portakal

Gönderen Konu: mp3player calismiyor yardim  (Okunma sayısı 3620 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı xxxcitixxx

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
mp3player calismiyor yardim
« : 09 Ocak 2008, 13:03:42 »
mp3 playerdaki bilgileri silmek icin oncelikle vista yuklu bilgisayarimda format attim format bitince icine mp3 attim ve ekle kaldirdan usb islevini sonlandirdim. daha sonra xp yuklu bilgisayarima mp3leri atmaya calistigimda usb aygiti taninmadi.(takinca usb olarak hic birsey gorunmedi) daha sonra cikardim tekrar taktim.ayni sorun yine olunca usbyi cikardim ve muzik dinlenebiliyormu diye bakmaya calistim.mp3 playerin acilis ekrani geliyor daha sonra bos bi ekran geliyor (usb acik ama isigi yaniyor). daha sonra tekrar acilis ekrani geliyor ve ayni sekilde ilerliyor. pilini cikardim geri taktim ayni sorunla tekrar karsilastim. vista yuklu bilgisayarimda ve xp yuklu bilgisayarimda tekrar tekrar 2ser usb portunda denedigim halde ayni sorunla karsilasiyorum usb aygtinin takildigi gozlemlenmiyor.
acil yardimlarinizi bekliyorum
iyi gunler dilegiyle

Çevrimdışı myloo

• Çaylak
  • Toplam: 2
Ynt: mp3player calismiyor yardim
« Yanıtla #1 : 29 Şubat 2008, 23:25:51 »
mp3ün sahteyse bunlar çok normal doğubanka bi g ötür bence...

Çevrimdışı Fatih Emektar

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 214
  • ..::ESKİŞEHİRSPOR::..
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2008, 18:35:56 »
bunun nedeni biçimlendirme ile alakalı  mp3 playerinizi vista kurulu bir bilgisayara takın biçimlendirme menüsünü açın orada varsayılan yada default tuşu var ona basın sonra hızlı değil yavaş biçimlendirin büyük bir ihtimal sorununuz çözülecektir
Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!

Çevrimdışı myloo

• Çaylak
  • Toplam: 2
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2008, 20:02:39 »
peki markası ne mesela creative'in mp3lerinde ara sıra öle şeyler oluo bi programı var onla mp3e format atabiliyoruz açılmadığı zaman bi de firmwarede onla yapılıo ama mp3ün sahteyse sen yapma firmware olayını
herhangi bi teknik servise #####ür...   

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2008, 20:02:39 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor