portakal

Gönderen Konu: PROGRAM LİNKLERİ...!  (Okunma sayısı 5656 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
PROGRAM LİNKLERİ...!
« : 19 Eylül 2007, 16:32:10 »
Merhaba arkadaşlar;

Program arşivimize katkıda bulunarak verdiğiniz tüm programların linklerini,programın orijinal web sayfasının linklerini vererek yaparsak daha uygun olacağını düşünüyoruz.Çünkü bu konudaki en yetkili ve en güvenilir kaynaklar,programların kendi web sayfalarıdır.Bunun dışında, programların diğer web sayfalarından verilen linkleri silinerek orijinal linkleri koyulacaktır.Ayrıca programlarla ilgili doğabilecek olumsuzlukların sorumluluğu kullanıcıya aittir.Bu konudaki hassasiyetimizi dikkate alacağınızı umuyoruz.

SAYGILARIMIZLA

Çevrimdışı dreamnight

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Program Linkleri Hk.
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2007, 11:15:00 »
Merhaba Tolga Bey,

İlk Olarak Yapmış Olduğunuz Bilişim Yayınlarınızdan Dolayı Sizlere Teşekkürlerimi Sunarım. Yayınlarınızı Severek ve Öğrenerek Takip Ediyoruz.  Sizden Bir İstirhamım Olacak. Müsaitseniz Yardım Talep Ediyorum.
Form Sayfalarınızı Dolaştım Ancak; Benim İstemiş Olduğum Özellikte Bir Program veya Linki Bulamadım.

Tolga Bey, Ben Bilgisayarımda Driver Taraması Yapabileceğim ve Driverlarımı Tek Tek Arayıp Güncel Dosyalarını  Bulmak Yerine Benim Yerime Gerekli İnternet Taramalarını Yapacak Bir Program Arıyorum. My Drivers Adlı  Bir Program Vardı Kullandığım Ancak İyi Bir Verim Alamadım Sadece Yedek Alabiliyorum. Bana Freeware Olarak Tedarik Edebileceğim. Bir Driver Tarama Programı Tavsiye Etmenizi Rica Ediyorum.
Eposta:
*****@*****.com

İyi Çalışmalar. Başarılar Sizin Olsun.
---------------------

Düzenleme: e-posta adresi vermeyiniz!
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2007, 17:08:22 Gönderen: Mehmet KINCAL »

Bilişim Forum

Program Linkleri Hk.
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2007, 11:15:00 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor