Gönderen Konu: Winamp'ta Sesi 200 Watt RMS Ses Gücüne Kadar Çıkaracak Program Arıyorum.  (Okunma sayısı 4275 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
Arkadaşlar konu başlığı biraz ilginç olabilir ama bende Creative 2+1 SBS hoparlör sistemi var ve bu hoparlör sistemi toplam 21Watt RMS ses gücünde.Arkadaşımda ise Premier PHT 36950 5+1 Ev Sinema Sistemi var.Bu ses sisteminin toplam çıkış gücü 200Watt RMS ve tabiri caizse çok manyak çıkıyor.Yani demek istediğim ben kendi bilgisayarıma bağlı olan ses sistemini yukarıda belirttiğim Premier ses sisteminin gücüne eşitlemek istiyorum.Umarım anlatabilmişimdir.Bugün ©odegon27™ BRF kullanıcı adındaki arkadaşımız bir anket açmış ve bu anketteki konu içeriğinde bulunan eklenti sayesinde deneme amaçlı olarak sesin nasıl çıktığına bir bakayım dedim ve gerçekten bası iyi veriyor.Ama bu yeterli değil tabikide.200 RMS ses gücüne nasıl eşitleriz peki.Bu Winamp'ta da olabilir Gom Player'de de ya da Windows Media Player'de de   :o Bilen varsa ve bilgilerini bu konu içerisinde paylaşırsa sevinirim  :)

Not:Arkadaşımda bulunan Premier ses sisteminin görüntüsü: You are not allowed to view links. Register or Login
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2007, 13:30:11 Gönderen: Faik Özkara ''Mouse'' »
You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı ismailsuayp

• Çömez
  • **
  • Toplam: 7
Arkadaşlar konu başlığı biraz ilginç olabilir ama bende Creative 2+1 SBS hoparlör sistemi var ve bu hoparlör sistemi toplam 21Watt RMS ses gücünde.Arkadaşımda ise Premier PHT 36950 5+1 Ev Sinema Sistemi var.Bu ses sisteminin toplam çıkış gücü 200Watt RMS ve tabiri caizse çok manyak çıkıyor.Yani demek istediğim ben kendi bilgisayarıma bağlı olan ses sistemini yukarıda belirttiğim Premier ses sisteminin gücüne eşitlemek istiyorum.Umarım anlatabilmişimdir.Bugün ©odegon27™ BRF kullanıcı adındaki arkadaşımız bir anket açmış ve bu anketteki konu içeriğinde bulunan eklenti sayesinde deneme amaçlı olarak sesin nasıl çıktığına bir bakayım dedim ve gerçekten bası iyi veriyor.Ama bu yeterli değil tabikide.200 RMS ses gücüne nasıl eşitleriz peki.Bu Winamp'ta da olabilir Gom Player'de de ya da Windows Media Player'de de   :o Bilen varsa ve bilgilerini bu konu içerisinde paylaşırsa sevinirim  :)

Not:Arkadaşımda bulunan Premier ses sisteminin görüntüsü: You are not allowed to view links. Register or Login
bi sitede görmüştüm ama bi araştırim bulursam kendi site adresini yazarım... sesi güçlendiriyordu ama ne kadar güçlendiriyor bilmiyorum bi denersin...tabi bulursam

Çevrimdışı Faik Özkara

• Genel Yönetici
  • Usta
Bulursan çok sevinirim.Cevabını dört gözle bekliyorum  :)

Çevrimdışı ismailsuayp

• Çömez
  • **
arkadaşım srs audio sandbox diye bir program denedin mi bilmiyorum sesi güçlendiriyor ama senin istediğin kadar olur mu bilmem,bi incele You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı Faik Özkara

• Genel Yönetici
  • Usta
Programı indirdim ve şu anda sesi farkettim.Gerçekten 5+1 ses sistemi özelliğinde müzikleri dinleyebiliyorum.Bas tek kelime ile süper  :) Programın ismini verdiği için sağol.Peki bir şey daha sormak istiyorum.Bu soru için inşallah yanlış bir yer değildir.Konu başlığındada belirttiğim gibi sesi 200 Watt RMS ses gücüne kadar çıkaracak program için,gerçekten 200 watt'a kadar çıktığını gösteren program varmı.Yani bir program düşünün ve ses sisteminiz ise mesela 100 Watt RMS ses gücünde.Bu ses gücünü programın içinde gösteren program.Acaba böyle bir program varmı  ??? Umarım anlatabilmişimdir  :o
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2007, 21:33:42 Gönderen: Faik Özkara ''Mouse'' »

Çevrimdışı ismailsuayp

• Çömez
  • **
Programı indirdim ve şu anda sesi farkettim.Gerçekten 5+1 ses sistemi özelliğinde müzikleri dinleyebiliyorum.Bas tek kelime ile süper  :) Programın ismini verdiği için sağol.Peki bir şey daha sormak istiyorum.Bu soru için inşallah yanlış bir yer değildir.Konu başlığındada belirttiğim gibi sesi 200 Watt RMS ses gücüne kadar çıkaracak program için,gerçekten 200 watt'a kadar çıktığını gösteren program varmı.Yani bir program düşünün ve ses sisteminiz ise mesela 100 Watt RMS ses gücünde.Bu ses gücünü programın içinde gösteren program.Acaba böyle bir program varmı  ??? Umarım anlatabilmişimdir  :o
kardeş baya bi araştırdım ama bulamadım malesef bulan çıkar inşallah.

Sitede flood(mesaj taşması) yasaktır.

« Son Düzenleme: 18 Eylül 2007, 14:53:51 Gönderen: bilgisayar_dahisi (S.M.M.M) »

Çevrimdışı bilgisayar_dahisi

• İlhan SARICAN
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 188
  • İktisatçı-Bankacı-Ekonomist.
    • KRal Space
SRS Audio Sandbox bende ındırdım ama regıster no gelmedı 14 gunluk kullanma hakkı verdı regısterı bılen varsa yazarmısınız tesekkur ederım

Sitede Crack,Serial,Warez vb. İllegal Paylaşımların Yapılması Yasaktır.

Konu ile alakasız mesajlar tarafımdan silinmiştir.
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2007, 14:55:09 Gönderen: bilgisayar_dahisi (S.M.M.M) »
BANKACI ===> Albaraka Türk Bankası Çalışanı

Özelden yardım istemeyiniz. Yanıt verilmeyecektir.

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor