Gönderen Konu: Bir Şarkının Sonuyla Öteki Şarkının Başını Birlikte Çalmak.  (Okunma sayısı 2570 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
Şarkı dinlerken şarkı geçişlerinin Radyo DJlerinin yaptığı gibi aralık vermeden,bir şarkının sonuyla öteki şarkının başını birlikte çalmasını istiyorum.Bunun için bir program varmı  ??? Var ise programın ismini verebilirmisiniz. Ya da winampta böyle bir özellik varsa bilgilerinizi paylaşabilirmisiniz.
You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
winamp ın değilde apple quicktime media playerın böyle özelliği olduğunu biliyorum.şarkı biterken sıradaki şarkı ufaktan araya giriyo  :) gayet de güzel oluyo..eğer player olarak istersen tavsiyem budur.ama eğer program olarak istersen sana viryual dj programını öneririm.hemde dinlediğin şarkıları ritmik olarak senkronizasyonu tutturarak dinlersin hatta kaydedersin...iş gereği artık çocuk oyuncağı gibi bişey oldu bende  ;D evdede sürekli böyle dinliyorum...

Çevrimdışı Faik Özkara

• Genel Yönetici
  • Usta
Şarkı biterken sıradaki şarkı ufaktan araya giriyor demişsin.Yanlız şarkı ufaktan araya girecek ama şu şekilde girecek.Diyelimki bir şarkı dinliyoruz ve bu şarkının sonu neden diye bitiyor.Diğer sıradaki şarkının başı ise neden diye başlıyacak ve böylece diğer şarkıya geçiş uyumu olacak.Winamptan equalizer bölümünü biliyorum ve senin dediğin gibi ufaktan araya giriyor.Yanlız anlatmak istediğim senin söylediğin gibi değil.Umarım anlatabilmişimdir  ;)

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
dediğim gibi player olarak apple quicktime,program olarakta virtual dj her türlü istediğin işlemi yapabilirsin.sadece birazcık müzik kulağı mı desem  :) işte onun olması gerekiyor.yani senronizasyonları tutturursan sorun oluşmaz...iki şarkının bitiş ve başlangıç kelimeleri ister neden,ister ahmet ,ister mehmet olsun ikisinde istediğin gibi başlatırsın  ;)

Çevrimdışı Faik Özkara

• Genel Yönetici
  • Usta
Konu için son bir cümle daha eklemek istiyorum.Peki bu Virtual DJ programı için bahsetmiş olduğum özellik için professional bir kullanıcımı olmak gerekiyor  ::)

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
yoo illa profesyonel olmana gerek yok..yine söylerim her zaman söylerim müzik kulağı dediğimiz şey varsa yapamayacağın şey yoktur.zaten sen o zaman profesyonelsindir... :)

Çevrimdışı Suursuz

• Çırak
  • Toplam: 21
  • Teşekkürler...
winamp ın değilde apple quicktime media playerın böyle özelliği olduğunu biliyorum.şarkı biterken sıradaki şarkı ufaktan araya giriyo  :) gayet de güzel oluyo..eğer player olarak istersen tavsiyem budur.ama eğer program olarak istersen sana viryual dj programını öneririm.hemde dinlediğin şarkıları ritmik olarak senkronizasyonu tutturarak dinlersin hatta kaydedersin...iş gereği artık çocuk oyuncağı gibi bişey oldu bende  ;D evdede sürekli böyle dinliyorum...
bu winap ta da var.ben bunu kullanıyorum.yani yeni sürümlerinde eski sürümünde yok.

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor