Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Genel Web Siteleri / Klima servisi
« Son İleti Gönderen: IntelAtom 23 Eylül 2017, 23:58:32 »
Klima servisi acil sitesi: Klimaservisiacil.com
Klima site konusu: Klima servisi, klima bakımı
Faaliyet alanı: İstanbul Avrupa Yakası
Servis numaraları: 0212 554 60 04

 İstanbul acil klima servisi arayışlarınız için hoş geldiniz. Teknolojinin gelişmesi, insan yaşamanın daha iyi bir şekilde ilerlemesi adına büyük yenilikleri de beraberinde getirdi. Kapalı ortamlarda sıcaklığın istenilen dereceye getirilmesine aracılık eden aygıtlardan olan klimalar, en güzel teknolojik ürünler arasında bulunuyor. Fakat her ürünün bir gün bozulma potansiyeli, arıza çıkarma potansiyeli olduğu gibi, klimalarda da arıza ile karşı karşıya kalınabiliyor. Klima servisi denildiğinde ise akla, bu tarz sorunları çözüme kavuşturan kuruluşlar geliyor.  Klima servisleri ne yapar? Herhangi bir markaya ait klimanızın bakımını, montajını ve arıza durumunu giderilme yeteneğine sahip kuruluşlardır. Klima servisleri, sektörüne en iyi şekilde hitap için, üst düzey personellerle çalışır. Yani bir personel, klimanın iç parçalarına dair bilgi sahibidir. Hangi parçanın ne işe yaradığını bilir ve bir sorunla karşı karşıya kalındığında bu sorunu en iyi şekilde çözüme kavuşturmak adına girişimde bulunmaktadır.

Bahçelievler, Bayrampaşa, Eyüp, Bakırköy gibi İstanbul’un pek çok semtine yönelik You are not allowed to view links. Register or Login bulunmaktadır. Bu klima servisleri hem asya hem de Avrupa bölgesi için hizmet verebilir. Ya da sadece Asya yakası klima servisi, Avrupa yakası klima servisi gibi kuruluşlar mevcuttur. Önermiş olduğumuz klimaservisiacil.com Öncelikli olarak Zeytinburnu, Fatih, Kağıthane, Beşiktaş gibi farklı Avrupa yakası pek çok semtleri için klima servisi hizmetleri sunmaktadır.

