portakal

Gönderen Konu: Buğulu Kamera sorunu.  (Okunma sayısı 3918 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BeYaZ_YaRaSa

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Buğulu Kamera sorunu.
« : 10 Aralık 2009, 21:55:42 »
Arkadaşlar Merhabalar...

Bir sorunum var da.

Bilgisayarımda A4tech kamera kurulu. Normalde Bilgisayarım'a girdiğimde orada bulunan A4 Tech sekmesine tıkladığımda kameram gayet net ve güzel gösteriyor.

Msn'de sadece kendi kameramı gönderdiğimde bazı arkadaşlar da ; kameram kabul edilmesine rağmen karşı tarafa görüntü gitmeden otomatik olarak kameram kendisini kapatıyor.

Görüntülü arama yaptığımda ise görüntüm acayip derecede buğulanıyor. Hiç bir şey belli olmuyor. Ancak sabit durup bekleyince görüntü yavaş yavaş kendine geliyor. Haraket edince tekrar buğulanma yaşıyorum. ( Hani fotoğraflarda falan oluyor ya görüntüyü karıştırıyorlar aynen öyle )

Bilgisayarcıya sordum ; Kameran normalde güzel gösteriyorsa sorun internetindedir. İnternet hızın yavaştır, telekomu ara dedi.
Telekomu aradım ; Adsl'niz normal gözüküyor sorun kamerada yada Msn'de dir dedi.

İnternette baktım hiç bir yerde bulamadım, kamerayı kaç kere kaldırıp kurdum yine olmadı.

Yardımcı olabilecek kimse varmı acaba.

Saygılarla...

Bilişim Forum

Buğulu Kamera sorunu.
« : 10 Aralık 2009, 21:55:42 »

Çevrimdışı mertburgaz

• Çömez
  • **
  • Toplam: 4
  • Diego Alfredo Lugano Moreno (ToTa)
Ynt: Buğulu Kamera sorunu.
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2009, 23:14:45 »
Bilgisayarımdan girdiğinizde sorun yoksa, uygulamayı birçok defa kaldırıp kurduğunuzu belirtmişsiniz yani ayarlarıyla da ilgili bir problem yok. Anlattıklarınıza göre msn sürümünden kaynaklanıyor.
Başka msn sürümlerini yükleyip onlarda deneyiniz.

Bilişim Forum

Ynt: Buğulu Kamera sorunu.
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2009, 23:14:45 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Vapur Saatleri