Gönderen Konu: bilgisayarım kendi kendini resetliyor !!!  (Okunma sayısı 2116 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arancil

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
bilgisayarım kendi kendini resetliyor !!!
« : 06 Şubat 2007, 18:35:13 »
bilgisayarım internet uzantılı bi oyuna girildiğinde her saat başı kendini resetliyor bu bilgisayarımdan mı yoksa oyundan kaynaklanan bi sorunmu lütfen yardım edin ...

Çevrimdışı selfishswordfish

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
Ynt: bilgisayarım kendi kendini resetliyor !!!
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2007, 22:20:01 »
Himmm... simdi benim anladigim sekli ile cevap veriyim sana.. internette iken oyun oynamissindir... ondan sonra internet yokken yani cevrim disi iken o oyunu oynamak istemissindir tabi bu oyun bilgisayara inmistir ve sende oynuyorsun ama internet uzerinden oynuyormus gibi gorunuyoo... Bu sorun islemcinin isinmasindan olabildigi gibi oyunun bir bolumunde bi eksiklikte olabilir.... eger Sadece oyun oynarken kendiliginden resetleniyorsa demek sorun oyundadir... ama baska zamanlarda da resetleniyorsa bunun sebebi islemcinin cok isinmasindandir.... bunu islemci uzerindeki fani temizleyerek yada daha guclu bir fan takarak giderebilirsin

Çevrimdışı sicil

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2007, 15:22:43 »
arkadaşım aynı sorun dün arkadaşım bana söyledi servise #####ürmüş aleti demiş böyle böyle adamlar bakmış alet ayarlanmış artık nasıl olduysa eleman kendi kendini her saat başı resetliyormuş ayarlanmış sen bi onu göster sonra yaptılar aleti oldu ;)

Çevrimdışı bağlarbaşılı

• Çaylak
  • Toplam: 4
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2007, 14:48:59 »
işlemcin belli sıcaklıktan sonra kapanma ya ayarlandıysa yapabilir örn:60 dereceden sonra kapan bunu yükseltmek veya kaldırman için bıos ayarlarına bir bak 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Teknoloji [email protected] ı 

Çevrimdışı raskol

• Çaylak
  • Toplam: 1
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2007, 10:25:41 »
bende de buna benzer bir sorun var arkdaşlar pc donup kalıyo sonrada resetlıom acılmaya yakın tekrar kapanıyo bıos dan işlemcının ısısını nasıl deitiriiz???
RASKOL

Bilişim Forum

« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2007, 10:25:41 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor