portakal

Gönderen Konu: LifeView Tv kartı driveri?  (Okunma sayısı 20117 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dy_Strike

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
LifeView Tv kartı driveri?
« : 06 Nisan 2007, 00:36:43 »
LifeView Tv kartım var elimde cd yok internetten nekadar aradıysam driverini bulamadım elinde CD si olan varsa upload edebilirmi birtürlü tanıtamıyorum.

BT879KHF

Çevrimdışı System_Restore

• Av. A. Murat K.
  • Çırak
  • Toplam: 45
  • “Hukuk her şeyin üzerinde olmalıdır.” ARİSTO
Ynt: LifeView Tv kartı driveri?
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2007, 00:50:33 »
  Buradan indirebilirsin. Gerçekten de zor bulunan bir şeymiş. İşine yararsa haber ver ;)

You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı Dy_Strike

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2007, 00:23:35 »
Bunu yükledim driveri yükledi üzerinde lifeview yazıyo ama conexant olarak tanıttı o sorun degil bilgisayara reset atmamı istedi açılışta sürekli reset atıyor.başka bi driver önerebilirmisiniz

Çevrimdışı gnecmi

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2007, 03:33:35 »
Fly Tv kartını XP işletim sisteminde kuramayanlar için:
Tahmin ederim eski cd leriniz duruyordur.Fly Tv98/2000/3000 Radyolu-Radyosuz Tv kartı olan arkadaşlar denemenizde fayda var.Ben denedim ve hem eski radyosuz hemde radyolularda çalıştırdım.Yalnız bendekiler Bt 8xx çipsetli.Diğerleri elime geçmediği için deneyemedim.

Elinde tv kartının eski cd si veya driveri ve programı WınMe olanlar: Olmayanlar için aşağıda program ve driverini veriyorum.
Tv kartını taktığınız zaman her zamanki gibi önce yeni donanım bulundu deyip driverini kuruyoruz.Ve kurulumda iki sefer Fly Tv98 ....... diye kuruyor.Neticedede programı kurup çalıştırıyoruz.Veeeee çalışmıyor.Biz öyle yapmayacağız.Eğer Önce kurduysanız bütün driverlerini ve programını kaldırın ve,pc yi yeniden başlatın.İki sefer driver bulacak.Her bulduğunda iptal diyeceksiniz.Kesinlikle kurmayacaksınız.

1-web cam kurar gibi önce WınMe programını kuruyoruz,
2-Pc yi restart edecektir.Yeniden başladığında yeni donanım bulunacak.
3-Driverleri otomatik olarak aratın ve kurun.(Dört sefer driver bulacak hepsindede aynı işlemi yapacağız)
4-Kurulumlarda İmza sınamasından geçmedi diyecek,siz devam diyeceksiniz.
5-Her driver kurulumunun belli bir yerinde driverin yerini göster diye pencere açılacak.Buradan gözat deyip cd nin driver kısmından WinMe yi açıp içindeki dosyayı göstereceğiz ve tamam deyip kuracağız.(Aynı işlem dört sefer tekrarlanacak)Veee işte:
WDM Video Capture,
WDM Audio Capture,
WDM Tv Tuner,
WDM Crossbar.
6-Kurulum bittiğinde Pc yeniden başlayacak ve bildiğiniz gibi programı çalıştırıp gerekli ayarları(Ülke adı,Pal BG,Anten durumu,Scan gibi) yaptıktan sonra güle güle kullanın.

Netice olarak : Birçok netten indirdiğim fly ın xp driverleride dahil çalıştıramadım.
Aver Medıa Tv kartının driverlerini yükledim.Sorunsuz kurdu,fakat programı çalıştıramadım.
PixelViev Tv kartının driverlerini yükledim.Çalıştıramadım.
Fly ın WınNt yi kurdum.Programda çalıştı.Fakat radyosunu çalıştırmak bilen için kolay ama bilmeyen için zordu.Kayıttada problem çıkarıyordu.Tavsiye etmem.
Unutmayın : ÖNCE PROGRAM SONRA DRİVER.
Uğraşan arkadaşlar neticeyi bildirirseniz çok memnun olurum.Umarım derdinize çare olmuştur.Bana oldu.Bakalım ne kadar başarılı olmuşuz.Saygılar.

Elinde cd si olmayanlar için orijinal cd sinden upload ettim.Aşağıdan indirebilirsiniz.İçinde 98 driveride var.
http://rapidshare.com/files/26486949/Yeni_Klasoer__2_.rar.html

Saygılar.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2007, 06:04:10 Gönderen: gnecmi »

Çevrimdışı Plus

• ♠♠♠ Levent ♠♠♠
  • Çaylak
  • Toplam: 19
  • Sevgi Paylaşmaktır
    • Türk Sanal Hava Kuvvetleri
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2007, 04:49:21 »
linki kontrol etmelisin.

Çevrimdışı gnecmi

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2007, 05:23:32 »
Linki kontrol ettim.Çalışıyor.Bugün nedense birkaç denemeden sonra açıyor.Olmazsa yeniden upload edebilirim.Saygılar.

NOT _ LİNK DÜZELTİLMİŞTİR
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2007, 13:30:41 Gönderen: fe-yy-az »

Çevrimdışı delimanyak

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2007, 04:28:11 »
benim günlerdir aradığım driveri sen upload etmişsin onun için teşekkür ederim. senin verdiğin bilgiler doğrultusunda programı kurdum çok güzel çalışıyor görüntü var ama ses gelmiyor bunu nasıl halledebiliriz...

Çevrimdışı İsmail YÜKSEL

• Usta
  • Toplam: 53
  • TEMP
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2007, 07:48:58 »
benim günlerdir aradığım driveri sen upload etmişsin onun için teşekkür ederim. senin verdiğin bilgiler doğrultusunda programı kurdum çok güzel çalışıyor görüntü var ama ses gelmiyor bunu nasıl halledebiliriz...

Ses kablosu takılı değildir. Şöyle kısa iki tarafıda aynı uçtan bir kablo olması gerekli. Bir ucunu TV kartına bir ucunuda ses kartının line in girişine takmalısın.
TEMP

Çevrimdışı esuu

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #8 : 26 Haziran 2008, 12:21:26 »
yaw bn bişi sorcam  bu kartta radyo varmı ?

Çevrimdışı oyisos

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Haziran 2008, 17:14:40 »
aşağıdaki link turanlı elektroniğin yani   LifeView    markasının türkiye resmi distribütörü bütün kartların driver ları mevcut... umarım işini görür...

http://www.turanli.com.tr/driver_lifeview.asp

Çevrimdışı esuu

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #10 : 26 Haziran 2008, 19:13:39 »
yaw ewt girdimde buldum tıkladım  bi klasör cıktı icinden "Lifeview_V13.35.06.001" isminde  nereye atmam gerekio onu anlamadım bilgisayarda vista gnecmi nin uploat ettiği programları yükledim herşeyi tmm bi radyo  bulamadın
ürün kodu   BT879KHF
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2008, 19:24:08 Gönderen: esuu »

Çevrimdışı ozhanyasar

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #11 : 25 Ağustos 2008, 18:02:17 »
arkadaslar elimde LifeView Tv kartı  var ama çipi SAA7134 driverini arıyorum.orjinal sitesi hata veriyo acılmıyor site.

bana yardımcı olabilrcek arkadas var mı?
şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı F1

• Çaylak
  • Toplam: 37
« Yanıtla #12 : 29 Ocak 2009, 20:30:03 »
arkadaslar elimde LifeView Tv kartı  var ama çipi SAA7134 driverini arıyorum.orjinal sitesi hata veriyo acılmıyor site.

bana yardımcı olabilrcek arkadas var mı?
şimdiden teşekkürler

arkadaşım bir ara ben de çok aradım arkadaşım için internetten ama malesef hiçbiri işime yaramadı. Genelde senin de söyledeğin gibi firmanın ana sitesi hatalı. Eğer yakınında bir bilgisayar teknik servisi falan varsa onlara gidip sor, yoksa aramayla bulunmuyo bu meret  :(
Bilgi Sınırı Olmayan Bir Denizdir. Bilgi Dileyense Denizlere Dalan Bir Dalgıçtır.

Çevrimdışı nitem

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #13 : 16 Eylül 2009, 22:44:51 »
eğer kartın flyvideo 98 fm ise 10345ı diye bir driver vardı xp de sadece bununla çalıştırabilmiştim. googleda bir arat istersen

Bilişim Forum

« Yanıtla #13 : 16 Eylül 2009, 22:44:51 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor