portakal

Gönderen Konu: kişisel blogum yeniden yayında  (Okunma sayısı 25595 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak Özdemir

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 72
    • web Blog
kişisel blogum yeniden yayında
« : 16 Temmuz 2007, 13:32:04 »
 Daha önceleri yazmaya başladığım ve bazı nedenlerden dolayı ara verdiğim blogumu yeniden güncellemeye karar verdim. Fırsat buldukça yazmaya çalışacam..

You are not allowed to view links. Register or Login

iyi blog lar  :)
TRT - Bilişim Rüzgarı & Burak Özdemir.net

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
Ynt: kişisel blogum yeniden yayında
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2007, 18:53:59 »
Arkadaşlar nedir bu hız nedir bu sürat  :D Henster kullanıcı adındaki arkadaşımız sadece kendi blogunu forumda bizlerle paylaşmış.Sizler ise rekabete girmektesiniz.Biraz mesafeli davranın  ;D Birde konuyu açan arkadaşımız sizden bloglarınızı tanıtın dememişki.Sizde hemen bloglarınızı tanıtmaya başladınız  :)

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
  • Toplam: 5
  • >>25 TEMMUZDAN SONRA 1 AY YOKUM<<
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2007, 19:03:35 »
Arkadaşlar nedir bu hız nedir bu sürat  :D Henster kullanıcı adındaki arkadaşımız sadece kendi blogunu forumda bizlerle paylaşmış.Sizler ise rekabete girmektesiniz.Biraz mesafeli davranın  ;D Birde konuyu açan arkadaşımız sizden bloglarınızı tanıtın dememişki.Sizde hemen bloglarınızı tanıtmaya başladınız  :)
İlk mesajda blog tanıtılıyorda 2.mesajda tanıtılıncamı yanlış oluyor :D Sen tanıtmazsan, ben tanıtmazsam, onlar tanıtmazlarsa kim tanıtacak bu blogları ;D

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2007, 20:47:20 »
birinin tanıtmasına illa gerek yok ki,google a "ahmet,mehmet" yazsan milyonlarca site,blog,forum...vs bulabilirsin.istediğine tıklayarak tanımış ve tanınırlığını artırmış olursun...

Çevrimdışı Ağ Uzmanı

• Çömez
  • **
  • Toplam: 0
    • yeni gençlik forumu
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2007, 20:29:00 »
ya arkadaşım bloguna girince blog duygularım kabarıverdi.alta wordpres yazıyodu bu sistem ücretlimi bana bi açıklayıvecenizmi.
yeni gençlik forumlarından biri     You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı M. Hakan IŞIK

• Cyber-Security
  • Çırak
  • Toplam: 178
« Yanıtla #5 : 20 Temmuz 2007, 20:27:41 »
WordPress ücretsiz bir CMS (Controıl Management System = İçerik yönetim Sistemi) dir.

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
« Yanıtla #6 : 20 Temmuz 2007, 20:32:03 »
henster bildiğim kadarıyla blog tanıtımları yasaktı.Modlar silsinler bende açtım silindi bu niye silinmiyor çifte standartmı var yoksa?

Çevrimdışı System_Restore

• Av. A. Murat K.
  • Çırak
  • Toplam: 45
  • “Hukuk her şeyin üzerinde olmalıdır.” ARİSTO
« Yanıtla #7 : 20 Temmuz 2007, 20:36:27 »
Evet moderatorlerin bu gibi konularda bir takım ayrıcalıkları var. Bu da buraya emeklerinin karşılığıdır. Sen de kendini moderator olarak sanmaya devam ettiğin için bu tip avantajlardan yararlanmayı düşünüyorsun ama malesef moderator değilsin ve bu duruma kendini alıştırman gerekir.

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
« Yanıtla #8 : 20 Temmuz 2007, 21:03:53 »
Evet moderatorlerin bu gibi konularda bir takım ayrıcalıkları var. Bu da buraya emeklerinin karşılığıdır. Sen de kendini moderator olarak sanmaya devam ettiğin için bu tip avantajlardan yararlanmayı düşünüyorsun ama malesef moderator değilsin ve bu duruma kendini alıştırman gerekir.
Ne demek moderatörün ayrıcalığı.Hepimiz eşit değilmiyiz.3lü standartmı yapıyosunuz:Admin,moderatör,diğerleri.... :D Yani bizim başımız kelmi :D :D :D :D Hem benimki reklam değilki tanıtım. :-* Ne güzel babalar gibi blogum var site tanıtım bölümüne bunu tanıtıyorum.Bunda yanlış olan ne varki.. İlla site tanıtımı deyince aklımıza başkalarının sitelerimi gelecek... Bu çifte standart olayı çok kötü bişey güvenimiz sarsılıyor bilesiniz... ;) Bu arada hensterin emeklerinede saygı duyuyorum ama benim bu foruma verdiğim emek ondan daha fazla.Ben bu foruma tam 1 yıl 1 aydır emek veriyorum.Forumun 3. yada 4.ü üyesi bendim zaten... Bende ayrıcalık isterim ozaman benim emeğim daha fazla.. :P
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2007, 21:06:22 Gönderen: Gökhan Özsoy »

Çevrimdışı By_Burak

• Usta
  • Toplam: 13
« Yanıtla #9 : 20 Temmuz 2007, 21:17:08 »
Alıntı
bu foruma verdiğim emek ondan daha fazla.Ben bu foruma tam 1 yıl 1 aydır emek veriyorum
Kayıt tarihin haziran 2007 yazıyor :-\

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
« Yanıtla #10 : 20 Temmuz 2007, 21:21:03 »
Alıntı
bu foruma verdiğim emek ondan daha fazla.Ben bu foruma tam 1 yıl 1 aydır emek veriyorum
Bu yeni kullanıcı adım sen gokhans19a bak... ;) İşte o profilim:You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı By_Burak

• Usta
  • Toplam: 13
« Yanıtla #11 : 20 Temmuz 2007, 21:31:29 »
Vaay iki kullanıcı adıyla forumdasın ;)

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
« Yanıtla #12 : 20 Temmuz 2007, 21:44:35 »
Yok ununla uzun zamandır girmiyorum.Artık ben bu isimle varım başka yerde şubem yoktur...

Çevrimdışı Faik Özkara

• Genel Yönetici
  • Usta
« Yanıtla #13 : 20 Temmuz 2007, 21:46:26 »
Birşey sormak istiyorum.İki tane kullanıcı adıyla foruma üye olmak yasak değilmi  ???

Çevrimdışı System_Restore

• Av. A. Murat K.
  • Çırak
  • Toplam: 45
  • “Hukuk her şeyin üzerinde olmalıdır.” ARİSTO
« Yanıtla #14 : 20 Temmuz 2007, 21:46:52 »
  Ordan mesaj yazması yasaklandığı için yeni üyelik alıp, girmek zorunda oldu. Bu gidişle bu da yasaklanacak.

Çevrimdışı Ahmet Küçüktığlı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 280
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
« Yanıtla #15 : 20 Temmuz 2007, 21:48:11 »
Alıntı
Bu yeni kullanıcı adım sen gokhans19a bak... ;) İşte o profilim:You are not allowed to view links. Register or Login
Neden banlandın ?

Birşey sormak istiyorum.İki tane kullanıcı adıyla foruma üye olmak yasak değilmi  ???
Diğerinde yasaklandı onun için yeni üyelik aldı.
İnsanın kendi kabiliyetini saklaması, büyük bir kabiliyet işidir. La Rochefoucauld

Çevrimdışı Faik Özkara

• Genel Yönetici
  • Usta
« Yanıtla #16 : 20 Temmuz 2007, 21:49:34 »
Bende diyorum gökhans19 kullanıcı adındaki arkadaşımız neden giriş yapmıyor foruma.Şimdi anladım.

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
« Yanıtla #17 : 20 Temmuz 2007, 21:56:51 »
Alıntı
Neden banlandın ?

Diğerinde yasaklandı onun için yeni üyelik aldı.
Ona banlandın değilde banladık demek gerekir ;) Anlam yanlışlığı yapmayalım lütfen... Diğer üyeliğim moderatörlerin zevk meselesi yüzünden mesaj yazmaya kapatıldı.Bende onlara her seferinde eylülde gel şarkısını armağan ediyorum zaten :D

Çevrimdışı M. Hakan IŞIK

• Cyber-Security
  • Çırak
  • Toplam: 178
« Yanıtla #18 : 21 Temmuz 2007, 14:46:02 »
Eylüle gerek yok Gökan ben senin karşındayım. Eylüle bırakmadan yap yapacağını... Bakalım ne kadar yeteneklisin? Diğer taraftan bloğunu tanıtmanın yasak olması normal... Çünkü bu kadar site yöneticisinden bir kişi ( üst yöneticiler dahil ) yanında değil... Hepsi sana potansiyel terörist muamelesi yapıyorsa (en azından senin ifadenin vardığı nokta burası) kabahati kendinde arayacaksın... Kimse zevkine seninle uğraşmadı... Egoist ve ezik davranışlarınla yöneticileri kendine zorla ayar ettin... Ceremesini de çekitorsun.Açıklamamak için dişimizi sıktık, özeline yazdık.Üst yöneticiler BANLADI seni... Adam olma gayreti göremedik.Bende browserimde hesaabı açık bırakır icebında 10 yıllık üyelik yaparım... İşe yarar bir şey yaptın mı? Şu davranışımla benim iftahar etmeniz gerekir diyebileceğin bir yönün var mı? Varsa yoksa artık sana ait olmadığını bildiğin bir EX MODERATOR havan var... Dikkat ediyorumda karşındakilere -tabiri caiz değil ama- uşağına yada kapında beslediğin köpeğine hitap eder gibi çağırıyorsun.Bana kalırsa OKB (Obsesif Kompulsif Kişilik Bozukluğu) teşhisi ile tedavi altına alınman gerekir.20 yazındasın ama kişiliğin hala bez bağlanması gereken çocukların yaş seviyesinde seyrediyor.

Çevrimdışı Gökhan Özsoy

• Çırak
« Yanıtla #19 : 21 Temmuz 2007, 15:35:01 »
Eylüle gerek yok Gökan ben senin karşındayım. Eylüle bırakmadan yap yapacağını... Bakalım ne kadar yeteneklisin? Diğer taraftan bloğunu tanıtmanın yasak olması normal... Çünkü bu kadar site yöneticisinden bir kişi ( üst yöneticiler dahil ) yanında değil... Hepsi sana potansiyel terörist muamelesi yapıyorsa (en azından senin ifadenin vardığı nokta burası) kabahati kendinde arayacaksın... Kimse zevkine seninle uğraşmadı... Egoist ve ezik davranışlarınla yöneticileri kendine zorla ayar ettin... Ceremesini de çekitorsun.Açıklamamak için dişimizi sıktık, özeline yazdık.Üst yöneticiler BANLADI seni... Adam olma gayreti göremedik.Bende browserimde hesaabı açık bırakır icebında 10 yıllık üyelik yaparım... İşe yarar bir şey yaptın mı? Şu davranışımla benim iftahar etmeniz gerekir diyebileceğin bir yönün var mı? Varsa yoksa artık sana ait olmadığını bildiğin bir EX MODERATOR havan var... Dikkat ediyorumda karşındakilere -tabiri caiz değil ama- uşağına yada kapında beslediğin köpeğine hitap eder gibi çağırıyorsun.Bana kalırsa OKB (Obsesif Kompulsif Kişilik Bozukluğu) teşhisi ile tedavi altına alınman gerekir.20 yazındasın ama kişiliğin hala bez bağlanması gereken çocukların yaş seviyesinde seyrediyor.
Sende hep belden altına vuruyosun ama :D
Yukarıda yazdıkların ben değilim senin beni görme tarzın...
Son olarak bişey sorucam sana:Sence ben o 1700 mesajı browserimi açık bırakıpmı yazdım.Heralde ieyi açık bırakınca o kafasına göre yazıyor ve zaman bölümündede ben sitede olmasamda siteden çıkış yapmadığım için hala online görünüyorum.(Kaynak:DJDIGITAL) Benim mesaj sayısı veya online olma zamanı gibi çocukça şeylerle işim olmaz.Ha 1 saat ha 10000 saat uzun zaman olunca bana madalyamı takacaklar.. Ama bunlara nedense çok takılıyosun.Belki onlarla senin işin vardır... Vede forumun açılışının 2. günü ben foruma üye olmuştum ya3 yada 4. üye bendim foruma.Sen kısa pantolonla kızlarla evcilik oynarken ben burda üyelere rapidden dosya indirmeyi,winrara şifre koymayı anlatıyodum.Ama malesef o zamanlardaki katkılarım nedeniyle canlı yaynında forumdaki gokhans18 nikli üye bize çok yardımcı oluyor diyenler şimdi bizi bu hale getirdiler..
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2007, 15:49:13 Gönderen: Gökhan Özsoy »

Çevrimdışı Ahmet Küçüktığlı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 280
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
« Yanıtla #20 : 21 Temmuz 2007, 15:50:53 »
henster, konu kişisel çatışmaya döndüğü ve konu ile alakası olmayan mesajlar yazıldığı için konuyu kilitliyorum. Eylül ayında yapacağımız yönetici toplantısında bu olayların hepsi göz önüne alınacaktır!..
İnsanın kendi kabiliyetini saklaması, büyük bir kabiliyet işidir. La Rochefoucauld

Bilişim Forum

« Yanıtla #20 : 21 Temmuz 2007, 15:50:53 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor