Gönderen Konu: sistem geri yükleme yardım!...  (Okunma sayısı 4889 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı My

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
sistem geri yükleme yardım!...
« : 12 Şubat 2008, 11:21:04 »
arkadaslar kaç gündür bilgisyarımı sistem geri yükleme işlemi ile geri almak istedim ama en sondaki ileri tuşu bi işlem görmedi, geçmiş bi günü seçiyorum(kaydedilmiş) ama ileri dedigimde bişi olmuyor, hatta geri yükleme noktası oluşturmak istiyorum ama pc nizi kapatıp programı tekrar açın diyor, ve bunuda kaç defa yaptımsada nafile...
belki f8 güvenli moddan girebilirim dedim ama oda aynı şekilde en ilerideki son büton olan ileri tuşu işlem görmüyor..
acaba yanlışlıkla herangi bişiyimi silmişimdir yoksa pc de virüsmü bulunmaktadır, bilgisayarımda herhangi bir donma agırlaşma vs gibi bi hata bulunmuyor, ayrıca kullandıgım VirusScan On-Access Scan virüs programı eski otomatik taramayı gerçekleştirmiyor sadece hangi programda tarama yapmak istersem öle işlem görüyor, acaba hangi sorunla karsı karsıyayım ilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Bölükbaşı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 160
Ynt: sistem geri yükleme yardım!...
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2008, 11:28:47 »
Sanırım Sistem geri yükleme noktası kapalı. Bilgisayarımı sağ tıkla sistem geri yüklemeye gir. Orada görülen  < Bütün sürücülerdeki sistem geri yüklemeyi kapat  >  kutucuğu eğer işaretliyse kaldır.(kutucuk işaretlenmemiş olmalı)  eğer sorun buysa tamamdır.Bu işlemden sonra otomatik sistem yükleme noktası oluşturulur ama sen yinede kendine göre oluşturabilirsin.
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2008, 11:30:51 Gönderen: Bölükbaşı »

Çevrimdışı My

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2008, 11:32:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sanırım Sistem geri yükleme noktası kapalı. Bilgisayarımı sağ tıkla sistem geri yüklemeye gir. Orada görülen  < Bütün sürücülerdeki sistem geri yüklemeyi kapat  >  kutucuğu eğer işaretliyse kaldır.(kutucuk işaretlenmemiş olmalı)  eğer sorun busa tamamdır.Bu işlemden sonra otomatik sistem yükleme noktası oluşturulur ama sen yinede kendine göre oluşturabilirsin.

kardeş ilgin için sagolda o kutucuk zaten işaretli degil. baska bi bilgin varmı acaba? ne yapmam lazım, suan bi sorun yok ama virüs girerse pc yi gecmiş tarihe alıp kurtaramam, o yüzden bu özelligin işlem görmesi gerek sanırım..
teşekkürler.

Çevrimdışı Fatih Emektar

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 214
  • ..::ESKİŞEHİRSPOR::..
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2008, 12:49:22 »
eğer sorununu çözemediysen en iyisi format at derim
Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!

Çevrimdışı coşkun02

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 16
« Yanıtla #4 : 14 Temmuz 2009, 11:31:46 »
bilgisayara format at ve antivirüs olarak kaspersky 2009 kullanmanı tercih ederim

Çevrimdışı Fatih Emektar

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 214
  • ..::ESKİŞEHİRSPOR::..
« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2009, 19:04:36 »
Bence pardus kullan ve antivirüse de ihtiyacın kalmasın.
Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!

Bilişim Forum

« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2009, 19:04:36 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor