ANKETLER > Kapanmış Anketler

En İyi/Kaliteli Yazıcı(Printer) Sizce Hangisi?

<< < (5/6) > >>

Faik Özkara:
Arkadaşım Lexmark iyidir.Ben onun için bir şey demiyorum.Ama dediğim gibi en iyi kaliteden şaşırılmayacak marka HP.Özellikle markanın altını çizerek belirtiyorum.HP Deskjet 5940 Fotoğraf Yazıcı var bende.Toplam 100 adet siyah ve renkli çıktı aldım ve inanırmısın iki kartuştan toplam %10 mürekkep azaldı.%90 daha printer'den çıktı alma hakkım var  :)

Özgür Şenerdoğan:

konuyu saptırmayalım isterseniz  konu hp lexmark   tartısmasına dönmesin      HP  yi ustun  gormeyen arkadaşlar varsada   hp kadar geniş ürün  yelpazesi  olan  ve dunya genelinde lider konumunda olan  başka bir firma gostersinler bana o zaman konusalım   

iyi çalışmalar

ÖZgür ŞENERDOĞAN

Gökhan Özsoy:
Bende lexmark diyorum.2 oldu ama neyse lexmark kullanıyorum vede memnunum işimi görüyor piyasadaki en iyi versiyonuda en iyi yazıcıdır bana göre.

MezarkabuL:
Ben burdan  HP   yetkılilerini kutlamak istiyorum adamlar   yazıcıdan değil kartuşdan kaznıyolar .psc  makınaya  5ml  lık kartuşlar koyup   çılgınlar  gibi kartuş satıyolar.  artı kartuş paketlerini geçenlerde  psc  1510  için   kartuş aldım siyah  renkli 120 mılyon para verdim. yazıcı saten 160 mılyon gerisini artık hesaplayın .  makınanın performansı ve kalitesı  kesınlıkle on nnumara :)

kasvaa:
s.a

bence CANON.çünkü diğer yazıcılara göre daha kaliteki çıkarıyor.Çoğu yazıcıya marka vuruluyor sadece.Selametle//

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git