Gönderen Konu: Download yaparken %99 takılı kalıyor  (Okunma sayısı 15566 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı suse

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Download yaparken %99 takılı kalıyor
« : 27 Mayıs 2007, 12:04:15 »
Slm arkadaslar.Benım sorunum download yaparken %99 takılı kalıyor...Modemdemi sorun olabılır.Bilginiz varsa yardım edersenız sevınırım.

teknolojix

• Ziyaretçi
Ynt: Download yaparken %99 takılı kalıyor
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2007, 12:12:45 »
Hangi siteden download yaparken takılı kalıyor.Tek bir sitedenmi yoksa hepsindenmi.Bide virüslü dosya indiriyosan virüs programın tam %99dayken dosyayı iptal eder.Eğer bunlardan hiçbiri diyosan İnternet download manager kullan hem 30da inen dosyayı 120de indirirsin dosyaların hızlı iner hemde tamamen kesintisiz iner yarıda kalanları devam ettirebilirsin.

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2007, 12:40:55 »
Eğer bilgisayarında antivürüs olarak Kaspersky kullanıyorsan bundan kaynaklanıyor olabilir.Yani Kaspersky dosyayı indirmeden önce virüs taraması yapıyor ve bir ihtimal bundan kaynaklanıyordur  ::) İnternet Download Manager programınıda kullansan genede çözüm yoluna ulaşamazsın  :o Antivürüsten kaynaklanan bir sorun  :o
You are not allowed to view links. Register or Login

teknolojix

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2007, 13:09:25 »
Ama o zamanda virüslü dosyayı indirmeyeceksin.

Çevrimdışı suse

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Mayıs 2007, 13:42:08 »
Arkadaslar Kaspersky kullanıyorum ama onuda pasif yaparak download denedim sorun hala devam ediyor.
Özellikle Rapidde sorun oluyor.İnternet Download Manager kullandım rapidden farklı bi download sitesinde bu programla rahatca dosya indirebildim ama rapidden 1.5 mb dosyayı indiremedim.İnternet Download Managerde bile %99.95 de kaldı...Baska çözüm yolu varmı?

Çevrimdışı Suursuz

• Çırak
  • Toplam: 21
  • Teşekkürler...
« Yanıtla #5 : 27 Mayıs 2007, 13:57:18 »
takılı kalıyor derken demek istediğini anlamdım eğer böyle bir sorunun varsa  flashget gibi araçlar kullanabilirsin

Çevrimdışı billocan

• Çırak
  • Toplam: 29
  • Durmadan ilerleyen tek şey : Bilişim ve Teknoloji
« Yanıtla #6 : 27 Mayıs 2007, 18:27:31 »
Aynı sorun bende de oldu.Tam bir başbelası.Türk Telekom'a soruyorum.Sorun bizden kaynaklanmıyor diyorlar.En sonunda modemi değiştirdim.Sorun morun kalmadı.Modemi değiştirirsen %99,9 bu sorun ortadan kalkar.Ben başka bir çözüm yolu bulamadım ve bu problemi böylelikle hallettim...
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK ÖĞRETMENLİĞİ

Çevrimdışı suse

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #7 : 01 Haziran 2007, 17:51:12 »
Arkadaslar sorunu cozduk.modemi değiştirdik sorun ortadan kalktı.

Çevrimdışı omerarslan12

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2013, 01:17:33 »
arkadaşlar sırf bunu yazmak için üye oldum. modem deqiştirip sorunu çözen arkadaşların sorunu nasıl halloldu anlamış deqilim ben öqrenciyim evde kalıyorum doğal olarak memleketimdeki modemimle okuduqum yerdeki modemim  birbirinden çok farklı ama ben hala bişey indiremiyorum 99da kalıyor saatler aylar günler faydasız. ayrıca diqer 3 ew arkadaşımda bi sorun yok onlar gayet başarılı download yapıyor. okumadıqım makale bakmadıqım forum kalmadı ama bi çözüm bulamadım. kafayı yemek üzereyim. konuda çok eski inşallah yazımı qörüp duyan biri yardım eder. şimdiden teşekkür ederim.

Bilişim Forum

« Yanıtla #8 : 12 Mart 2013, 01:17:33 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor