portakal

Gönderen Konu: windows vista  (Okunma sayısı 3717 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hphp

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
windows vista
« : 16 Haziran 2007, 22:12:09 »
programminizda vista dan daha cok bahsedin, yeni cikan progamlar, ip uclari. Pogramminizi 1 aydir izliyorum ve cok memnunum  ;)

Çevrimdışı notronplus

• İlk Adım
  • *
  • Bilginin sınırı yoktur!
    • www.cahitelginkan.net
Ynt: windows vista
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2007, 13:17:40 »
Bende katılkıyorum..Vistada surekli sorunlarla karsılasılıyor bunun icinde XP ye donmeyi istemiyorum
BILGININ NE AMACI NEDE GAYESİ WARDIR ONEMLİ OLAN YAPMAK VE YARATMAKTIR....

Çevrimdışı çapkın.18

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2007, 15:04:44 »
bende bilgisayarıma vista yüklüyecektim ama bu sorunları dinledikten sonra vaz geçtim   

teşekkürler

m_k

cenkulus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 31 Temmuz 2007, 20:20:49 »
Windows vista hakkında detaylı bilgiler içeren kaynak dosyalar ve programlara yer verilmesini istiyorum.UMARIM SESİMİ DUYARSINIZ? VİSTA'nin bilinmeyen taraflarını TV de anlatılması ve yeni alacaklara da yol gösterilmesini istiyorum.

Çevrimdışı serkan özdil

• Bilisimruzgari
  • Şef
  • Çömez
  • Toplam: 83
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2007, 10:37:58 »
herkesin ortak görüşü vista için henüz çok erken, tabi ki incelemeye devam edeceğiz ve arasıra vista hakkında bilgiler aktaracağız.
Hedef; Bilgi Toplumu

Çevrimdışı halilozcakir

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
    • http://www.kizilcaköyü.com/
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2007, 10:49:04 »
gerçekten vista saçma ( kullanışsız ) gibi geldi bana ,çizim programı olarak autocad 2006 bence yeterli,
fakat vista kardeşimiz illa programların son sürümlerini istediğinden auto cad  2006 yı çalıştırmadı ne yani şimdi sırf vista var diye yüzlerce (binlerce de olabilir) dolar para mı ödeyeceğim autocad e...2007 si için >:(
vatan ... bölünemez

Çevrimdışı ttansu

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #6 : 21 Ekim 2007, 22:29:17 »
bende windows vistayı eklemeyi düşünüyordum ama madem sorun çıkaran bir program vazgectim hem gerçekten de sizinde belirttiğiniz gibi vista için erken bencede:))

Çevrimdışı darkghost

• Çaylak
  • Toplam: 8
  • http://linuxpardus.blogcu.com
    • Pardus ve Linux
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2007, 23:42:12 »
vista gibi bir işletim sistemi olmaz olsun ne biçim sistemdir o ya hemen basit bir olayda ramlar ve işlemci kasıyor bilgisayar kilitleniyor piyasadaki programların çoğu uyumluluk sorunu çekiyor ben linux pardus yükledim çokta memnunum içinde bana gerekli olan bütün programlar mevcut ayrıca windows programlarını özlersem wine diye bi program var onun sayesinde windows programlarını çalıştırabiliyorum bence pardus yükleyin kurtulun hem virüs girmesi biraz zor pardus yöneticileri virüs programı yüklemenize gerek yok diyorlar (böylece kasmaya etken olan bişey yok oluyor) hemde ücretsiz Ayriyeten Bir TÜRK İŞLETİM SİSTEMİ bu pardus
Blogumu görmek isterseniz  http://linuxpardus.blogcu.com   adresinde biraz dolaşın.

Çevrimdışı bEscaPe

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 4
« Yanıtla #8 : 21 Ekim 2007, 23:57:38 »
arkadaşlar tabi piyasaya çıkan ilk ürünlerde mutlaka sorunlar olacaktır doğaldır biz birazda xp alıştığımız için vistada aradığımızı bulamıyabiliriz ve bazı sürücü yükleme sorunları yaşaya biiriz bunun için öylece hemen yeni ve gösterişli diye işletim sisteminizi değiştirmeye kalkmayın bence şimdi xp tam kullanım zamanı herşeyiyle olgunluk verimlilik çağında diğeri daha emekleme döneminde :)
Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Bilişim Forum

« Yanıtla #8 : 21 Ekim 2007, 23:57:38 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor