Gönderen Konu: Özelden msn adresi isteme ve gönderme  (Okunma sayısı 3915 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
  • Toplam: 5
  • >>25 TEMMUZDAN SONRA 1 AY YOKUM<<
Özelden msn adresi isteme ve gönderme
« : 25 Haziran 2007, 20:00:10 »
Arkadaşlar artık 10000 defa dememize rağmen hala pm ile msn adresi isteyende var msn adresini verip ekle konuşup sorunumu çözelim diyende.

1-Eğer bir sorununuz varsa foruma yazın hep beraber çözmek için yardımcı olalım.
2-Özelden crack,serial istemeyin (inadına vermem :D)
3-Özelden bana niye sorununuzu yazıyorsunuz moderatörlere yazın.Az önce birisi yazmış msn adresini ver ordan görüşelim demiş ben ona msnden görüşmem ayrıca ben moderatör değilim git sorununu moderatörlere anlat bana niye anlatıyosun dedim.Gelen cevapla şok oldum. :D Gelen mesaj aynen şu:Moderatörleri nerden bulcaz. ;D ;D ;D Aynen böyle yazıyor...
4-Msn mde bu forumdan sadece 2 kişi ekli ve fazlasını eklemeyi düşünmüyorum.

Artık butip mesajları yazmaktan sıkıldım ama inadına pm den msn isteyen veya msn adreslerini verenler var... 8) Bundan sonra msn adresi isteyen veya bana yardım et diyen mesajlarınızı bana atmayın...
Günde en az 2 kere gelen bu tipteki mesajlardan artık sıkıldım...Ne zaman foruma girsem kesin birileri ya sorununu anlatıyo yada msn ekle konuşalım diyo.Bundan sonra bu içerikteki mesajlarınızı bana göndermeyin...
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2007, 20:02:04 Gönderen: Gökhan Özsoy »

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
Ynt: Özelden msn adresi isteme ve gönderme
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2007, 21:10:16 »
msn adreslerinizi verip vermemek sizin en doğal hakkınız kimse karışmaz bu konuya ama,illegal bir iş için de ne üyelerimizi ne de bizi rahatsız etmeyin.Ki zaten bizi illegal bir iş için özelden mesaj atarsanız gerekeni anında yapılır.Ayrıca yine illegal işler için sizlerden msn adresi veya özel mesaj aracılığı ile sizi sıkça rahatsız eden üyeleri bize bildirebilirsiniz.Gereken mutlaka yapılacaktır.

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2007, 13:26:38 »
Geçenlerde başka bir üyemizde bana özelden mesaj attı(yaklaşık 1.5 ay önce) ve şu soruyu sordu.Üyemiz bana:Web sitesi nasıl açılır sorusunu sordu.Bende yanıtladım.Bu soru karşılığında bana ikinci bir soru sormak istedi ve bende tabi sorabilirsiniz dedim ve üyemiz ikinci bir soruyu sordu.Soruya dikkat etmenizi öneririm  ;D Web hackerliği nasıl yapılır  :D Şaştım kaldım vallahi.Bende bu soruyu siz sorupta ben de görmemiş olayım dedim ve siz tarafından eğer ikinci bir vaka ile karşılaşırsam direk bunu moderatörlere bildiriyorum ve gereken neyse yaparlar diye cevap verdim.Arkasından üyemiz bana mesaj atıp kusura bakmayın bilmiyordum mesajını atıp özel mesajdan konuşmayı noktaladım.Dedim kendi kendime.Allahım ne insanlar var şu dünyada  :) Durum bundan ibaret.Saygılar.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2007, 14:40:16 Gönderen: Mouse »
You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı muradcevik

• Çömez
  • **
  • Toplam: 5
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2008, 16:59:45 »
haklısınız hack konusunda bilginin bu sitede hiçbir yeri olmaz
BİR TÜRK DÜNYAYA BEDEL ON TÜRK DÜNYAYI FETHEDER.

Çevrimdışı wicky10

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2014, 09:52:03 »
msn adreslerinizi verip vermemek sizin en doğal hakkınız kimse karışmaz bu konuya ama,illegal bir iş için de ne üyelerimizi ne de bizi rahatsız etmeyin.Ki zaten bizi illegal bir iş için özelden mesaj atarsanız gerekeni anında yapılır.Ayrıca yine illegal işler için sizlerden msn adresi veya özel mesaj aracılığı ile sizi sıkça rahatsız eden üyeleri bize bildirebilirsiniz.Gereken mutlaka yapılacaktır.
dhoom

Bilişim Forum

« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2014, 09:52:03 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor