portakal

Gönderen Konu: İndirim Kodları  (Okunma sayısı 48 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Seoustasi

  • İlk Adım
  • *
  • İleti: 16
  • Toplam: 0
İndirim Kodları
« : 21 Nisan 2017, 01:25:14 »
Site Adresi:https://indirimkodlari.gen.tr/
Açılış Tarihi: 2 Yıl 3 Ay
Kullanılan Yazılım: E-Ticaret Özel Tasarım
Tanıtım Yazısı:
İnternetten alışveriş son zamanlarda o kadar cazip hale geldi ki gençler için neredeyse alışveriş dendiğinde tek akla gelen şey internetten birşeyler sipariş etmek. Yeni nesil mağazaya gidip birşeyler denemeden almadan çıkıyor çünkü internetten çok dafa fazla renk seçeneği ve uygun fiyat bulacağını biliyor. Uygun fiyat bulamasa bile markafoni ve trendyol gibi private shopping sitelerinde büyük markarların ürünlerini bile You are not allowed to view links. Register or Login ya da You are not allowed to view links. Register or Login kullanarak çok cazip fiyatlara alabileceğini biliyorlar.

İnternetten alışveriş tüm sektörler içerisinde öyle büyük bir rekabet yarattı ki artık oyuncu şirketler sadece cazip fiyatlar değil ayrıca çok fazla ürün yelpazesi sunmak zorundalar. Bunun yanında Modanisa gibi sadece modern muhafazakar giyim anında odaklanan siteler de var. You are not allowed to view links. Register or Login aracılığıyla yarattığı sadık müşteri kitlesini çok ciddi bir pazar sekmentiyle hala elinde tutmayı sürdürse de pazara yeni giren Patırtı Giyim gibi oyuncular rekabeti arttırmaya devam edecek gibi görünüyor.

Her ne olursa olsun bundan her zaman biz, yani müşteriler kazançlı çıkacağız :) Çünkü hangisi bizim için cazip, uygun ve kaliteli hizmet sunarsa ona gideriz :)

Bilişim Forum

İndirim Kodları
« : 21 Nisan 2017, 01:25:14 »

 

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor