portakal

Gönderen Konu: yaptığımız hataların hepsini görelim ve düzeltelim.  (Okunma sayısı 2321 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ©ODEGON27

• Usta
  • Toplam: 37
  • :::MALİYECİ::: Gaziantep-Sivas
    • **Codegon27 Blog**
yaptığımız hataların hepsini görelim ve düzeltelim diye ufak bir sayfanın olması gerektiğini düşünüyorum.bu sayfa üyelerin profil bölümünde olursa daha da iyi olur.ya da anasayfada..Eğer böyle bir uygulama yaparsak-ki yapmamız gerek-yöneticilerin bizi doğrudan uyarmasını da engellemiş oluruz.yöneticiler hatalarla uğraşacağına forumun amacına uygun hareket ederler.
Bunlar da olmazsa hataları otomatik düzelten,yanlışlık yapınca hata mesajı veren bir sistem geliştirilemez mi?? ::)
You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı bağlarbaşılı

• Çaylak
  • Toplam: 4
Ynt: yaptığımız hataların hepsini görelim ve düzeltelim.
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2007, 20:25:22 »
yaptığımız hataların hepsini görelim ve düzeltelim diye ufak bir sayfanın olması gerektiğini düşünüyorum.bu sayfa üyelerin profil bölümünde olursa daha da iyi olur.ya da anasayfada..Eğer böyle bir uygulama yaparsak-ki yapmamız gerek-yöneticilerin bizi doğrudan uyarmasını da engellemiş oluruz.yöneticiler hatalarla uğraşacağına forumun amacına uygun hareket ederler.
Bunlar da olmazsa hataları otomatik düzelten,yanlışlık yapınca hata mesajı veren bir sistem geliştirilemez mi?? ::)
ne gibi hatalardan bahsettiğini yazar mısın ?

8) 8) 8) 8) 8)
Teknoloji [email protected] ı 

Çevrimdışı ©ODEGON27

• Usta
  • Toplam: 37
  • :::MALİYECİ::: Gaziantep-Sivas
    • **Codegon27 Blog**
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2007, 23:04:14 »
mesela büyük harf kullandığım için birkaç defa uyarıldım.ama anlamamıştım.font olarak büyük yazmadım birdaha.ama font değil harfin büyüklüğüymüş.bu vb hatalar.yok yerine yoq yazanlar falan..

gokhans18

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2007, 23:19:49 »
Yazacağınız yazıları göndermeden önce wordde kelime hatası denetimi yapabilirsiniz mesela.Eğer hatalı kelimeler varsa altları kırmızı ile çizilir.Ama sadece kelime hatası değil forum kurallarını çiğneyen mesajlar bir konu başlığı altına taşınarak orada hataların görünmesi sağlanabilir.

Çevrimdışı Xandra

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2014, 09:41:10 »
Ben de bir şey eklemek istiyorum;Forum sayfaları çoğu zaman donuyor ve hatalı geliyor.Güncel olanı ancak tekrar giriş yapılırsa veriyor,neden
Get free demos for You are not allowed to view links. Register or Login

Bilişim Forum

« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2014, 09:41:10 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor