Gönderen Konu: Verilen Hediyeler  (Okunma sayısı 13671 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı myefsane

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
Verilen Hediyeler
« : 17 Mart 2007, 16:04:58 »
Verilen Hediyeler güzel hoş da biraz daha teknolojiye yönelik olsa mesela blotooth cihazı yada flash bellek ram ana kart ne  bileyim böle hediyeler olsa güzel olmaz mı :)))

Çevrimdışı erdinc_0808

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Ynt: Verilen Hediyeler
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2007, 22:28:40 »
Sorulan soruya dogru cevap veriyoruzya hediyeye para veriyozmu yada kargo parası falan?

Çevrimdışı bilisim1a

• Çömez
  • **
  • "En Bilgin Kişi Bilmedigini Bilen Kişidir"
    • http://tr.goalunited.org/
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2007, 16:34:03 »
evet dediğiniz gibi hediyeler olsun ama sadece 1. olana
"İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır"

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2007, 19:00:09 »
arkadaslar bu hediyeler reklam vermek isteyen satıcılar tarafından verılen hedıyeler.yanı bırnevı reklamlarını yayınlatmak amaclı bilisimruzgarına verdıklerı promosyonlar.Bu ıstekte bulundugunuz hedıyelerı yıne reklam vermek ısteyen bır fırmadan tedarık etmelerı lazım.Ama TRT dersekı bız zaten bilişim sektöru için bu programı yayınlayarak katkı sağlıyoruz ammaaa bızdende izleyicilerimize ve bızden haberdar olan ınsanlara ufak bır hedıye dıyerekten çekilişe bıraz daha renk katarsa durum değişir tabi :)))

Çevrimdışı Harun PEYNİR

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 86
    • Bahar Sokak
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2007, 10:38:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sorulan soruya dogru cevap veriyoruzya hediyeye para veriyozmu yada kargo parası falan?

Arkadaşım hediyeye ve kargoya filan para vermiyoruz.

Çevrimdışı cimbom_elif

• İlk Adım
  • *
Verilen Hediyeler
« Yanıtla #5 : 23 Haziran 2007, 12:06:23 »
bence hediyeleri biraz daha bollaştırmalılar. yüzlerce kişi arasından seçilmek çok zor. o nedenle yaklaşık 9 kişiye hediye vermek yerine 14-15 kişiye hediye verebilirler böylece hem kazanma olasılığımız artar hem de programın reytingi artar.  ;D illa elektronik bi hediye vermelerine gerek yok. çünkü böle olursa zaten hediye dayandıramazlar. mesela o programda tanıttıkları oyun cdsini verebilirler. ya da photoshop öğretim cd'leri verebilirler. biraz daha düşünürsek birsürü hediye bulabiliriz.  ???

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
  • Toplam: 5
  • >>25 TEMMUZDAN SONRA 1 AY YOKUM<<
« Yanıtla #6 : 23 Haziran 2007, 12:12:45 »
Aslında usb bellek verseler iyi olur.Yada dms den 100cd+20dvd gibi.Gerçektende verilen hediyeler çok az.Milyonlarca kişi çekilişe katılıyor 9 kişi kazanıyor.Ama oda sponsorlara bağlı tabi...

Çevrimdışı Harun PEYNİR

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 86
    • Bahar Sokak
« Yanıtla #7 : 23 Haziran 2007, 12:52:47 »
bence hediyeleri biraz daha bollaştırmalılar. yüzlerce kişi arasından seçilmek çok zor. o nedenle yaklaşık 9 kişiye hediye vermek yerine 14-15 kişiye hediye verebilirler böylece hem kazanma olasılığımız artar hem de programın reytingi artar.  ;D illa elektronik bi hediye vermelerine gerek yok. çünkü böle olursa zaten hediye dayandıramazlar. mesela o programda tanıttıkları oyun cdsini verebilirler. ya da photoshop öğretim cd'leri verebilirler. biraz daha düşünürsek birsürü hediye bulabiliriz.  ???

Arkadaşım hediye bollaştırma fikrine bende katılıyorum ama bunu trt yapamaz sponsor firmalar programa başvurularak yapılır.İkincisi önceden yaklaşık 14-15 kişiye hediye veriyorlardı şimdi ise 9-10'a filan düştü bunun nedeni sponsor firmaların sayısının azalmasıyla alakalı.Üçüncüsü ise programda tanıttıkları oyunu veriyorlardı şimdi ise vermiyorlar nedeni yine sponsor firmalar.Yani kısaca sponsor firmalar hediye verilirse programda da hediye verilme sayısı artar, oyun-photoshop vs cdsi verilmesi için sponsor firmalar programa cdleri verirse programdan da oyun,photoshop vs cdsi verilir.
Arkadaşlar biraz karışık oldu ama kusura bakmayın.

Çevrimdışı cimbom_elif

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #8 : 23 Haziran 2007, 18:24:24 »
ben daha bu yıl bilişim rüzgarını izleme başladım önceki yıllarda 14-15 hediye verdiklerini bilmiodum. geçen sene daha yaşım küçük olduğu için oyun oynamaktan başka bişey yapmazdım bilgisayarda. keşke sponsorların sayısı artsa.. yaz aylarına girince iice hediyeler azaldı. 5 kişiye ancak hediye düşüo  :'(

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
  • >>25 TEMMUZDAN SONRA 1 AY YOKUM<<
« Yanıtla #9 : 23 Haziran 2007, 18:26:13 »
Evet bugünde 5-6 kişiye dergi verildi o kadar.

Çevrimdışı webmatematik

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #10 : 10 Mayıs 2008, 21:10:39 »
ben bu konuyu açan arkadaşımıza katılıyorum ama sponsorlarla ilgili bir sorum bu bana göre...

Çevrimdışı Necmiye

• Genel Yönetici
  • Çaylak
  • Toplam: 55
  • Hedef Bilgi Toplumu...
« Yanıtla #11 : 11 Mayıs 2008, 21:52:39 »
Bilgi, eğitim, eğlence ve reklam için Bilişim Rüzgarın aracı olduğu "Haftanın sorusu" çok güzel
bir uygulama. Ama üyelerin bu konuyu abartmalarına çok şaşırıyorum. Kimlik bilgileri isteniyor
katılmama üye olmam diye yakınmalar, soruya doğru cevap verdik biz çekilişte neden çıkmıyoruz
demeler, hediyeler az, kullanışsız yetersiz görmeler gibi vs. yakınmalar çok fazla ve abartılı...

Bence Bilişim Rüzgarını izleyipte amacını anlamayan üyelerimiz çok ve bu yüzden bu tür
eleştiriler oluyor. İlk amaç eğitim, bilgi verme bunu artık anlayalım. Sorunun sonunda hiç birşey
verilmese ben yine o sorunun doğru cevabı nedir diye merak eder okur ve bilgimi tartarım ve eğer
cevabım yanlışsa doğruyu araştırarak haftasonunu beklemeden öğrenirim...

Elbette hediye almak güzel. Ama hediyeyi almak içinde katkılarımız olanlar olmamız gerek.
Soruyu cevaplarken asla hediyelere bakmıyorum bu hafta ne veriyor ne kazanmışlar diye.
Amaç eğitim, bilgi.. Sponsorlarda reklamları ile Bilişim Rüzgarının gelişmesinde yardımcılar..

Hediye beklemek yerine bence sponsorların artmasında Bilişim Rüzgarına katkı sağlamalarında
yardımcı olmayı düşünmeli ve yardımcı olmalıyız... Saygılar...
Bilgi; alırken asla korkma, verirken asla kaçma..

... İyi Niyet, Hoşgörü ...

Çevrimdışı serkan özdil

• Bilisimruzgari
  • Şef
  • Çömez
  • Toplam: 83
« Yanıtla #12 : 12 Mayıs 2008, 00:26:31 »
mesela bilişim firmalarının web sitelerine, neden bu programa sponsor olmuyorsunuz diye e-mail atabilirsiniz, belki kamuoyu ilgisini görünce fikirleri değişir, ne dersiniz;)

özellikle büyük magazaların sitelerine ( vatan bilgisayar, teknosa vs..)

ya da programın yayının devam etmesi için bize destek olan AVEA ya da teşekkürlerimizi iletebiliriz.

« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2008, 00:30:17 Gönderen: serkan özdil »
Hedef; Bilgi Toplumu

Çevrimdışı süngerbob

• Çaylak
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2008, 02:15:27 »
her hafta yarışmaya katılıyorum inşallah bir gün kazanacağım..
Beklediğim Sözler Bunlar Değil

Çevrimdışı Necmiye

• Genel Yönetici
  • Çaylak
  • Toplam: 55
  • Hedef Bilgi Toplumu...
« Yanıtla #14 : 15 Mayıs 2008, 01:25:05 »
mesela bilişim firmalarının web sitelerine, neden bu programa sponsor olmuyorsunuz diye e-mail atabilirsiniz, belki kamuoyu ilgisini görünce fikirleri değişir, ne dersiniz;)

özellikle büyük magazaların sitelerine ( vatan bilgisayar, teknosa vs..)

ya da programın yayının devam etmesi için bize destek olan AVEA ya da teşekkürlerimizi iletebiliriz.

Çok mantıklı.. En azından burda sadece bilgileri okuyan, bilgim yetersizliği ile sadece düşünce paylaşan bir
üyeniz olarak önerdiğiniz şekilde işlem yaparak dolaylı yoldan benimde bu foruma tüketicilik haricinde emek
verenlerden olabilirim :) En kısa zamanda e-postalar yollayacağım. AVEA da teşekkür edeyim..

*** Teknosa ya mesaj attım ve değerlendirmeye alacaklarına dair e-posta yazdılar. Benimle iletişim kurmak
içinde telefon numarası istediler. İnşallah yeni bir sponsorumuz olur ve destekleriyle Bilişim Rüzgarı Ekibi
hedefi olan Bilgi Toplumuna ulaşmış olur.***
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2008, 00:50:55 Gönderen: Necmiye »
Bilgi; alırken asla korkma, verirken asla kaçma..

... İyi Niyet, Hoşgörü ...

Bilişim Forum

« Yanıtla #14 : 15 Mayıs 2008, 01:25:05 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor