portakal

Gönderen Konu: Batarya sorunu  (Okunma sayısı 3513 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı palugenclik

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Batarya sorunu
« : 04 Kasım 2007, 14:19:39 »
Arkadaşlar dell 6400 model bir laptop um var.Lapotop umun bataryasında önce herhangi bir sorun yoktu.Ama öylesine bir çıkarıp taktım daha sonra baktığımda bataryanın şarz olmadığını farkettim.Sebebi nedir bileniniz var mı?Yoksa garanti yolu mu gözküyor?

MyBlueWorld

• Ziyaretçi
Ynt: Batarya sorunu
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2007, 14:35:41 »
Önce bataryanın bağlantı noktalarında bir kopma hasar, olmuşmu onu kontrol edin eğer hasar
sizden kaynaklanırsa garanti kapsamı dışında kalır zaten belkide bağlantı noktaları iletişim kuramıyor olabilir bütün alternatifleri düşünüp ondan sonra garantinin yolunu tutmanızı tavsiye ederim kolay gelsin.

Çevrimdışı palugenclik

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2007, 16:41:40 »
Bağlantı noktalarında bir kopma gözükmüyor?Aslında kardeşim çıkardığım bataryayı bilmeden takmış.Takaerkende yerine oturtamamış.İlk olarak farketmedim belli bir süre kullandım.Bende daha sonra şarza taktığımda şarz olmadığını gördüm.Hemen bataryaya baktığımda yerine oturmadığını farkettim.Ve tekrar taktım.Ama şarz yine almadı.Sadece böyle bir şey oldu.Dediğiniz seçeneklerden hangisine uyuyor acaba biraz daha açıklarsanız sevinirim.

MyBlueWorld

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2007, 22:11:48 »
Büyük bir olasılıkla kısa devre olmuş olabilir tam emin değilim ama galiba servise başvurmanız
en mantıklısı.

Çevrimdışı palugenclik

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Kasım 2007, 00:07:29 »
Sağolun teşşekkürler.Umarım serviste hallolur garantiye yollamazlar.İlgilendiğiniz için teşekkürler...

Bilişim Forum

« Yanıtla #4 : 06 Kasım 2007, 00:07:29 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor