Gönderen Konu: photoshop la ilgili  (Okunma sayısı 2297 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bağlarbaşılı

• Çaylak
  • Toplam: 4
photoshop la ilgili
« : 22 Kasım 2007, 15:38:11 »
ben photoshop ilk düzey kullanıcısıyım.şimdi ben photoshop da yazdığım yazıları ımage ready programı haricinde nasıl önizleme yaparım ve ben bu yazıları nasıl msn de avatara koyabilirim.yardımlarınızı bekliyorum
Teknoloji [email protected] ı 

Çevrimdışı Tarık Ayter

• Yapım Ekibi
  • Çaylak
  • Toplam: 140
  • TRT
    • Bilişim Rüzgarı
Ynt: photoshop la ilgili
« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2007, 17:04:06 »
Bu soruya cevap verirken programı kullanmayı hiç bilmiyormuş  olarak elealıyorum.
Çalışma alanında resim yazı vs. gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra, File menüsünden save as sekmesine tıklıyorsun açılab pencerede Untitled-1.psd olarak dosyayı kaydetmen için standart bir dosya adı ve photoshopun proje dosyası olan psd uzantısı gelecektir bu bölümün altında Format diye bir bölüm var oraya tıklıyorsun ve bir liste çıkıyor karşına  jpg jpeg jpe olanı seçiyorsun ve dosyaya ne isim vermek istiyorsan onu vererek kaydet butonuna basıyorsun !
TRT
BİLİŞİM RÜZGARI

Çevrimdışı bağlarbaşılı

• Çaylak
  • Toplam: 4
« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2007, 17:55:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bu soruya cevap verirken programı kullanmayı hiç bilmiyormuş  olarak elealıyorum.
Çalışma alanında resim yazı vs. gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra, File menüsünden save as sekmesine tıklıyorsun açılab pencerede Untitled-1.psd olarak dosyayı kaydetmen için standart bir dosya adı ve photoshopun proje dosyası olan psd uzantısı gelecektir bu bölümün altında Format diye bir bölüm var oraya tıklıyorsun ve bir liste çıkıyor karşına  jpg jpeg jpe olanı seçiyorsun ve dosyaya ne isim vermek istiyorsan onu vererek kaydet butonuna basıyorsun !
sorunu hallettim.teşekkürler  ;)
Teknoloji [email protected] ı 

Çevrimdışı Custodian

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2007, 11:39:21 »
ileri düzey kullanıcı için biraz basit bir soru olmuş  ;D

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2007, 11:39:21 »