portakal

Gönderen Konu: tv kartımdan ses ve görüntü alamıyorum  (Okunma sayısı 4556 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özen

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
tv kartımdan ses ve görüntü alamıyorum
« : 04 Mayıs 2007, 20:54:07 »
arkdaşlar yardımcı olursanız sevinirim tv kartımı taktım drıverlerini kurdum tv programınıda kurdum. ama ses ve görüntü alamıyorumm.şimdiden teşşkür ederim

Çevrimdışı İsmail YÜKSEL

• Usta
  • Toplam: 54
  • TEMP
Ynt: tv kartımdan ses ve görüntü alamıyorum
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2007, 21:04:17 »
Tv kartının markası ve modeli nedir? Ayrıyetten kanalları taratmanız gerekir. Birde iki ucu aynı olan br kablo olması lazım. Birini tv kartına takacaksın diğerinide ses kartının line in girişine takacaksın eğer ses almak istiyorsan.
TEMP

Çevrimdışı mirza24

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2008, 17:42:58 »
arkadaslar benim tv kartım arkasında ses kartı arasında baglantı yapılacak yer yok tv izlerken ses alamıyorum bunun sebebi nedirr???????

Çevrimdışı Suursuz

• Çırak
  • Toplam: 22
  • Teşekkürler...
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2008, 23:10:46 »
Mirza24: iki başlı küçük kablo olması lazım birini ses kartına bir diğerini de tv kartına takmanız gerekmektedir. Tv kartı internet sitesinde bu sorunu sorabilirsiniz.Fkat öncelikle tv kartı markası ne?

Özen: Arkadaşım tv kablosunu takman gereklidir.Görüntü alabilmen için eğer onu taktım sorun devam diyorsan kanal taratması yapmadın demektir. Birde öyle dene eğer sorununuz devam ederse internettten tv kartı ile çalışan tv programı indirin.O program ile taratın kanalları eğer hata vr ise de oradan belli olur aslında fakat resimlerini verebilkseniz bizlere daha fazla yardım etme imkanımız olacaktır...

Çevrimdışı mirza24

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Eylül 2008, 13:31:48 »
saolsın bılgılerin için tv kartımın markası kworld pcı anolag tv kartı...ya ses kartı benim onboard ses kartının uzerinde ole bı yer yokk.ses kartı yerine anakarta takılması gerekmez mı?????
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2008, 14:14:05 Gönderen: mirza24 »

Çevrimdışı Suursuz

• Çırak
  • Toplam: 22
  • Teşekkürler...
« Yanıtla #5 : 27 Eylül 2008, 21:54:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
saolsın bılgılerin için tv kartımın markası kworld pcı anolag tv kartı...ya ses kartı benim onboard ses kartının uzerinde ole bı yer yokk.ses kartı yerine anakarta takılması gerekmez mı?????
Anakarta nasıl takmayı düşünüyorsun ki o kabloyu o anakart üzerinde takılı olan ses kartına bağlanır ses elde etmek için.Bende öyleydi

Bilişim Forum

« Yanıtla #5 : 27 Eylül 2008, 21:54:43 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor