Bilişim Forum

PROGRAMLAMA => Uygulama Yazılımları / Hazır Scriptler => Konuyu başlatan: diayazilim - 08 Temmuz 2015, 12:23:26

Başlık: DİA Yönetim Sistemleri
Gönderen: diayazilim - 08 Temmuz 2015, 12:23:26


Yönetim Sisteminize Profesyonel Bir Dokunuş: DİA

Firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, size özel çözümler için size özel ürünlerimizle tanışın.Her sektörün ihtiyacını analiz ederek geliştirilen, satıştan satın almaya, muhasebeden finansa, e-ticaretten personel yönetimine kadar tüm çözümler için DİA yazılım kalitesinden yararlanın.


(http://i.hizliresim.com/EYXD8D.jpg)


 
Muhasebe Yönetimi

DİA ürünleri ile muhasebe yönetimlerinizi sorunsuz ve masrafsız şekilde tek sistem üzerinden kendiniz yönetebilirsiniz. Muhasebe planlarınızı hazırlayarak gelir – gider tablolarınızı takip edebilmeniz, defter dökümlerinizi saklayabilmeniz, şubelerinizi yönetebilmeniz için geliştirilen DİA muhasebe yazılımı (http://www.dia.com.tr/) sayesinde dışarıdan destek almaya son verebilirsiniz.


 

Neden Muhasebe Yönetim Sistemi?

DİA sayesinde muhasebe programı (http://www.dia.com.tr/) ile kendi muhasebenizi sorunsuzca yönetecek, verilerinizi güvenle saklayacaksınız. Firmalara mali tablo çıkarmayı, bilanço ve gelirlerini kontrol altında tutmayı, satışlarını ve fişlerini depolamayı, kar ve zarar ölçümü yapmayı sağlayan ve diğer muhasebe işlemlerini yönetmeyi sağlamak için geliştirilen programı;

    Bilançolarınızı kontrol etmek,
    Kar – zarar tabloları ile geleceğinizi şimdiden düzene sokmak,
    Verilerinizi güvenle korumak,
    Şubelerinizi ve çalışanlarınızı online olarak yönetmek,
    Personel bilgilerini tek bir sistemde toplamak,
    Yıllık değerlendirme ve analizlerinizi yapmak için DİA kullanmalısınız!

(http://i.hizliresim.com/a5VYdO.jpg)

E-Ticaret Yönetimi

DİA E-Ticaret (http://www.dia.com.tr/), işletmelerin Internet üzerinden satış (B2C) yapabilmelerine olanak sağlayan, bayileri ile bir portal üzerinden iletişim kurmalarını sağlayan (B2B), DİA Standart ve DİA Enterprise Sistem ile tam entegre olarak çalışan DİA çözümüdür.

Genel Özellikleri – Avantajları

Web siteniz üzerinden satış olanağı yakalarsınız.
Tüm bankaların Sanal POS Entegrasyonu ile hızlı satış yaparsınız.
Farklı ürünleri farklı web mağazalarından satabilirsiniz.
Bayi Portali ile bayilere özel sistemden yararlanabilirsiniz. Kullanıcılarınızı yetkilendirebilir, özel rapor tasarımlarınızı seçebilirsiniz.


(http://i.hizliresim.com/pgdnb0.jpg)


Teknik Servis Yönetimi

Otomotiv sektöründe satış, yedek parça ticareti gibi farklı alanlarda hizmet veren işletmeler için DİA yazılımlarında birçok modül işlevselliği ile yardımcı rol oynuyor. Modüllerde bulunan farklı özellikler sayesinde işletme ihtiyaçları pratik ve hızlı bir şekilde çözülebilmektedir. DİA Yazılım’ın uzman kadrosu tarafından bu sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçları ve istekleri analiz edilerek geliştirilmiş olan özellikler sayesinde başarılı işletme yönetimleri yapılır. Teknik Servis Yönetimi (http://www.dia.com.tr/teknik-servis-yonetimi/) bunlara örnektir.


(http://i.hizliresim.com/pgdnGm.png) (http://www.dia.com.tr/)


İstanbul

Adres: Sarayardı Cad. Ulusan Plaza No:40/2 Acıbadem 34718 Kadıköy
Telefon: (0850) 455 30 30 – Dahili : 150
Fax: (0312) 210 00 91
Email: [email protected]
http://www.dia.com.tr/ (http://www.dia.com.tr/)