Klima bakımı, klimaların daha performanslı çalışması için önemli bir işlemdir. Nasıl ki arabalarımızı belli bir kilometreye ulaştıktan sonra bakıma sokuyorsak, klimalarımız için de bakım yaptırmalıyız. Bunun için en iyi klima bakımı servisleri içerisinde bulunan klimaservisiacil.com bir hayli iyi tercih olacaktır. Yani klima bakımı İstanbul’da nereden yaptırılır? Sorunuza cevap olarak İstanbul klima servisi sitesi ola klimaservisiacil.com diyebiliriz.  Farklı sebeplerden dolayı arızalanan klimalarınız ya da bakım ihtiyacı olan her marka klimanız için bu kuruluşu güvenle tercih edebilirsiniz.
2
Genel Web Siteleri / 2017 Yılında Eğitim Verecek Yeni Üniversiteler
« Son İleti Gönderen: bossturkey 23 Eylül 2017, 22:27:45 »
 Ülkemizde eğitim alanında başarılı çalışmalar yapılmakta ve her yıl yeni adımlar atılmaktadır. Buna bağlı olarak 2017 yılı içerisinde de, yeni üniversiteler eğitim hayatına başlamış ve pek çok öğrencinin ilk tercihlerinden olmuştur. Bu anlamda, Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi, Uluslararası Final Üniversitesi, Türk Hava Kurumu Üniversitesi, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, İbn Haldun Üniversitesi, İzmir Demokrasi Üniversitesi, Antalya AKEV Üniversitesi, İstanbul Kent Üniversitesi yeni eğitim hayatına girecek üniversiteler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda önemli akademisyenlerin yer aldığı üniversiteler, kısa süre içerisinde isimlerini duyurmayı da başarmıştır.
Üniversite hayali kuran her genç, bu üniversitelere kayıt yaptırabilmekte ve üniversitelerin eğitim olanaklarından faydalanabilmektedir. Bununla birlikte, kaliteli ve doğru eğitimi amaçlayan bu üniversiteler, öğrencilerine ulaşmayı beklemektedir. Kayıt tarihleri arasında, üniversiteyi kazanan öğrenciler gerekli işlemlerini gerçekleştirmeli ve başvuru süreçlerini iyi değerlendirmelidirler.
You are not allowed to view links. Register or Login
3
Genel Web Siteleri / Ynt: Sherlock Holmes Özel Dedektiflik
« Son İleti Gönderen: sherlockholmes94 23 Eylül 2017, 18:16:05 »
<div class="inner" id="msg_185200"><strong>Sherlock Holmes Özel Dedektiflik</strong><br /><br />Dedektiflik aslında ülkemiz de her alan da her kişinin ihtiyaç duyduğu ama sadece filmler de karşısına çıkan popüler bir o kadar da gerekli bir meslek dalı. Bura da ben aslında psikologlar ile dedektiflerinde kaderlerinin bir bakıma örtüştüklerini düşünüyorum nedir o şudur ikisi de inanılmaz derece de ihtiyaç olunduğu halde &quot; aman ne gerek var &quot; algılaması ile karşı karşıya kalan bir sektör. <br /><br />You are not allowed to view links.
<a href="http://forum.bilisimruzgari.com/index.php?PHPSESSID=51a7vg6hmcfa1ihk584l65gc62&amp;action=register">Register</a>&nbsp;or&nbsp;<a href="http://forum.bilisimruzgari.com/index.php?PHPSESSID=51a7vg6hmcfa1ihk584l65gc62&amp;action=login">Login</a> mesleği dahilindeki hizmetleri icra eden dedektif, toplumun içerisinde veya aile içerisinde işlenmiş kabahatleri, suçların kanıtsal yönlerini ortaya çıkaracak eğitimi almış kişilere denilmektedir. <br /><br />Türkiye&#039;de son zamanlarda bir çok güvenlik açığı suistimal edildiği için insanlar çeşitli korkunç vakalarda adliyelik olmuş ve işin aslının araştırılmasını istemişlerdir. İşte bu noktada devreye giren özel araştırmacılar yani diğer değimiyle dedektifler, konunun ve olayın ne tür envarterlere sahip olduğunu gözeterek araştırmak hususunda nasıl bir yol haritası izlenmesi gerektiğini, detayları ve pürüzleri anlık tespit ederek vakanın sonuç ve delil odaklı bir tünele girmesini sağlamaktadırlar. <br /><br />Dedektif, yasaların el verdiği ölçüde araştırmalar yaparak toplumsal adaleti yükselten kişilerdir.Dedektifler, birçok dava dosyası, hukuku ilgilendiren vakalar, adli makamlara uzayan suçlar konularına profesyonel çözümler getirmek amacıyla çalışmaktadırlar. <br /><br />Dünya üzerinde 1800&#039;li yıllarda dedektifler, teknolojik ve askeri alanlarda kriminal araştırmalar yapan kişiler iken bugün halkın arasında suçları ispatlamak davası peşinde koşan özel araştırmacılardır.İnsanlar birçok kez dedektif kelimesini, hikayesel ve romansal eserlerden okumuş ve duymuş olsalarda, dedektif mesleği dünya üzerinde çeşitli modern devletlerde meslek halini almıştır. Ülkemizde gerekliliğin farkına geç varılsada bu meslek ileride çok gelişecektir. <br /><br />Günümüzde hala bazı hizmetlerimizden nasıl yardım alabileceğinden haberi olmayan kişiler bulunmaktadır. Bu konu da öncü olan firmamız hala da bu algıyı kırma konusunda elinden geleni yapıyor.<br /><br />dedektifsherlock.com</div>
4
Genel Web Siteleri / İntagram takipci kasma / instakipci.pro
« Son İleti Gönderen: instagramtakipci 23 Eylül 2017, 16:36:49 »
İnstagramda paylaştıgınız fotoğraf ve videolar istediğiniz kitleye ulaşmıyor ve istediğiniz beğeniye ulaşmıyor ise sizde sitemizi kullanıp istediğiniz kitle ve beğeni kapasitesine ulaşabilirsiniz.

İnstagram 2011 yılında kuruldugu zaman insanlar bu kadar takipçiyi önemsemiyordu fakat şuan geldigimiz noktada çevremizdeki insanlar , arkadaşlarımız ve ailemiz bile intagram kullanmaktadır.Durum bu boyutlara gelince hepimiz kullandığımız hesapların ilgi alaka görmesini istiyor , paylaşımlarımızın diğer insanlar tarafından beğenilmesini , Hesaplarımızın takip edilip fenomen haline dönüşmemizi istiyoruz.Bunun için emek ve vaktimizi harcıyoruz.

Sitemiz sizin bu isteklerini göz önüne alıp müşterine Fenomen olmaları için kolaylık bu başarıda ilk adımları atmalarını sağlama prensibi ile  hizmet vermektedir. Hizmetimiz You are not allowed to view links. Register or Login  ve You are not allowed to view links. Register or Login olarak açıklanmaktadır.

You are not allowed to view links. Register or Login nedir önce bundan bahsedelim. You are not allowed to view links. Register or Login fenomen olmak insanların , Paylaşımlarının daha çok insana ulaşıp bu insanların kendilerini keşfetmesi sağlamak isteyen kişi ve kurumların başvurdukları bir yöntemdir. Sitemizden satın almış oldugunuz ,takipci paketleri sonrasında Sizin hesabınıza yükledigimiz takipcilerin sizin paylaşımlarınızı görmesi sonucu kitlenizi daha kolay ve çabuk büyütüp daha büyük bir fenomen haline gelebilmektesinizdir.

You are not allowed to view links. Register or Login ise paylaştıgımız gönderi ve videolara insanların vermiş oldugu bir tepki olarak açıklanabilmektedir. Paylaşmış oldugumuz gönderileri insanlar beğenmemesi insanların gözünde olumsuz bir intiba bırakmaktadır. You are not allowed to view links. Register or Login genelde büyük firmaların kullandığı birşeydir paylaşmış oldukları reklamları müşterilerin gözünde beğenilmiş ve takdir edilmiş ürünler olarak gösterip kendilerini rakiplerine karşı ön plana çıkarmaktadır.

İnstagramda sizlerde paylaşımlarınız ile bir fenomen haline gelmek istiyorsanız yıllarca işini güvenle yapan sitemize gelip size uygun istediginiz paketlerimizden size en uygun olanını satın alıp istediğiniz takipci ve beğeni sayısına ulaşabilirsiniz.
Sitemiz :  You are not allowed to view links. Register or Login
5
Genel Web Siteleri / Gano Ürünleri İçin Eskipazar Alışveriş Sitesi
« Son İleti Gönderen: ucanzek 23 Eylül 2017, 10:47:36 »
Eskipazar.com.tr sitesi ile Gano içecekleri, bakım ürünleri ve gıda takviyelerine ulaşın. Gano ürünleri ile daha sağlıklı ve güçlü bir beslenmeye sahip olabilir, yaşamınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. En uygun fiyata gano ürünlerini Eskipazar.com.tr sitesinde bulabileceksiniz. Ayrıca Akınsoft yazılımlarını eskipazar.com.tr adresinde bulacaksınız. Alışverişe eskipazar alışveriş sitesi ile başlayın.

You are not allowed to view links. Register or Login
6
Çocuk Sahibi Olmak İsteyen Çiftlerde Histeroskopi ve Laparoskoi Ne Zaman Yapılır? Birden Fazla Kez Yapılması Gereken Durumlar Var Mıdır?

Çocuk sahibi olmak için başvuran çiftlerde öncelikle bayanın jinekolojik muayenesi, ultrasonografisi ve hormon testleri yapılarak kadına ait bir sebep var mı araştırmaktayız. Jinekolojik muayene ve ultrasonografide daha önce hiç şikayet oluşturmamış olan problemler ortaya çıkabilir. Bunlar doğuştan ya da, düşüklere veya rahim ameliyatlarına bağlı oluşan rahim problemleri, tüplerde tıkanıklıklara bağlı oluşabilecek hidrosalpenks denilen şişkinlikler ya da endometriozis (çikolata kisti) hastalığına bağlı kistler ya da yine tüplerde tıkanıklıklar olabilir.

Doğuştan rahim anomalilerinde rahim içerisinde perde ya da T-şekilli uterus gibi isimler verilen morfolojik yani yapısal problemler olabilir. Bu yapısal bozukluklar genellikle düşüklere, erken doğum gibi gebelik problemlerine zamana zaman da çocuk sahibi olmada gecikmeye yol açabilir. Bu nedenle bu problem tespit edildiğinde ya da şüphe olduğunda rahim içerisine endoskopik bir işlem ile bakmak ve aynı anda bu problemi düzeltmek mümkündür. Bu işleme You are not allowed to view links. Register or Login adı verilmektedir. Histeroskopi günübirlik cerrahi işlemdir. Yani hastanede kalmayı gerektirmez, aynı gün taburculuk planlanır. Genellikle rahimdeki probleme göre değişmekle birlikte 15-30 dakika içerisinde işlem tamamlanır. Anestezi ile yapılmaktadır.

Rahim anomalileri çok değişkendir. Rahim içi perde, T-şekillli uterus denilen morfolojik bozukluk, rahim içi yapışıklık, rahim içerisinde myom ve polipler en sık görülen problemlerdir. Rahim içi perde yani septum zaman zaman birden fazla kez histeroskopik işlem gerektirebilir. Bazen bu perde geniş tabanlıdır ve tek bir seans ile  perde tamamen yok edilemeyebilir ya da işlemden 1-2 ay sonra tekrar histeroskopi ile rahim içerisini görmek ve herhangi bir kalıntı ya da yapışıklık var mı bakmak gerekebilir. 

Yine rahim içerisine bası yapan ya da rahim içerisini dolduran myomlar histeroskopik olarak çıkarılabilir fakat myom büyük ise birden fazla kez histeroskopi yapmak gerekebilir. Yine bu büyük myomları aldıktan sonra rahim içerisinde yapışıklık oluşabildiğinden işlemden 1-2 ay sonra histeroskopi ile rahim içerisine bakmak gerekebilir.

Öte yandan polipler yumuşak kıvamlı olduklarından büyük de olsalar genellikle bir kez histeroskopi yapılması yeterlidir ve tamamen çıkarılabilir.

Birden fazla kez histeroskopi yapılmasını gerektirebilen rahim problemlerinin başında rahim içi yapışıklıklar gelmektedir. Bazen çok az miktarda ve yaygın olmayan yapışıklıklar 5 dakikada ve bir kerede açılabilirken bazen rahim içerisinde yer yer ve yaygın yapışıklıklar olabilir ve ardışık kereler histeroskopi ile rahim içerisini açmak için işlem yapmak gerekebilir. Bu histeroskopiler arasında rahim filmi çekerek rahim içerisini objektif olarak değerlendirmek de mümkündür.

Yine son zamanlarda sık ifade edilen T-şekilli uterus denilen rahimin morfolojik bozukluğunda da rahim içerisini genişletmek ve bazen birden fazla histeroskopi yapmak gerekebilir. Yine histeroskopiler arasında rahim filmi ile rahimi değerlendirmek ve ona göre karar vermek doğru olacaktır.

Rahim problemlerinde tanıda en sık kullanılan yöntemlerin başında ultrasonografi ve rahim filmi gelmektedir. Ultrasonografide adetin 12-14. günlerinde endometrium denilen rahim iç tabakasının kalınlığı ver görüntüsü bize rahim içerisi ile ilgili bilgiler verir. Yine 3 boyutlu ultrasonografi ile rahim içerisini net olarak görmek mümkündür. Beraberinde ya da en azından bir kez rahim filmi çekilmesi ve rahim içerisi problemlerin objektif olarak ortaya konması iyi olur. Dolayısıyla histeroskopinin birden fazla kez gerekebileceği durumlarda rahim filmi (HSG) ve özellikle 3 boyutlu ultrasonografinin sık kullanılması ve ona göre planlama yapılması histeroskopi sayısını azaltabilir.   

Laparoskopik cerrahide de benzer düşünce ile tüpler, yumurtalıklar ve karın içerisinde yoğun yapışıklıklar varsa ya da ileri derecede yaygın bir endometriozis söz konusu ise birden fazla kez laparoskopi yapılması gerekebilir. Burada da patolojinin tamamen düzeltilemediği durumlarda ara dönemlerde değerlendirme yapmak için özellikle tüplerle ilgili patolojilerde rahim filminden (HSG) ya da ileri endometriozis gibi  bir problem varlığında MRI'dan yararlanmak iyi olacaktır.   

Jinekolojide histeroskopi ve laparoskopi gibi endoskopik işlemler başarıyla uygulanmaktadır. Zaman zaman birden fazla kez bu işlemleri yapmak gerekebilir. Bu endoskopik işlemler öncesinde ve işlemler arasında hastanın tekrar tekrar ve iyi bir şekilde değerlendirilmesi ile optimum sonuca ve gebeliğe ulaşılabilir.

Prof. Dr. Banu Kumbak Aygün

http://www.banukumbak.com/tr/article/desc/46594/cocuk-sahibi-olmak-isteyen-ciftlerde-histeroskopi-ve-laparoskoi-ne-zaman-yapilir-birden-fazla-kez-yapilmasi-gereken-durumlar-var-midir.html
7
Genel Web Siteleri / Hasta Yatağı Satış ve Kiralama
« Son İleti Gönderen: x12 22 Eylül 2017, 22:27:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login, havalı yatak ve hasta yıkama ürünlerinin imalatı, satışı ve kiralama hizmetlerini yapan firmamız, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak sizin ve hastanızın konforunu, sağlığını ve rahatını düşünmekte ve sizlerin memnuniyetini temel ilke edinmektedir.

Birbirinden kaliteli, rahat ve işlevsel You are not allowed to view links. Register or Login ve havalı yatak modellerine kiralık ve satılık olarak Şifa Yatak & Medikal firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. You are not allowed to view links. Register or Login, satışı ve imalatını yapan firmamız kaliteli, kullanışlı, doğru ürünü hastalarımıza ulaştırmak gece gündüz çalışmaktadır. Firmamızın birincil önceliği hastamız için doğru ürünü bulmak, bilgilendirmek ve hastamız isteği doğrultusunda hasta yatağı satış ya da hasta yatağı kiralama hizmetini sunmak olmuştur.

Hasta yatağı, havalı yatak veya hasta yıkama ürünlerine satılık ya da kiralık olarak ihtiyacınız var ise www.sifayatakmedikal.com ve 0(212) 210 30 34 telefon numaramızdan Şifa Yatak & Medikal'e her zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca Perpa Ticaret Merkezi'ndeki Hasta Yatağı mağazamıza gelerek ürünleri görebilir, inceleyebilir ve deneyebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize destek vermekten mutluluk duyarız.

https://youtu.be/W2CxSwTaQ0I
8
Genel Web Siteleri / Kalitesiyle adından söz ettiren film izleme sitesi.
« Son İleti Gönderen: filmtat 22 Eylül 2017, 22:10:00 »
Şimdiki tanıtacağımız sitemiz yaklaşık olarak 1 senedir sizlere aynı hizmeti sunmaktadır. Bu piyasaya ilk girdiğimizde çok bir beklentimiz yoktu. Ancak belli bir süre sonra sizlerden gelen güzel dilekler, yaptığımız işin ne kadar doğru olduğunu ve sizlere ne kadar kaliteli hizmet verdiğimizi bize kanıtlamıştır. Şimdi ise sitemizde özellikle bir kategori üzerine yoğunlaşmış  durumdayız. O kategori ise You are not allowed to view links. Register or Loginme kategorimizdir. En başında aslında tüm filmlerden sitemize aktararak sizleri memnun etmeyi düşünüyorduk. Daha sonra ekibimizle oturup yaptığımız toplantı sonucu, özellikle 1 yada 2 kategori üzerinde yoğunlaşmayı kararlaştırdık.

Belli bir süre anladıkki bu aldığımız karar sizler içinde bizler içinde çok faydalı oldu. Aynı zamanda başka bir kategori olan You are not allowed to view links. Register or Login kategorimizde sizlerin tam olarak hizmetinizde. Eğer bu güne kadar hizmetimizden memnun kaldıysanız sizlerden tek beklentimiz izlediğiniz filmlerin altlarına birer yorum bırakmanızdır. Bir başka konu ise yayın hayatımıza başladığımız günden beridir sitemizde pek bir yeniliğe imza atmadık. Ekibimizle yaptığımız toplantı sonucu bu yenilikler hakkında sizlerinde fikirlerini almak ortaya çıktı. Mutlaka iletişim kısmından bizlere değerli fikirlerinizi yazın.

Son olarak hepimizin bildiği gibi artık 2017 yılının sonlarına doğru gelmekteyiz. 2017 filmleri denilince tabi ki aklınıza biz geliyoruz. Ama aklınıza gelmesi başka bir şey daha var. O da şudur ki; 2018 yılı gelmektedir. Sitemizde şuan You are not allowed to view links. Register or Login kategorisi açılmış durumda. İlerleyen zamanlarda 2018 yılında vizyona girecek olan tüm filmleri bu kategorimiz altında bulabileceksiniz. Şimdilik eklediğimiz filmlerin sadece fragmanları bulunmaktadır. Sitemizde en çok izlenen filmlere göz atmayı unutmayın. filmtat1.com ailesi olarak hepinize keyifli seyirler dileriz...
9
Genel Web Siteleri / Black Bruin
« Son İleti Gönderen: yorgun75 22 Eylül 2017, 20:38:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login, pazarın oldukça büyümesiyle sıkı bir rekabete girdiler. Daren meyve suyu, ürün yelpazesine Black Bruin enerji içeceğini de katarak pazarda aranılan bir marka haline geldi. 1997 yılında Daren markası ile Adana’da meyve suyu üretime başlayan firma istikrarlı bir şekilde büyüyerek Sakarya’da da meyve suyu fabrikası kurdu ve talepleri karşılamaya başladı.


Enerji içeceği üreten firmalar Black Bruin ile yurt içi ve yurt dışında rekabet etmektedir. Dünyada da enerji içeceği piyasasında tüketiciler tarafından en çok tercih edilen marka olan Black Bruin, içildikten hemen sonra etkisini göstermeye başlar. Zihni açar ve fiziksel olarak daha enerji dolu hale gelirsiniz. Uzun yol şoförleri, uzun saatler ders çalışmak ihtiyacında olanlar, gece çalışanlar daha doğrusu enerjiye ihtiyacı olan herkes tarafından tüketilir. Günümüzde tüketimi oldukça yaygınlaşan Black Bruin, adrenalin tutkunları, sporla uğraşanlar, gece çalışanlar tarafından vazgeçilmez olmuştur. Black Bruin enerji içeceği içeriğinde alkol barındırmaz, alkolle tüketimi uzmanlar tarafından önerilmez. Black Bruin enerji içeceğinin içindeki su kaliteli bir sudur. Şeker ise şeker pancarından üretilen sağlıklı bir şekerdir. B grubu vitaminleri sağlıklı bir yaşam için gerekli besin maddeleridir. Taurin, günlük beslenme ile insan vücudunda doğal olarak bulunan bir aminoasittir. Kafein ise vücutta yarattığı canlandırıcı etkisi, konsantrasyonu arttırıcı özelliği ve de uyanıklığı sağlaması ile bilinir.


Yıllardır meyve suyu üretimiyle uğraşan You are not allowed to view links. Register or Login, bu büyük pastadan pay almak için kendilerini sürekli geliştirmektedir. Black Bruin enerji içeceği pazarda aranılan bir marka haline gelerek sağlıklı ambalajı ile 250 ml, 500 ml ve 1 litrelik kutularda tüketiciye sunulur.


You are not allowed to view links. Register or Login
10
Rinoplasti veya burun estetiği, dünyanın en popüler kozmetik işlemlerinden biridir. Her yıl rinoplasti ameliyatının yapılma oranları artış göstermektedir. You are not allowed to view links. Register or Login ameliyatı popüler olduğu gibi, birçok kişinin ameliyatla alakalı soruları olduğunu da ortaya çıkarmaktadır. Burnunuzun görünümünden memnun değilseniz ve bu ameliyatı düşünüyorsanız muhtemelen tüm bu soruları düşünmemişsinizdir. İşte burun estetiği ameliyatı ile ilgili ameliyat öncesi sormayı düşünmediğimiz ancak ameliyat sonrası akımıza takılan sorular
İyileşme Süreci Sırasında Hapşırırsam Ne Olur?
Hastalar rinoplasti ameliyatından birkaç hafta sonraya kadar koklama gibi faaliyetleri yapmamaları konusunda uyarılmaktadır. Ancak hapşırmayı engellemek mümkün değildir. Eğer kronik alerjiniz varsa, ameliyat sonrasında alerjinizi kontrol etmek için bir ilaç önerilebilir. Hapşırmanız gerekiyorsa, burun üzerindeki basınç miktarını sınırlandırmak için ağzınızı açık tutmanız yeterli olur. Hapşırmak genellikle ameliyatınızla ilgili herhangi bir soruna yol açmaz.
You are not allowed to view links. Register or Login Kanaması Büyük Bir Sorun Mudur?
Ameliyattan önce bu konuyla alakalı bilgi alacaksınız. Genellikle küçük kanamalar sızıntılar önemsizdir ve normal karşılanmaktadır. Ancak çok fazla kanamanız varsa elbette ortada bir sorun olabilir.
Rinoplasti Ameliyatından Sonra Ne Yemeliyim?
Bağlı kalmanız gereken belirli bir diyet olmasa da, en başta baharatlı yiyeceklerden kaçınmak en iyisidir. Bulantıya daha yatkın olduğunuzdan, anesteziden hemen sonra hafif gıdalar akıllıca olur. Ayrıca ilk gün yumuşak gıdalar önerdiğimizi de unutmamalısınız.
Burun Estetiği Ameliyatından Sonra Gözlük Takabilir Miyim?
Ne yazık ki hayır. Bu, birçok hasta için ortak bir sorundur. Rinoplastiden sonra yaklaşık 3 ay boyunca gözlük takılmaması önerilmektedir, çünkü burun köprüsü üzerinde baskıya neden olduğu ve burnumuz hala ödemli olduğundan sorun yaratması muhtemeldir.
Makyaj Yapabilir miyim?
Ameliyattan sonraki 7.gün burun üzerindeki atel alınmakta ve sonrasında yaklaşık 5 gün kalacak bandaj uygulanmaktadır. Atel alındıktan sonra makyajınızı yapmanızda herhangi bir sakınca yoktur.
Ameliyat sonrası sigara içebilecek miyim?
Sigara genel olarak kan dolaşımını etkileyip yara iyileşmesini geciktirdiğinden sigara içmeniz sizin yararınıza olmayacaktır.

Site : http://www.orhanucal.com
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor