Gönderen Konu: Virtual DJ hakkında bilgisi olan varmı kullanmasını daha doğrusu  (Okunma sayısı 2501 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı big_manisa

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Selam arkadaşlar Virtual DJ programını pc ye kurdum bi çok yerde güzel bir program oldugundan bahsettiler ançak nasıl kullanıldığını tam olarak bilmiyorum araştırmadığım yer kalmadı birtek tarif var oda çok net anlaşılır değil ve herkes onu alıp forumunda yayınlıyor yani her yerde aynı şey çıkıyor karşıma acaba sizin içinizden bu programı kullanan yada kullanım bilgisine sahip olan arkadaş varmıdır benimle ve forumdaki diğer arkadaşlarla paylaşabilirseniz memnun olrum teşekkürler .......

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
ben sürekli kullanıyorum ama ne tür bir bilgi istiyorsun ya da anlamadığın hangi kısımları var?bunları açıklarsan cevaplarım  :)

Çevrimdışı berk18

• Çömez
  • **
bende yardım edebilirim her türlü efekt falan koyabilirsin sana tavsiyem internetten efekt bulman içindeki efekteler güzel değil siren vs.. yalnız karaoke yok içinde 2 şarkıyı birleştirebilirsin değişik şeyler yapabilirsin 

Çevrimdışı ismailsuayp

• Çömez
  • **
  • Toplam: 7
You are not allowed to view links. Register or Login
Selam arkadaşlar Virtual DJ programını pc ye kurdum bi çok yerde güzel bir program oldugundan bahsettiler ançak nasıl kullanıldığını tam olarak bilmiyorum araştırmadığım yer kalmadı birtek tarif var oda çok net anlaşılır değil ve herkes onu alıp forumunda yayınlıyor yani her yerde aynı şey çıkıyor karşıma acaba sizin içinizden bu programı kullanan yada kullanım bilgisine sahip olan arkadaş varmıdır benimle ve forumdaki diğer arkadaşlarla paylaşabilirseniz memnun olrum teşekkürler .......
arkadaşım burada videolu anlatımı var izle istersen ben de sen gibi acemiyim rahat anlarsın :D

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
anlatım idare eder...en azından hiç bilmeyen arkadaşlarımız için yardımcı olur ama açık söylemem gerkirse videoda yapılmış olan müzik berbat  :P parçayı dinledim....arka planda çalan parça zaten bass ve tempolu bir müzik...sen niye ekstradan bir daha bass koyarsın ki be adam... ;D

Çevrimdışı ismailsuayp

• Çömez
  • **
  • Toplam: 7
anlatım idare eder...en azından hiç bilmeyen arkadaşlarımız için yardımcı olur ama açık söylemem gerkirse videoda yapılmış olan müzik berbat  :P parçayı dinledim....arka planda çalan parça zaten bass ve tempolu bir müzik...sen niye ekstradan bir daha bass koyarsın ki be adam... ;D
bilmem yapana sormak lazım bunu hazırlayan dj miş ama aslı varmı bilmem:D

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
ya yok yalan ne dj'i sende  ;D ....

Çevrimdışı Julio

• İlk Adım
  • *
konuyla ilgili isteyen herkese yardımcı olabilirim. vdji uzun zamandır kullanıyorum. bir çok set yaptım..

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
yaptığın çalışmaları burada youtube sitesine upload ederek bizlere sunabilirsin..senden destek isteriz... ;)

Çevrimdışı Julio

• İlk Adım
  • *
bu konuyla ilgili çok fazla istek var zaten. bilgilendiri mahiyette bir kaç video hazırlıcam. bunları youtube a atarım.

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor