Gönderen Konu: M3U FORMATI???  (Okunma sayısı 11380 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [email protected]!15

• Çömez
  • **
  • Toplam: 12
M3U FORMATI???
« : 01 Nisan 2008, 20:34:10 »
Arkadaşlar kendim bir slayt hazırlıyacağımda :-\  müzikli yapmak istiyordum bulduğum müzik, tek 2 sitede vardı.Ve de o sitelerde indirilemiyordu.O yüzdende kayıt etmek için çok uğraştım.Ama şükür Media Playerda çalabildim fakat "m3u" olarak şarkı listesinden masaüstüne kaydettim  ve de bunu slaytın içine koymak istiyorum fakat olmuyor.Lütfen bana m3u formatını; mp3,wav ya da başka bir müzik formatı şeklinde hazırlayabilecek bir program verir misiniz ??? Performans ödevim olduğu için bunu 4 gün içerisinde bitirmeliyim.Tabiki performans ödevi süresi 4 gün değil ama uzun süredir aradım fakat bulamadım.Şimdiden ilgilendiğiniz için teşekkürler...
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2008, 21:41:24 Gönderen: mavi13 »

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
Ynt: M3U FORMATI???
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2008, 22:14:28 »
Anladığım kadarı ile müzikli slayt gösterisi yapıcaksın.Bunu Nero programı ile yapabilirsin.Forumda biraz araştırma yapsan daha iyi bilgiler edineceğinden eminim  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

Çevrimdışı myloo

• Çaylak
  • Toplam: 2
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2008, 22:20:09 »
m3u zaten mp3 değil mi???

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2008, 22:33:15 »
m3u zaten mp3 değil mi???

Arkadaşımız konu başlığını yanlış yazmış sanırım.

Çevrimdışı Tolga İşçİ

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 177
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2008, 23:01:02 »
kısaca sanırım siz bir converter programı yani müzik formatlarını birbirine dönüştürmeye yarayan bir program arıyorsunuz.Total video converter isimli programı tavsiye ederim.forumumuzda araştırma yaparsanız detaylı bilgileri bulbilirsiniz.

• Çömez
  • **
« Yanıtla #5 : 02 Nisan 2008, 21:00:25 »
Arkadaşlar ilgilendiğiniz için teşekkürler 8) Converter programını denedim ama olmadı nedense :( diğerleri çevriliyor ama bu dosya çevrilmiyor.Biliyorum m3u nun mp3 olduğunu ama ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum.Bu dosyayı çevirmiyor.Temporary den buldum ben bu müziği öncedenn siteden dinlediğimden dolayı.O dosyada tıkladığımda indirmeden hemen media playerdan çalıyor.Ve de kaydetme imkanım olmuyor.Sitede de indirilmesine izin verilmiyor.Bayada araştırma yaptım bir sürü bunu çevirecek program aradım hatta buldum yine olmadı :(
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2008, 21:06:35 Gönderen: mavi13 »

Gökşen PASLI

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2008, 21:40:05 »
Arkadaşlar ilgilendiğiniz için teşekkürler 8) Converter programını denedim ama olmadı nedense :( diğerleri çevriliyor ama bu dosya çevrilmiyor.Biliyorum m3u nun mp3 olduğunu ama ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum.Bu dosyayı çevirmiyor.Temporary den buldum ben bu müziği öncedenn siteden dinlediğimden dolayı.O dosyada tıkladığımda indirmeden hemen media playerdan çalıyor.Ve de kaydetme imkanım olmuyor.Sitede de indirilmesine izin verilmiyor.Bayada araştırma yaptım bir sürü bunu çevirecek program aradım hatta buldum yine olmadı :(

m3u dosyası aslında müzik değildir playlisttir not defteri ile açtığınızda gerçek kaynağa erişmeniz gerekir bir indirme programıyla dosyayı indirirsiniz

aldığınız dosyadan kendiniz sorumlusunuz ben yanlızca bilgilendiriyorum

• Çömez
  • **
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2008, 15:30:29 »
Bilgilerin için çok saol 8) ama öyle bir program tavsiye edebilirmisin acaba :(

Gökşen PASLI

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 05 Nisan 2008, 11:13:32 »
herhangibir download programı flashget orbit IDM gibi

• Çömez
  • **
« Yanıtla #9 : 08 Nisan 2008, 00:42:39 »
İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.Ama denedim olmadı wax uzantısıyla yükledi "orbit" adlı program; flashget'te wma olarak kaydetti ama açılmadı DOSYA BOZUK dedi halbuki ben kaydetmeden dinleyebiliyorum ??? ???Yani öyle bir müzikki bir türlü yüklenmedi YAA :(  :( nolur 1 günüm kaldı ÇARŞAMBA SON GÜN LÜTFEN YARDIM EDİNNN :( :( ...

Gökşen PASLI

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 08 Nisan 2008, 08:34:41 »
wax dosyasıda playlisttir aynı m3u gibi içeriği not defteriyle görünebilir tekrar bakarsın

Çevrimdışı myloo

• Çaylak
  • Toplam: 2
« Yanıtla #11 : 11 Nisan 2008, 22:00:53 »

kardeş o zaman sana bi önerim daha var belki yapabilirsin Extension Changer diye bi program var yaz googlea indir onla formatını mp3 yaparsın açarsın...

Bilişim Forum

« Yanıtla #11 : 11 Nisan 2008, 22:00:53 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor