portakal

Gönderen Konu: Hayat hikayeni herkes duysun  (Okunma sayısı 10315 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun PEYNİR

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 86
    • Bahar Sokak
Hayat hikayeni herkes duysun
« : 16 Temmuz 2007, 12:34:57 »
Hayat hikayenizi ya da sevdiklerinizi anlatabileceğiniz biyografi ve otobiyografi sitesi isimsizsiniz.com'da, ünlülerin ve hiç tanımadığınız kişilerin hayat hikayelerini okumanız da mümkün.

Kısa bir süre önce açılan You are not allowed to view links. Register or Login, farklı bir biyografi, otobiyografi sitesi. Sitede ünlülerin hayat hikayelerini  okuyabiliyorsunuz. Ancak, siteyi farklılaştıran sadece ünlülerin değil, hiç tanımadığınız kişilerin hayat hikayelerini okumanıza da izin vermesi. Siteye üye olarak siz de hayat hikayenizi ekleyebilir ya da sevdiklerinizi anlatabilirsiniz.

Site üzerinden eski arkadaşlarınıza da ulaşabilirsiniz. Eklediğiniz hayat hikayenizi okuyan eski dostlarınız da site ile haberleşerek size ulaşmaları mümkün.

Sitede sadece hayat hikayesi okumak ve yazmakla zaman geçirmiyorsunuz. Site üyeleri birbirleri arasında mesajlaşabiliyor, kendi profillerini oluşturabiliyor veya resimlerini profillerine ekleyebiliyorlar. Yazılan hayat hikayelerine yorum yapabilmenize de imkantanınan sitede bir de ziyaretçi defteri mevcut.

Kısa sürede 1800'den fazla hayat hikayesi barındıran site, ünlü olanlardan çok kendilerine dair söyleyecek sözü olanlara yöneliyor.

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
Ynt: Hayat hikayeni herkes duysun
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2007, 12:39:44 »
Benim o kadar çok hayat hikayem varki saymakla bitmez.Yaşadıklarımı dünyaya haykırsam çözüm üretemezler.Siteye girdim ve baktım.Güzel bir site ama  :)
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2007, 12:41:19 Gönderen: Mouse »
You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
  • Toplam: 5
  • >>25 TEMMUZDAN SONRA 1 AY YOKUM<<
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2007, 12:41:12 »
Bende sizlere bunu soracaktım.. Hayat hikayemizi para karşılığı satabileceğimiz bi yer varmı :D

Çevrimdışı İbrahim

• Çaylak
  • Toplam: 12
  • uludağ üniversitesi makine tek.tasarım
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2007, 12:54:08 »
paylaşım icin saol sitenin en güzel yanı sanatcılardan çok normal insanlarında hikayelerini yayınlayabimesi  genelede başarılı insanlar olduğu gözüküyor walla yolun çok başındaymışık ya anlaşılan... :) :)
2009 dgs ODTÜ,uludağ üni.

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2007, 12:54:08 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor