Bilişim Forum

MOBİL VE AKSESUVAR => Cep Telefonları Hakkında Bilgiler => Konuyu başlatan: deriten - 12 Kasım 2015, 11:56:18

Başlık: İPHONE 6S CÜZDAN KILIF MODELİMİZ
Gönderen: deriten - 12 Kasım 2015, 11:56:18
Değerli teknoloji meraklıları Apple akıllı telefon gurubunda ürettiği iPhone serisinde S6 modelini piyasaya sürdü. Türkiye’de satışları başlayan iPhone S6 modeli için Deritel cüzdan kılıf modeli olan Destan serisi iki ürünü satışa sundu. www.deriten.com, ww.deritel.com.tr sanal marketinde satışına başlanan iPhone 6S destan serisi hakikia deri ve Türk malı harika bir cüzdan kılıf modelidir. Kalıplı telefon gözü, para saklama gözleri tam üç para bölümü ve 4 kartlık ile çok fonksiyonlu bir deri kılıftır. A kalite bir el işçiliği ile üretildi. Göz nuru, el emeği ile birleşerek teknolojinin son harikası akıllı telefonlarınızı muhafaza ve koruma altına alabilirsiniz.
Bilindiği gibi iphone 6 ve iPhone 6S ekran boyutları ayı. Buda cüzdan kılıf seçeneğinizde size bir çok avantaj sunuyor. iPhone 6 cüzdan kılıfı olanlar şimdi bu cüzdan kılıflarını iPhone 6S cüzdan kılıfları içinde kullanabilecekler.
Cüzdan kılıf klasik bir ürün olmasına rağmen kendi tarzını daima ortaya koyar. Size ciddi, kalıcı ve olgun bir görüş kazandırır.  Çok fonksiyonlu oluşu ile ayrı bir hazı size yaşatır. Ayrıca evinizde ve işyerinizde masanızın üstüne cüzdan kılıfından telefonunuzu çıkararak kendinize özgür kullanım alanları oluşturabilirsiniz. Masa üstünde çalışmalarda cüzdan kılıf kullanmadan iPhone 6S telefonunuzu istediğiniz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hareket halinde yine devreye cüzdan kılıfınız girer ve telefonunuzu cüzdan kılıf ile korumaya alabilirsiniz.
Deri cüzdan kılıfları biz her zaman sizlere öneriyoruz. Türk malı olmasının avantajları Türkiye’nin tekstil ve deri sektöründe dünyadaki ulaştığı başarı önemli bir avantajımız. Deri cüzdan kılıfları hiç eskitemeyeceksiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve eskitemeyeceğiniz bir iPhone 6S cüzdan kılıfa sahip olmak önemli bir avantaj olsa gerek.
Gün boyu yoğun olarak kullanacağınız akıllı telefonunuz nedeni ile kullanacağınız kılıfların sağlıklı olması, cevre ve doğaya zarar vermemesi gerekir. Bu konu bir kılıfta olması gereken birinci husus. Zira teninizle sürekli temas halinde olacağınız bir iPhone 6 telefon için kullanacağınız bir kılıf Deritel markası gibi hakiki deri ve birinci sınıf üretim olursa endişe etmenize gerek kalmaz. Sağlığınız ve doğa korunmuş olur.
 
Deritel iphone 6S Destan serisi cüzdan kılıf modelimiz için sizlere iki renk seçeneği sunuyor. Her zaman geçerli olan ve en çok kullanılan siyah ve taba renkli cüzdan kılıf ürünümüzü deriten.com, deritel.com.tr ve birbiral.com sanal marketimizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Sizlere tüm ürünlerimizi ücretsiz kargo ile yolluyoruz. Ayrıca hakiki deri bir cüzdan kılıfı en hesaplı ve uygun fiyatla alabilirsiniz.
3S secure ödeme, kapıda ödeme seçenekleri ile her zaman güvenli alışveriş yapabileceğiniz online mağazalar oluşturduk ve hizmete sunduk
 
DeriTel