Gönderen Konu: BÜYÜK HATA  (Okunma sayısı 1970 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bellekram

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 2
BÜYÜK HATA
« : 15 Mayıs 2008, 23:51:43 »
Büyük bir grurla söylüyebilrim ki gelişen teknolojinin takipcisi ve yansıtıcısı olarak harika bir noktada bir hizmet vermktesiniz bu şüphe #####ürmez.Lakin son zamanlarda aldığınız bir karara yürekten karşıyım.
Bireylerden en zor beklenen davranış karşındakini takdir ve teşekkür etmektir.Özellikle bir emek harcanmış, bir eksik giderilmiş ise böyle bir davranışın ifade edilmesi  daha makbuldür.
Aldığınız karara saygı duyuyorum.Bizim insanımızda takdir güdüsü fazla yerine oturmamıştır.En azından sanal zeminde de olsa ÜYELERİNİZİ ve ya diğer görevli arkadaşlarınızı bu olumlu davranıştan mahrum bırakmayın.Bir öğretmen olrak yetişen nesillerden beklentilerimiz arasındadır SİHİRLİ SÖZCÜKLERİ kullanmalarını istemek...
Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ederim
Muhabbetle kalın...

Çevrimdışı Ahmet Küçüktığlı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 280
  • Hedef Bilgi Toplumu
    • www.bilisimruzgari.com
Ynt: BÜYÜK HATA
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2008, 00:05:19 »
Değerli yorumunuz için ekip adına teşekkürlerimi sunarım..

Aslında sizde haklı olabilirsiniz. Fakat forumun sağlığı açısından da bazı kurallar mevcut. Sizin söylemiş olduğunuz şükran, teşekkür vb sözcükleri karışdaki kişiye iletmek için + Teşekkür faliyete geçmiştir. Bu uygulamaya geçilmesindeki en önemli etken, forum kirliliğinin oluşmasından kaynaklanmaktadır.
İnsanın kendi kabiliyetini saklaması, büyük bir kabiliyet işidir. La Rochefoucauld

Çevrimdışı ManyakHba

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2009, 23:33:47 »
Konunun açılmasından 1 yıl geçmiş farkındayım ama öneriler kısmını gezerken farkettim. Sade Teşekkür olmuyor konulara. En azından teşekkürle birlikte bir cümle fikrini ortaya korsa herkes çok güzel bir şey ortaya çıkar. İyi günler. Saygılarımla...

Bilişim Forum

« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2009, 23:33:47 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor