Gönderen Konu: winampa rakip harika özellikli bir player+Türkçe dil destekli bence kaçırmayın  (Okunma sayısı 6978 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

teknolojix

• Ziyaretçi
Winampa alternatif ama winamptan daha fazla özellikli Türkçe dil destekli çok az ram yiyen(4mb) ve birçok özelliği olan harika bir program.Mutlaka denemenizi öneririm kendim kullanıyorum winampın yavaşlığından ve gereksiz ayarlarındna sıkılmıştım ama bu harika ve tamamen Türkçe dil destekli.

Adı:AIMP Classic
Sürüm:1.77.6 (11,06,2007 tarihinde çıktı)
Program tamamen ücretsizdir...
İçinde 4 farklı skin var..

Programın tüm özellikleri:
=============================================
Winamp sıkılanlar için alternatif bir program ama winamptan daha üstün özellikleri var. - Listenizdeki şarkıları direk olarak cd yazdırabilirsiniz. - Elinizdeki Audio CD leri mp3 yapabilirsiniz. - Ses Kayıt özelliği - MP3 Taglarını değişrebilirsiniz - Özel PlayListler oluşturabilirsiniz. - Bence bir deneyin pişman olmazsınız 1. Diyelim ki şarkı çalıyor ve siz programı kapattınız, program açtığınız tekrar şarkının kaldığı yerden devam ediyor. 2. İnternet üzerinden müzik dinlemenize ve dinlediğiniz müzikleri kolayca mp3 olarak kaydedebilmenize olanak sağılıyor. 3. Gelişmiş Equrlizer i sayesinde müzikleri hızlı çalabilir, Classic, Club, Dance, Full Bass gibi efektler verebilirsiniz. 4. Programla birlikte 7-8 tane skin geliyor. 5. Winamp ın playlistlerini kabul ediyor ve çoğu zaman winamp ın skinlerini de kullanabiliyorsunuz. 6. Bilirsiniz çoğu şarkıda taglar vardır (genelde mp3 sitelerinden indirilen müziklerin altında şeffaf yazı yazar) bu programlar onları silebilir veya değiştirebilirsiniz. Bazılarınız ben zaten bilgisayardan değiştirebiliyorum diyebilir ama bazılarıda korumalı olarak geldiğinden ancak böyle programlarla silinir. 7.Programla ister DATA CD (yani mp3) isterseniz Audio Cd yazabilirsiniz. 8. Playlist teki şarkıları kopyalayabilirsiniz.(Ben genelde mp3 CD si oluştururken bütün şarkıalşrı listeye atar, burdan sırasıyla dinledikten sonra kopyalarım) 9. Bu programla istediğiniz zaman bilgisayarı otomatik kapatabilirsiniz (İsterseniz şarkı listesi bitince kapansın da diyebiliyorsunuz) 10. Program MP3, Wave, Ogg gibi sesleri kendi aralarıda convert edebiliyor. 11. Program %100 de olmasa da Türkçe dili destekliyor zaten önemli olan yerleri türkçeleştirilmiş. 12. Programın ses kaydedici özelliği var. (Mikrofondan kayıt yapabilir ve istediğiniz ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz) 13. Program herşeyden önemlisi çok hızlı ve boyutuda çok küçük.
=============================================

Programın sitesi tamamen rusça olduğu için size kolaylık sağlamak amacıyla kendim upload ettim-İddia ediyorum bu programı kullandıktan sonra winampı unutacaksınız ücretsiz olmasına rağmen çok kaliteli:

1.LİNK:You are not allowed to view links. Register or Login

Alternatif link:

2.Alternatif link:You are not allowed to view links. Register or Login
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2007, 01:36:04 Gönderen: DJDIGITAL™ »

Çevrimdışı <MEHMET>

• By DeHsEt
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 87
  • Bilişim Rüzgarı
Gerçekten indirmeye değecek güzel bir paylaşım. İndirdim ve kurdum. Hem converter hem de player. Ücretsiz ve Türkçe olması da işin ekstrası. Eline sağlık teknolojix  ;)
İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir...
Yunus EMRE

teknolojix

• Ziyaretçi
Programın sağ üstünde ekolayzırın üstünde müziğin zamanını gösteriyor onun solunda yuvarlak saat var ona tıklayıp istediğiniz saatte programın kapanmasını,istediğiniz saatte bilgisayarın kapanmasını veya istediğiniz saatte müziklerin çalınmasını sağlayabilirsiniz.Valla ben çok beğendim yanında türkçe bedava converter bile geliyor bence düşünmeden indirin çok az ram yiyor üstelik ve windowsun tüm sürümleriylede uyumlu ister 98e kur ister vistaya ben vistada kullanıyorum.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2007, 18:17:35 Gönderen: teknolojix »

Çevrimdışı samsun_lu

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
aimp yeni sürüm linkleri
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2008, 05:42:02 »
aimp 2.09 çıktı arkadaşlar

güncelleme 30.12.07 tarihli

kendi serverinden

ftp://catode.ru/AIMP/aimp_2.09.zip

sag tıkla farklı kaydet de

ŞU TEMA ÇOK GÜZEL BİR BAKIN DERİM( siyah)

http://www.aimp.ru/files/skins/Stilismo.PNG

son olarakda aimp resmi sitesini vereyim

http://www.aimp.ru

ben aimp kullanıcısıyım ve bunu çok sevdigim için bu konuya eklenti yaptım

güle güle kullanın

winamp tan daha iyi

winamp bilgisayarımda yaklaşık 40 mb yer kaplarken

aimp sadece 5 mb :)

görsellikde de ondan daha iyi ;)

Çevrimdışı <MEHMET>

• By DeHsEt
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 87
  • Bilişim Rüzgarı
Ynt: aimp yeni sürüm linkleri
« Yanıtla #4 : 01 Ocak 2008, 12:27:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
aimp 2.09 çıktı arkadaşlar

güncelleme 30.12.07 tarihli

kendi serverinden

ftp://catode.ru/AIMP/aimp_2.09.zip

sag tıkla farklı kaydet de

ŞU TEMA ÇOK GÜZEL BİR BAKIN DERİM( siyah)

http://www.aimp.ru/files/skins/Stilismo.PNG

son olarakda aimp resmi sitesini vereyim

http://www.aimp.ru

ben aimp kullanıcısıyım ve bunu çok sevdigim için bu konuya eklenti yaptım

güle güle kullanın

winamp tan daha iyi

winamp bilgisayarımda yaklaşık 40 mb yer kaplarken

aimp sadece 5 mb :)

görsellikde de ondan daha iyi ;)

Ben de bir AIMP kullanıcısıyım. Ancak bir hevesle indirmeye başladığım yeni sürümü kurunca açıkcası hüsrana uğradım. Çünkü Türkçe sürümü yok :( Paylaşımınız için +teşekkür
İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir...
Yunus EMRE

Çevrimdışı samsun_lu

• Çömez
  • **
hadi ya yeni sürümü denemedim ama bu kötü ya neyse tr yaparlar ümidim var aimp gerçekten çok hoş bir program ben özellikle şunun olması çok iyi diyemiyorum seçim yapamıyorum derecelendirme yapamıyorum o kadar güzel özellikler sahip ki winamp  insan bunu nasıl kullanmışım diyor birde 40 50 mb yer kaplıyor şuanda ki hali insanlara ii gelebilir ama ben bundan sonra ne olursa olsun aimp taraftarıyım ;)

Çevrimdışı RAMMS+EIN

• Çömez
  • **
  • Toplam: 6
Ne winamp ne de başka bir player programı, hiçbiri Jetaudio'nun eline su dökemez! Bunun nedeni Jetaudio'nun kullandığı codecler. Deneyin görün.
Ayrıntı için jetaudio.com ya da cowonamerica.com

Çevrimdışı bordo_bereli_61

• Çömez
  • **
  • Toplam: 3
  • ÖLÜRÜM TÜRKİY£'M SENİN UĞRUNA
bunda hangi şarkıyı dinlediğimizi msn de göstermek için ayrı bi program gerekiyo mu yoksa gen msn bu program içinde geçerli mi
{{YOTUBE'U PROTESTO EDİYORUZ}}
    {{NO ENTRY YOUTUBE...}}

Çevrimdışı bordo_bereli_61

• Çömez
  • **
  • Toplam: 3
  • ÖLÜRÜM TÜRKİY£'M SENİN UĞRUNA
arkadaşım link çalışmıyo bi baksan iii olur
{{YOTUBE'U PROTESTO EDİYORUZ}}
    {{NO ENTRY YOUTUBE...}}

Çevrimdışı Menderes*

• Çırak
  • Toplam: 45
  • :::DENİZLİ:::
14.MART 2008  DE

2.11 SÜRÜMÜ ÇIKTI VE BİR SÜRÜ ARAYÜZÜ DE VAR.

ama kim ne derse desin;bana göre:
ister winamp,ister aimp2 windows media player in eline kalite yönünden su bile dökemez.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2008, 22:40:22 Gönderen: Menderes* »
Bir işe başlamak "bitirmenin" yarısıdır.

Çevrimdışı Fatih Emektar

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 214
  • ..::ESKİŞEHİRSPOR::..
indirip deneyeceğim paylaşım için teşekkürler
Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!

Çevrimdışı samsun_lu

• Çömez
  • **
AIMP v2.51 Build 330

http://www.aimp.ru/files/aimp2/preview.png

ftp://www.catode.ru/AIMP/aimp_2.51.330.zip

sağ tıklayın farklı kaydet deyin

karakabus_

• Ziyaretçi
acaba AIMP'te Winamp'taki gibi şarkı arama özelliği var mı? varsa hangi tuşlar? eğer yoksa bu benim için önemli bir eksiklik. winamp (J) AIMP ?????

Çevrimdışı bayprado

• Çırak
  • Toplam: 37
vermiş oldugunuz programı daha önce hiç kullanmadım ama yinede indirip bi denemek lazım umarım iyidir

Çevrimdışı Mr.PaPaRoSSe

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Deniycem Saol
■ Işık Olmadan Karanlık Olmaz ■

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor