Gönderen Konu: cda dosyasını çevirici yazılım ?  (Okunma sayısı 12548 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orkideci

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
cda dosyasını çevirici yazılım ?
« : 24 Ağustos 2007, 13:26:28 »
cd çalarım sadece cda dosya uzantılı olanları çalıyor. Müzik dosyalarını başka formatlara çevirebilecek yazılım arıyorum.

Ya da ipuçları da olabilir ..

İlgilenelere teşekkürler

İran Prensi

• Ziyaretçi
Ynt: cda dosyasını çevirici yazılım ?
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2007, 13:28:00 »
soruyu anlamadım bir parçayı cda ya mı çevirmek istiyorsunuz böyleyse nerodan ses cdsi oluşturmayı kullanın
yoksa cda yı mp3 vb formatamı çevirmeyi istiyorsunuz bunun için WMP yi kullanabilirsiniz Ses CDsini takın CD den kopyalayı seçin ve dönüştürün dönüştürme ayarları seçeneklerde müzik kopyala da vardır ayrıca bu iş için CDEX programını da kullanabilirsiniz

Çevrimdışı alimertdurmus

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2007, 00:15:07 »
http://www.yuansoft.com/mp3_converter/cda_convert_freeware.html bu program işine yarabilir
Önünüze çıkan her fırsatı değerlendirin ve bir çok insan tanıyın bu sizi değerlendirecektir.

Çevrimdışı SateRax

• Çaylak
  • Toplam: 105
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2009, 22:28:58 »
bir cda dosyasını cevırmek ıcın once  o dosyayı medıa player gunluge kopyala daha sonra masaustune at ve dinle yada cevirmek ıstıosan wma to mp3 yaz bir arama motoruna karsına bırsuru cevırııcı yazılım cıkacak hatta ben  gecen gun bırını ındırdım kucuk ama yarayıslı bı  programdı

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2009, 22:28:58 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor