Gönderen Konu: oki b2500 yazıcı  (Okunma sayısı 4591 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kekillici

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
oki b2500 yazıcı
« : 02 Mayıs 2007, 01:17:22 »
arkadaşlar ben oki b2500 yazıcı kazandım ve3 gün sonra geldi ama yazıcının kutusunda bilgisayara bağlamak için bir kablo yok sadece güç kablosu var bu bağlantı kablosunu kendim alacağım yoksa içinde olması gerekirmiydi bu konuda bilgisi olanlar yardım etsin lütfen

Çevrimdışı İsmail YÜKSEL

• Usta
  • Toplam: 53
  • TEMP
Ynt: oki b2500 yazıcı
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2007, 01:22:10 »
Sanırım o yazıcı kablosuz.
TEMP

Çevrimdışı emmi

• Çaylak
  • Toplam: 10
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2007, 01:23:13 »
Normali bir adet usb bağlantı kablosu olmalıydı. Ama benim de başıma böyle bir olay geldi. Bizim okulun bilgisayarlarından birine yazıcı kurmam için rica ettiler. Hp photosmart bir yazıcı içinden usb usatma kablosu çıktı bağlantı kablosu çıkmadı. Ondan sonrasını bilmiyorum ama içindekilere bir bak orada olması gerekenlerin bir listesi olabilir eğer bağlantı kablosundan bahsediyorsa gönderen yerle bağlantı kur yoksa artıh okinin sitesini ziyaret etmek zorundasın ya da en kolayı okinin sitesindede içinden çıkanlar listeli olabilir.

Çevrimdışı kekillici

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2007, 02:37:35 »
arkadaşlar teşekkür ederim ama arkadaşın dediği gibi bu yazıcı kabosuz galiba içindekiler bölümünde sadece güç kablosunu gösterior ama arkasında usb  bağlama yeri var  bana bitane program cd si ve birde kullanım klavuzu cd si verdiler okuyom ama   bilgisayardan  fazla anlamadığım için  kullanım klavuzundanda anlayamıyorum  şimdi benim bunu bilgisayara bağlamam için ne gerekiyo  ben oki nin sitesindende baktım anlayamadım  siz baksanız araştırsanız bana burda anlatsanız  ...kim yapacak şimdi bu iyiliği bana

Çevrimdışı Tarık Ayter

• Yapım Ekibi
  • Çaylak
  • Toplam: 140
  • TRT
    • Bilişim Rüzgarı
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2007, 11:19:56 »
Öncelikle gönderilen yazıcılar kurumumuza gelir ve hiç açılmadan kazanan izleyicimize kargoya verilir.USB ara kablosu her yazıcının içerisinden çıkmaz. Bununda sebebini USB telifinden kaynaklanan bir problem olarak duymuştum bir zamanlar dikkat ederseniz mağazalarda yazıcıların kutusunun üzerinde kablolu kablosuz diye yazdığınıda sık sık görürsünüz. bahsettiğiniz usb ara kablosu uzunluğuna bağlı olarak 1-1,5-2 en fazla 5 ytl civarlarında bir rakamdır (tabi uçuk fiyatlar çeken mağazalardan almadığınız sürece).Kabloyu temin ettikten sonra yazıcı içerisinden çıkan sürücü cd'lerini ile kolay bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz.
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2007, 01:02:17 Gönderen: Tarık Ayter »
TRT
BİLİŞİM RÜZGARI

Çevrimdışı kekillici

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2007, 23:51:28 »
açıklaman için cok teşekkür ederim tarık bey o kadar ucuz bir şeyse bu kablo muhabbetini bile yapmaya gerek yok ben sadece  içinde olması gerekirmiydi acaba die merak ettim herşeyden önce yazıcı çok güzel  bilişim rüzgarına sponsorlara ve sizlere emeği geçen herkeze çok teşekkür ediyorum yazıcıya çok ihtiyacım vardı  bu purogramı herkeze duyurmaya çalışıyorum kendi çapımda reklamınızı yapıyorum  her ne kadar çok kişinin katılması benim şansımı azaltsada önemli olan programın reytingi  .......

Bilişim Forum

« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2007, 23:51:28 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor