portakal

Gönderen Konu: Mouse sürekli donuyor  (Okunma sayısı 11195 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İdil

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Mouse sürekli donuyor
« : 09 Mayıs 2010, 17:14:53 »
Mause sürekli donuyor bugün yei mouse alıp geldim ama hala donuyor biraz kullanabiliyorum ama sonra donuyor bu mousedenmi yoksa pcden kaynaklanan bişey olabilir virüsten kaynaklanabilirmi virüste tarayamıyorum  :(

Bilişim Forum

Mouse sürekli donuyor
« : 09 Mayıs 2010, 17:14:53 »

Çevrimdışı By_Metin

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 93
  • "En Bilgin Kişi Bilmedigini Bilen Kişidir"
    • Gözat...
Ynt: Mouse sürekli donuyor
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2010, 18:25:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mause sürekli donuyor bugün yei mouse alıp geldim ama hala donuyor biraz kullanabiliyorum ama sonra donuyor bu mousedenmi yoksa pcden kaynaklanan bişey olabilir virüsten kaynaklanabilirmi virüste tarayamıyorum  :(

ilginç bir durum niye virüs taraması yapamıyorsunuz. mause baglantınız USB mi ps/2 girişmi mausenin dondugu sırada kasadan ses geliyormu vınnnn gibi. ayrıntılı bilgi olmadan kapsamlı yardım edemem.

-kullandıgınız programlardanda olabilir.
"Bitti"

Çevrimdışı İdil

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2010, 18:42:46 »

ilginç bir durum niye virüs taraması yapamıyorsunuz. mause baglantınız USB mi ps/2 girişmi mausenin dondugu sırada kasadan ses geliyormu vınnnn gibi. ayrıntılı bilgi olmadan kapsamlı yardım edemem.

virus taraması yapamıyorum çünkü mause kıpırdamıyor biraz kıpırdığında taramaya başlıyorum o zamanda birden donuyor ve taramayıda durduyor usb bağlantım kasadanda hçibir ses gelmiyor

Çevrimdışı By_Metin

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 93
  • "En Bilgin Kişi Bilmedigini Bilen Kişidir"
    • Gözat...
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2010, 18:42:55 »

virus taraması yapamıyorum çünkü mause kıpırdamıyor biraz kıpırdığında taramaya başlıyorum o zamanda birden donuyor ve taramayıda durduyor usb bağlantım kasadanda hçibir ses gelmiyor

mausu çıkarıp bilgisayarı yeniden başlatın ve klawye ile işlem yapmaya çalışın bilgisayar yinede donma yapacakmı yanıt bekliyorum...
"Bitti"

Çevrimdışı WhiteScars

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 143
  • (,^^)
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2010, 11:24:03 »
Bilgisayarınızda çalışan gereksiz bir program RAM'inizi çok kullanıyor olabilir. Ne kadar RAM'iniz var?
İnsanoğluna bırakabileceğiniz en güzel miras tecrübelerinizdir...

Bilişim Forum

« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2010, 11:24:03 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Vapur Saatleri