Gönderen Konu: KAriyer Yapmak İstiyorum  (Okunma sayısı 4460 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hecktor

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
KAriyer Yapmak İstiyorum
« : 15 Temmuz 2007, 17:34:16 »
Arkadaşlar ben İlahiyat Fakültesi okumak istiyorum Bu sene ilk defa sınava girdim ve puanım gayet iyi inşallah yerleşecem öle ümit ediyorum AAyrıca bilgisayar operatör sertifikam var Bide abimle büyük bi çiftlik kurmak istiyoruz Bana bu konularda yardımcı olabilir misiniz?

Çevrimdışı Menderes*

• Çırak
  • Toplam: 45
  • :::DENİZLİ:::
Ynt: KAriyer Yapmak İstiyorum
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2007, 22:08:54 »
valla kardeş. Allah zihin açıklığı versin de.. çiftlik kurmakla bilişim forumun alakasını anlayamadım ben.
 :D :D :D ama piyango falan vurursa sana çiftlik konusunda kredi açabilirim. :D :D :D
Bir işe başlamak "bitirmenin" yarısıdır.

Çevrimdışı Özgür Şenerdoğan

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 43
    • http://www.mshowto.org
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2007, 22:18:08 »

Merhabalar öncelikle  soylemek istedigim  bazı seyler var

1.  Bilgisayar   operatorluk  sertifikası  halk eğitim merkezleri  ve  bazı MEB  baglı  kurslar tarafından verilen bir sertifika sanırım  alınabilmesi  icinde ilgili kursun  %80  ine katılım gerektirmektedir  hak boyle oluncada tr de ve dunya genelinde pek bir gecerliliği  yok   

gecerliliği  olan sertifikalardan  ornek isterseniz  Microsoft Cisco  HP  firmasının  sertifika sınavlarını tavsiye ederim  3 firmanın sertifikalarınada sahip olan bir birey  olarak  ve  3. sırada yer alan firmada calısan bir personel olarak kişişel fikrimi  yazıyorum 

3.  soruma gelince  çiftlik ile bilişimin  arasındaki farkı acıklarsanız  kafamızdaki soru işaretlerini  aydınlatmıs olursunuz     

iyi çalışmalar

Özgür ŞENERDOĞAN
Özgür ŞENERDOĞAN

You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı Yasin MENEKŞE

• Usta
  • Toplam: 74
  • " Hayal Kurmak Bilgiden Daha Önemlidir. "
    • Kişisel Sitem
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2007, 00:06:53 »
arkadaşlar teknoloji ilerledi süt sağma makineleri teknolojinin içine girmiyormu yemleme makineleri filan o bakımdan olabilir???
AkzoNobel Kemipol - Kansai Altan'da Laboratuar Teknisyeni 

Çevrimdışı hecktor

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2007, 00:34:41 »
öncelikle kusura bakmayın fazla konuya açıklık getirmemişim
Çiftlik Konusuna gelince Modern bir tesis düşünüyorum onun için teknolojinin bütün olanaklarınadan yararlanmak istiyorum...
İkincisi Hp nin sertifikasını nerden nasıl alabilirim

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
  • Toplam: 5
  • >>25 TEMMUZDAN SONRA 1 AY YOKUM<<
« Yanıtla #5 : 16 Temmuz 2007, 00:38:06 »
Yaparsın.. Sen istedikten sonra çocukta yaparsın kariyerde :D :D :D ama bu haftaki lotoyu tutturman lazım çiftlik için ;D

Çevrimdışı Özgür Şenerdoğan

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 43
    • http://www.mshowto.org
« Yanıtla #6 : 16 Temmuz 2007, 01:09:05 »

Merhabalar  HP  nin sertifikalarını alabilmeniz  icin  ya Hewlett Packard iş ortagı  bir firmada calısıyor olmalısınız  ornek  BilgeAdam  vs  yada HP  nin kendi calısanı olmalısınız  iyi çalışmalar 

http://www.hp.com/certification/region/americas/ase/iss/proliant_servers.html 

ÖZgür ŞENERDOĞAN
Özgür ŞENERDOĞAN

Çevrimdışı hecktor

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #7 : 16 Temmuz 2007, 02:14:57 »
inşallah ünv. kazanacağım gerekirse kredi alıp çiftlikte açacağım sertifikada alacağım kariyerde yapacağım :) kafaya koydum mu Allah ın izni ile yaparım

Abi ben bu HP sertifikası ile ilgi link vermişsin ya ing yok kusurma bakma pek anlamadım birazcık açıklar mısın?

Flood yapmayalım.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2007, 02:21:21 Gönderen: blue »

Çevrimdışı borabora123

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #8 : 29 Eylül 2012, 11:12:30 »
ben senin yerinde olsam bilişim sektorune yonelir mcse,cisco/CCNA tarzı alanlarda microsoft onaylı sertifikalar veren bilişim eğitim merkezinde kursa yazılırdım ben de senın gibi idealistdim ama beni hayat bu yola itti herseyde var bir kader çiftlik acıcam dersin bir bakmışın yazılım uzmanı olmuşun;)

Çevrimdışı CCengizz

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #9 : 16 Şubat 2013, 12:47:58 »
inşallah ünv. kazanacağım gerekirse kredi alıp çiftlikte açacağım sertifikada alacağım kariyerde yapacağım :) kafaya koydum mu Allah ın izni ile yaparım

Abi ben bu HP sertifikası ile ilgi link vermişsin ya ing yok kusurma bakma pek anlamadım birazcık açıklar mısın?

Flood yapmayalım.

Öncelikle hedeflerini netleştirip  bir şey üzerine odaklaman ve kendini bu yönde doldurmanı tavsiye ederim. Mesela İngilizce mutlaka öğrenmelisin hem de hiç vakit kaybetmeden. Ayrıca hem iyi hem de uygun fiyata kurslar var en baştan en sonuna kadar seni doldurabilecek. Gerçi balangıç orta seviye kursları tamamlarsan zaten kendi kendine ilerleyedebilirsin çalışarak. bu da tavsiye edebileceğim uygun fiyatlı kaliteli hocaların bulunduğu bir kurum: http://www.btakademi.com/egitim/egitimler/?id=81&egitim=sql_server_2012_ile_temel_veritabani_sorgulama   burdaki temel ve orta seviye kursları incele derim. indirim konusunda da yadımcı olurlar maddi sıkıntın varsa. Yazılım üzerine gitmek istiyorsan da gece gündüz bıkmadan yılmadan yorulmadan azimle çalışman gerekecek ama emin ol değer, çok güzel bir alan bence.
Başarılar diliyorum

Bilişim Forum

« Yanıtla #9 : 16 Şubat 2013, 12:47:58 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor