Gönderen Konu: geçen hafta yada ondan önceki hafta bilişim rüzgarındaki haftanın sitesi  (Okunma sayısı 3017 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demidem

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Arkadaşlar ya geçtiğimiz hafta yada ondan önceki hafta tarihi tam hatırlamıyorum ama bir internet sitesinin adresinin tanıtımı yapıldı fotoğraflarla ilgili, sitede fotoğrafların ayrıntılarına tıklandığında o fotoğrafın çekim ayarlarını gösteriyordu, iso dengelerini falan..
O hafta hatta "real-desktop" tanıtımı yapıldı. Hatta "mp3 to ringtone gold" tanıtımı da yapıldı.
O siteyi hatırlayan yada bilen bir arkadaşa varmı? Bana çok lazım çalışmamı ilerletmem için.

Ayrıca konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Yeniyim sitede, uygun yer aradım ama bulamadım, buraya açmayı düşündüm ben de.
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2007, 02:11:23 Gönderen: demidem »

Çevrimdışı xmcx

• Çaylak
  • Toplam: 7
  • eskişehir
Ynt: Bir rica..
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2007, 22:30:01 »
www.bilisimruzgari.com sitesinde geçmiş program bilgileri vardır ama o dediklerin var mı bilmiyorum
geçmiş yayın videolarını da deneyebilirsin
core2duo t9600
nvidia geforce gt240m cuda1gb
adata 4gb 800mhz
olmaz olasıca win7
vee pardus 2011

Çevrimdışı demidem

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Ynt: Bir rica..
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2007, 22:41:27 »
Onları da denedim ama orada yok malesef. :( ya da ben bulamadım bilmiyorum ama oraya da baktım.

Çevrimdışı Harun PEYNİR

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 86
    • Bahar Sokak
Arkadaşım Bilişim Rüzgarı programında tanıtılan herşey mutlaka You are not allowed to view links. Register or Login'nda yer almaktadır.Sen onları bulmak için 1 veya 2 hafta önceki tanıtılan sitelere bakarsan bulabilirsin.

Çevrimdışı WhiteScars

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 143
  • (,^^)
tanıtılan siteyi bilmiyorum fakat iş resim olunca bu site dünyada bir numaradır

http://www.deviantart.com/
İnsanoğluna bırakabileceğiniz en güzel miras tecrübelerinizdir...

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor