Bilişim Forum

BİLİŞİM RÜZGARI => Forum Hakkında Önerim => Konuyu başlatan: U TESİSAT - 10 Mart 2014, 10:03:53

Başlık: Kalorifer Petek Temizliği-0212 446 00 55
Gönderen: U TESİSAT - 10 Mart 2014, 10:03:53
http://istanbulpetektemizligi.net/


anbul Petek Temizliği –Alman Markası Rothenberger Petek Temizleme   Kimyasalları ve Teknolojinin sunmuş olduğu Ekipmanlarla ;Petek Temizliği, Radyatör Temizliği,Merkezi Sistem Temizliği , Kalorifer Tesisatı Temizliği, Yerden Isıtma Tesisatı Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği, Döküm Petek Temizliği gibi alanlarda Profesyonel hizmet sunmaktadır.

 

Petek temizliği hizmetini profesyonel sunmaktayız.

Isıtma sistemleri zamana bağlı kullanımlar ile tortulaşma,kireçlenme ve korozyon sebebiyle kirlenir, periyodik bakım yaptırılmadığı takdirde bu kirlenme çok hızlı olmaktadır. Kalorifer ve Kombi sistemlerinde hem kombinin içi hem de peteklerde bu kirlenme ve bunun yol açtığı tıkanma yeterince iyi ısınmanın sağlanmasına engel olur. Petek içerisine homojen olarak dağılmayan sıcak su, ısınmayı ciddi ölçülerde olumsuz etkiler. Bunun sonucu olarak, ısınmak için, sistemi daha yüksek sıcaklıklarda çalıştırmaya başlarsınız. Aşırı derecede yüksek faturalar ödemenize rağmen istediğiniz ısınma performansını yakalamanız mümkün değildir.

Yılda bir defaya mahsus olmak üzere tüm tesisatınızı özel makineler ve kimyasallarla temizletmeniz halinde, faturalarınız önemli ölçüde azalırken tam da istediğiniz derecede ısınma sağlayabileceksiniz.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren İstanbul Petek Temizliği Uzmanlar Tesisat güvencesiyle yerinde, hızlı ve temiz hizmet vermektedir. İşinde uzman arkadaşlarımız gerekli makine ve kimyasal temizlik maddeleriyle evinize gelerek, birkaç saat içinde, hiç bir kirlenme ve dağınıklığa sebebiyet vermeden hızlıca işlemi gerçekleştirip sizi yüksek faturalar ödemekten kurtardığı gibi, evin istenilen performansta ısınmasını sağlıyor.Bu hizmeti almak istediğinizde ısıtma sisteminizin ne olduğu önemli değil. Petek Temizliği, Radyatör Temizliği,Merkezi Sistem Temizliği , Kalorifer Tesisatı Temizliği, Yerden Isıtma Tesisatı Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği, Döküm Petek Temizliği  hizmetini farklı uygulamalar ile profesyonel ekip ve ekipmanlarla sunmaktayız.Eskiye dönüp bakıldığında günden güne değişen gelişen ısınma sistemleri ile beraber bu sistemlerin temizliği ile ilgili cihaz ve uygulamalarda gelişmiştir.Sektörde birbirini takip eden bu durum kullanıcılara ve bu hizmeti sunan firmalara büyük kolaylıklar sağlamış ,daha ekonomik ve daha pratik çözümler üretmiştir.İstanbul Petek temizliği eski usullerle yapılagelmiş bütün uygulamaları ortadan kaldırmış teknolojinin sektöre yönelik üretmiş olduğu cihazları ve bu iş için gerekli olabilecek petek temizleme kimyasal gibi yan ürünleri de bünyesinde bulundurmaktadır.Gereksiz zaman kayıplarını ortadan kaldıran,ek masrafların çıkmasını önleyen kalıcı sorunsuz çözüm için teknolojik cihazlar olmazsa olmazlardandır.Petek temizleme makinesi olmayana bilinen bir marka petek temizleme kimyasalına sahip olmayan en önemlisi insan faktörü olan  tecrübeli servis çalışanına sahip olmayan bir kuruluşun size kaliteli petek temizliği hizmeti sunmasını beklemeyin.Birey olarak petek temizliği yaptıracağınız zaman fiyat araştırması yaptığınız gibi  mutlaka  yukarıda bahse konu üzerinde de ön araştırma yapın.Bu durum yani doğru firmayı seçebilmek doğru hizmet anlamında atılacak en önemli adımdır.


PETEK TEMIZLIĞI DENILINCE ILK AKLA GELEN BU TEMIZLIK YAPILIRKEN ETRAF NE KADAR KIRLENECEK,PETEKLER YERINDEN SÖKÜLECEK MI,PETEK TEMIZLIĞI SONRASI ISINABILECEK MIYIZ?

Öncelikle günümüzde yapılan petek temizliği hizmeti tamamen profesyonel çalışan,teknolojik cihazlar ile yapıldığını beyan edelim.Bu durumda etrafın dökülmesi,kirlenmesi sizi rahatsız edecek görüntü kirliliği oluşması söz konusu olmayıp gayet pratik uygulama ile sorunsuz petek temizliği yapılmaktadır.Bütün bu hizmet sürerken petekler yerlerinden sökülmeden petek temizleme makinesinin sirkülasyon yaptırılabileceği uygun bir noktadan bağlanıp bütün uygulamalar petek temizleme makinesi aracılığı ile yapılmaktadır.Petek temizliğinin yaptırılma sebebi peteklerde zamana ve kullanıma bağlı olarak oluşan tortu tabakası ve çamurlaşmış ısı iletimini engelleyen korozyon oluşumunun ortadan kaldırılarak ısınmanın sağlanması amaçlanmaktadır.Petek temizliği yaptırmadıysanız İstanbul Petek Temizliğini arayarak bizlerden bu hizmeti alabilirsiniz.İstanbul Petek Temizliği ,bu hizmetini pratik uygulamalar ile profesyonel ekip ve ekipmanlar aracılığı ile yapmaktadır.PETEK TEMIZLIĞI HIZMETINI IÇEREN BIR ÇOK FARKLI KELIME BULUNMAKTA OLUP AYNI IÇERIĞE SAHIP OLAN BU KELIMELERIN HANGILERI OLDUĞU ANLAMINDA PAYLAŞIMDA BULUNMAK ISTIYORUM.

Petek temizliği ana başlık altında,kimyasal ilaç ile petek temizliği,petek yıkama,radyatör yıkama,kalorifer tesisat temizliği,döküm petek temizliği,panel petek temizliği gibi kelime öbeklerinde yer olan bütün bu uygulamalar aynı hizmet ağı içerisinde yer almaktadır.Bu bağlamda hizmeti almak için araştırma yapacak kişinin kafası karışmadan araştırmasını yapabilmesi için bu kelime  öbeklerinin aynı hizmet olduğunu bilmesi kendisi için ve alacağı hizmet açısından önemlidir.Petek temizleme uygulaması popüler olmakta artık vazgeçilmez bir hizmet olma yolunda ilerlemektedir.Bu uygulamadan memnun kalan birey her yıl düzenli petek temizliği yaptırmaya başlayacak bunun sonucunda kalorifer tesisatı da temizlenmiş olacak sistem sağlıklı rahat çalışacak sonuçta tasarruf imkanı ortaya çıkacaktır.Bu uygulamanın doğru firmadan alınması gayet önemli sonuç alabilmek içinde bir o kadar dikkat edilmesi gereken husustur. İstanbul Petek Temizliği bu uygulamayı sizlere profesyonel olarak sunmaktadır.
Başlık: Ynt: Kalorifer Petek Temizliği-0212 446 00 55
Gönderen: Metrotesisat - 10 Temmuz 2016, 18:33:09
Bu konuda dikkatli olmak gerekir. Yaz döneminde peteklerinizin temizliğine dikkat etmelisiniz. Kış geldiği zaman daha az enerji ile daha yüksek ısı yakalayın. http://www.metrotesisat.com/petek-temizligi (http://www.metrotesisat.com/petek-temizligi)