portakal

Gönderen Konu: Bir klipte söyleyenin sesi ile fon müziğini nasıl ayırabilirim  (Okunma sayısı 6914 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı shadow549

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Bir klipte söyleyenin sesi ile  fon müziğini nasıl ayırabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz acele lazım. ???

Çevrimdışı KuRuKKaFa

• Çırak
  • Toplam: 16
  • |Özgür Devrim ARIKAN | ~|- KkF -|~
Bu eğer korsan cd aldıysan imkansız sanırım yani ben bilmiyorum. Fakat cd lisanslı ve gerçekse bunu yapabiliyosun sanırım.
Tiyatro yaşamdır..!

|<ARŞIyaka Hayranı...

Çevrimdışı shadow549

• İlk Adım
  • *
ama nasıl yapabilirim?

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
nero vision sanırım istediğin işi yapıyordu.yani bir şarkının içinden şarkıcının sesi ile müziği ayrıştırma işi(karaoke).yalnız öncelikle klip dediğine göre klipteki şarkıyı converter ile mp3 e çevirmen gerekebilir..

Çevrimdışı shadow549

• İlk Adım
  • *
başka bilgisi olan warsa lütfen paylaşsın :-[

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
daha ayrıntılı nasıl anlatılır bilemiyorum? başka programlar da yapıyordur mutlaka ama en mantıklısı benim anlattığımdır.

Çevrimdışı deliyurek32400

• İlk Adım
  • *
  • ..::Ne Ekersen Onu Biçersin::..
Kalici ayristirmak istemiyorsan AC 97 ses kartlari zaten bunu yapiyor.
Ac97 nin configurasyon sayfasina girdiginde sesi iptal et secenigi goreceksin onun yaninda ki kutucugu isaretlersen kendiliginden sozsuz muzik yapabiliyorsun ama tabi ki ses formatinin stereo olmasi lazim.

Çevrimdışı ismailsuayp

• Çömez
  • **
  • Toplam: 7
adobe audition 1.5 var bende o yapıyor bu işi diğer sürümleri de yapıyor tabi istersen tarif te edebilirim sana...
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2007, 19:39:04 Gönderen: DeHsEt »

Çevrimdışı <MEHMET>

• By DeHsEt
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 87
  • Bilişim Rüzgarı
You are not allowed to view links. Register or Login
adobe audition 1.5 var bende o yapıyor bu işi diğer sürümleri de yapıyor tabi istersen tarif te edebilirim sana...

Elbette isteriz. Tarif ederseniz bizler de faydalanabiliriz bilgilerinizden. İsterseniz paylaşımınızın arada kaybolmaması açısından yeni bir başlık altında ayrıntılı bir şekilde anlatabilirsiniz.
    Şimdiden Teşekkürler...
İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir...
Yunus EMRE

Çevrimdışı blogger

• Çömez
  • **
  • Toplam: 2
Konuyu hortlatmışsınız :D
SMPlayer programı bu işi yapıyor.Karaoke özelliği var videodan sesi çıkarıp size fon müziğini dinletiyor. ;)

Çevrimdışı ismailsuayp

• Çömez
  • **
  • Toplam: 7
Ynt: Bir klipte söyleyenin sesi ile fon müziğini nasıl ayırabilirim
« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2007, 21:07:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bir klipte söyleyenin sesi ile  fon müziğini nasıl ayırabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz acele lazım. ???
adobe audition programıyla yapacaksın...yanlız bastan soyliyim tam anlamıyla ayırma yapmaz ama yine de olabildigince kısıyor sesi... "file" >>"open" tıkla mp3 ünü aç ardından >>>"effects" >"filter" > "center channel extractor" secenegini tıkla ve bekle işte bu kadar ben boyle yapıyorum mesela bir sarkıyı remix falan yapmak istersen cok isine yarar. bu arada sen klip demişsin klipten sesi ayırmayı da anlattım  forumda... yinede garanti olsun  ikisinide soylemis olayım..

Bilişim Forum

Ynt: Bir klipte söyleyenin sesi ile fon müziğini nasıl ayırabilirim
« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2007, 21:07:28 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor