portakal

Gönderen Konu: TEŞEKKÜR İLETİLERİNİZ  (Okunma sayısı 9921 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
TEŞEKKÜR İLETİLERİNİZ
« : 04 Mart 2007, 14:57:48 »
ARKADAŞLAR TEŞEKKÜR BUTONLARINI KOYMAMIZA RAĞMEN HALA KONUYU AÇAN ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR İLETİLERİ YAZMAKTA OLDUĞUNUZU GÖRÜYORUZ VE BU BİZDE ACABA RÜTBE YÜKSELTMEK İÇİN Mİ BİLEREK YAZILIYOR ŞÜPHESİ UYANDIRIYOR...BÖYLE İLGİSİZ İŞLERLE UĞRAŞMAYALIM ARKADAŞLAR.ÖNEMLİ OLAN NE KADAR MESAJ YAZDIĞINIZ DEĞİL,BİZİMLE NELERİ PAYLAŞTIĞINIZDIR.BİZE 1 MESAJ YAZARAK AMA ÖNEMLİ KATKI SAĞLAYAN ÜYELERİMİZE BİLE YER VARDIR AMA SIRF MESAJ SAYIM YÜKSELSİN DİYE ALAKASI OLMAYAN CEVAPLAR YAZAN ÜYELERİMİZİN FORUMUMUZDA YERİ YOKTUR...ARKADAŞLAR TEKRAR BELİRTMEKTE YARAR VAR,UNUTMAYIN TEŞEKKÜR İLETİLERİNİZ İÇERİĞİ NE OLURSA OLSUN SİLİNECEKTİR...

SAYGILARIMLA
« Son Düzenleme: 04 Mart 2007, 15:01:51 Gönderen: DJDIGITAL™ »

Çevrimdışı İsmail YÜKSEL

• Usta
  • Toplam: 53
  • TEMP
Ynt: TEŞEKKÜR İLETİLERİNİZ
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2007, 15:17:56 »
Ben teşekkürler butonu foruma konulduktan sonra hiçbir zaman teşekkürler mesajı yazmadım ama benim sorunuma çözüm bulmuşsa bende ona teşekkür etmek istesem teşekkürler butonuna basıyorum. Benim ona teşekkür ettiğimi nerden bilsin. Teşekkür edenlerinde isimlerinin yazması gerekir.
TEMP

Bilisimruzgari

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2007, 15:30:26 »
ismen teşekkür etmek istiyorsanız ÖZEL MESAj ile teşekkürünüzü ilgili kişiye direk aktarabilirsiniz.

Çevrimdışı Suursuz

• Çırak
  • Toplam: 21
  • Teşekkürler...
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2007, 14:20:25 »
orada teşekkür butonu var ama  biraz daha değiştirelemez mi bu?
 mesela ben bir forumda görmüştüm.konunun altında teşekkür butonu var orayı tıklıyorsun ve altta şöyle yazıyor.

teşekkür butonu:  numansahin(10,05,2007),nmn(20,2,2007)

yani anlatmak isteddiğim teşekkür edenlerin isimleri yazıyor ve orada hangi konuda teşekkür edildiği yazıyor.ama bizim forumda kimin kime niye ne zaman teşekkür ettiğği yzmıyor.

Çevrimdışı Ahmet Küçüktığlı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 280
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2007, 14:42:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
 mesela ben bir forumda görmüştüm.konunun altında teşekkür butonu var orayı tıklıyorsun ve altta şöyle yazıyor.

yani anlatmak isteddiğim teşekkür edenlerin isimleri yazıyor ve orada hangi konuda teşekkür edildiği yazıyor.ama bizim forumda kimin kime niye ne zaman teşekkür ettiğği yzmıyor.
Cevap çok açık ve net bir şekilde verilmiş.

ismen teşekkür etmek istiyorsanız ÖZEL MESAj ile teşekkürünüzü ilgili kişiye direk aktarabilirsiniz.
İnsanın kendi kabiliyetini saklaması, büyük bir kabiliyet işidir. La Rochefoucauld

Çevrimdışı Suursuz

• Çırak
  • Toplam: 21
  • Teşekkürler...
« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2007, 18:12:19 »

Cevap çok açık ve net bir şekilde verilmiş.

sayın yöneticim yani bir tuş ile teşekkür etmek varken niye biz uzun yolu tercih  edip özel msj yolluyoruz ki?
  ayriyetten şunu da hatırlatım:ben buraya bir fikir söyledim beni azarlarcasına cvp yuazmanıza gerek yok.

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2007, 21:54:28 »
Forumda sürekli bu teşekkur konusu hakkında tartışmalar yaşanıyor.Neden bir çözume kavusabılmıs değiliz anlamadım.Moderatorlerın söylemi; Forum kullanıcıları mesaj sayılarını arttırmak için tesekkur yazıldıgını söyluyor,Ayrıcada forumun göz kirliliğine maruz kaldıgını söyluyor
Forum kullanıcıları ise sorularına yanıt buldukları veyahut sorularıyla ilgilenildiği için tesekkur etmek istiyor.
Açıkcası sordugum sorulara yanıt verildiği için bende "teşekkur" etmek istiyorum.Ve +tesekkur butonuna basıltıgımda çok yavan geliyor.Ama madem bir kural var şuan; buna uymak zorundayız.Elimizden geldiğince çabalıyoruz

Acaba formun sağ veya sol tarafına "Teşekkurler" diye bir tablo oluşsa ve tesekkur eden kullanıcıların nickleri orda yazsa aynı zamandada mesaj sayısı artmasa nasıl olurdu acaba?? Sadece çözüme ulaşmak için bir fikir.Değerlendirileceğini pek sanmasamda olsun :D

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
« Yanıtla #7 : 11 Temmuz 2007, 00:11:55 »
Arkadaşlar ya ben anlatamıyorum ya da sizler anlamıyorsunuz. Kimin teşekkür ettiğini görmek için talep edilmiş ve Üst Yönetici Serkan Özdil gerekli cevabı vermiş bunun üzerine hala neyi tartışıyorsunuz anlamış değilim!..

İnsanın kendi kabiliyetini saklaması, büyük bir kabiliyet işidir. La Rochefoucauld

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
« Yanıtla #8 : 11 Temmuz 2007, 01:05:48 »
Forumda sürekli bu teşekkur konusu hakkında tartışmalar yaşanıyor.Neden bir çözume kavusabılmıs değiliz anlamadım.Moderatorlerın söylemi; Forum kullanıcıları mesaj sayılarını arttırmak için tesekkur yazıldıgını söyluyor,Ayrıcada forumun göz kirliliğine maruz kaldıgını söyluyor
Forum kullanıcıları ise sorularına yanıt buldukları veyahut sorularıyla ilgilenildiği için tesekkur etmek istiyor.
Açıkcası sordugum sorulara yanıt verildiği için bende "teşekkur" etmek istiyorum.Ve +tesekkur butonuna basıltıgımda çok yavan geliyor.Ama madem bir kural var şuan; buna uymak zorundayız.Elimizden geldiğince çabalıyoruz

Acaba formun sağ veya sol tarafına "Teşekkurler" diye bir tablo oluşsa ve tesekkur eden kullanıcıların nickleri orda yazsa aynı zamandada mesaj sayısı artmasa nasıl olurdu acaba?? Sadece çözüme ulaşmak için bir fikir.Değerlendirileceğini pek sanmasamda olsun :D

o senin dediğin sisitem başka veritabanı ile oluşturulmuş forum siteleri yyapabiliyor. ancak bizim forumumuz smf ile açılmış olduğu için böyle bir durum söz konusu değildir.ayrıca da üyelerimizin bir paylaşım yaptıklarında, illa şu şu şu üyeler bu üyeye bu katkısından dolayı teşekkür etmiş diye bir böbürlenmenin peşinde olduğunu sanmıyorum...yoksa var mı??? :o

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
« Yanıtla #9 : 11 Temmuz 2007, 13:05:30 »

o senin dediğin sisitem başka veritabanı ile oluşturulmuş forum siteleri yyapabiliyor. ancak bizim forumumuz smf ile açılmış olduğu için böyle bir durum söz konusu değildir.ayrıca da üyelerimizin bir paylaşım yaptıklarında, illa şu şu şu üyeler bu üyeye bu katkısından dolayı teşekkür etmiş diye bir böbürlenmenin peşinde olduğunu sanmıyorum...yoksa var mı??? :o

Yoo şahsen butipbir gereksinim duymuyorum.Fakat yapılan emeğin karşılığını görmek her insanın hoşuna gider.Aynı şekildede kendi suronumu çözen bir kişiye teşekkur etmek de aynı erdeme girer.Söylediğiniz gibi özel mesajla halledilecek bu konular...
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2007, 13:08:16 Gönderen: necati53 »

Çevrimdışı <MEHMET>

• By DeHsEt
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 87
  • Bilişim Rüzgarı
« Yanıtla #10 : 04 Kasım 2007, 17:32:16 »
Konu ile ilgisi olmayan mesajlar silinmiştir.
İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir...
Yunus EMRE

Çevrimdışı Fatih Emektar

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 214
  • ..::ESKİŞEHİRSPOR::..
« Yanıtla #11 : 07 Nisan 2008, 15:15:34 »
bu teşekkür butonu iyi olmuş ama nedense hep bu konuda forum üzrinde birçok tartışma nedenini anlayamıyorum adamlar mesaj kirliliği olmasın diye böyle bir uygulama yapmışlar FORUM KURALLARINA UYALIM! UYMAYANLARI UYARALIM!
Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!

Çevrimdışı adıistanbul

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2008, 17:51:46 »
ya ben teşekür butonlarını göremiyorum msj sayım 20lerin altında biliyorum 50 olması gerekiyo ama olmuyo ben 50'ye kadar teşekür ederim desem olur mu? ama ben aklıma soru takıldığıda sorumu sorarım cevabını da alırım aldıktan sonra ben cevab verdiğim kişilere ben teşekür veya saol derim şimdi benim ne yapmam lazım msjlarımın 50 olmasını bekliyeyim yoksa benim dediğim gibi teşekür ederim sözcüğünü yazmaya devam ediyim mi siz söyleyin sayın moderatörlerim

Not:Umarım anlatabilmişimdir.
dünyaya boşu boşuna mı geldin

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2008, 18:14:19 »
Sevgili üyelerimiz,teşekkür edebilmeniz için illa ki 50 mesaj sınırını, ilgili veya ilgisiz mesajlar yazarak doldurmanıza lüzum yoktur.Bizler illa yazdıklarımıza,açtığımız konulara teşekkür edilsin diye bilgi vermiyoruz.Bilgiye,teknolojiye ve bilişime ihtiyacımız olduğu için ve bu konuda da sizleri bilgilendirmek için buradayız.Bu yüzden mesaj sayınız ne zaman 50'yi bulursa o zaman sizlerde teşekkür edersiniz. :)

Çevrimdışı myloo

• Çaylak
  • Toplam: 2
« Yanıtla #14 : 09 Nisan 2008, 22:42:02 »
Sevgili üyelerimiz,teşekkür edebilmeniz için illa ki 50 mesaj sınırını, ilgili veya ilgisiz mesajlar yazarak doldurmanıza lüzum yoktur.Bizler illa yazdıklarımıza,açtığımız konulara teşekkür edilsin diye bilgi vermiyoruz.Bilgiye,teknolojiye ve bilişime ihtiyacımız olduğu için ve bu konuda da sizleri bilgilendirmek için buradayız.Bu yüzden mesaj sayınız ne zaman 50'yi bulursa o zaman sizlerde teşekkür edersiniz. :)

tamamen sana katılıyorum 50 mesaj sayısını başta gereksiz bulmuştum ama düşündüm de birisi kendine rep atabilir öyle olmazsa bu yüzden o da akıllıca olmuş teşekkürler...

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
« Yanıtla #15 : 12 Nisan 2008, 12:00:39 »
Bu konu yeterince uzadı ve farklı yönlere çekilmeye başlandı.

Bilişim Forum

« Yanıtla #15 : 12 Nisan 2008, 12:00:39 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor