Gönderen Konu: TV KARTI ??  (Okunma sayısı 3259 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erkan79

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
TV KARTI ??
« : 20 Ocak 2008, 19:41:25 »
SLM
BEN TV KARTI ALMAK İSTİYORUM..EVDE YOKKEN YA DA PC KAPALIYKEN İSTENİLEN ZAMANDAKİ BİR PROGRAMI KAYDEDEN TV KARTI VAR MIDIR?..BU ANLAMDA İYİ BİR GÖRÜNTÜ VE KALİYE SAHİP BANA HANGİ MARKAYI ÖNERİRSİNİZ....256 MB EKRAN KARTIM VAR ATI RADEON İŞLEMCİM İSE P4 2.4 ..EĞER BÖYLE BİR ŞEY VARSA KAYDEDİLEN PROGRAM CD YE YADA DVD YE KAYDEDİLİR Mİ ?....SAĞOLUN

Çevrimdışı my_pc_

• Çaylak
  • Toplam: 4
Ynt: TV KARTI ??
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2008, 02:11:35 »
marka olarak aver i tavsiye ederim. çoğunda zamanlayıcı var istenile saatte kayıt yaptırman mümkün fakat pc kapalıyken bu imkansız!. yapılan kaydı kendin cd dvd ye yazdırabilirsin...
zekâ dünyadaki en önemli güçtür...

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2008, 07:25:27 »
skystar'ın tv kartlarının çok iyi olduğunu biliyorum.eğer uydudan bağlantı yaparsan dvd kalitesinde görüntü ile kayıt yapabilirsin.daha sonra da bunları cd ye yazdırabilirsin.e tabiki pc açık olmak şartıyla  ;)

Çevrimdışı aksulu

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
    • http://imagehost.arsiv.gen.tr/upload.php
« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2008, 11:52:10 »
  bence skystar daha iyi avermedia da kanalların yavaş açılma sorunu var.genelde bu aralar systar tercih ediliyor. aldığında görüşlerini bildirirsen sevinirim. saygılar

Çevrimdışı _sedat_

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2010, 12:25:56 »
Ben yıllarca SS2 kullandım. Genel anlamda memnun kaldım. Kaydettiği görüntüler ise kesinlikle DVD kalitesinde. Tabii çok hassas ayarları var ve sabırlı biri iseniz alın derim.

Yalnız son zamanlarda Sky vision adı sık geçer oldu. Açıkçası denemediğim için pek bir şey söyleyemiyorum ama bayağı olumlu tepkiler var bu kart için...Umarım kendiniz için en iyisini bulurunuz.

selamlarımla.

Çevrimdışı <MEHMET>

• By DeHsEt
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 87
  • Bilişim Rüzgarı
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2010, 12:18:34 »
   Konu açılma tarihi Ocak 2008... Sanırım üyemiz kendine uygun TV kartını almıştır. Konu güncelliğini yitirdiği için kilitlenmiştir.
İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir...
Yunus EMRE

Bilişim Forum

« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2010, 12:18:34 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor