Gönderen Konu: Bilgisayarımdaki önemli bir video silindi, ne yapabilirim?  (Okunma sayısı 2231 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tesvol

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
 :'( :'( :'( :'(   Selamlar arkadaşlar lütfen sorunuma bir an önce yardımcı lun benim pc’imde bir çok video görüntüsü kayıtlı fakat en son kameramdan yüklediğim video kaydım kendi kendine silinmiş sistem geri yükleme yapıyorum hiçbir  işe yaramıyor nolursunuz yardımcı olun kızımın en önemli anlarının her aldığı video nolur bilenler iki satırda olsa yardımcı olun  :'( :'( :'( pc Vista  uyumlu bu arada….. Hoşçakalın…..
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2008, 15:42:29 Gönderen: Necati GÜNER »

Çevrimdışı WhiteScars

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 143
  • (,^^)
Ynt: YARDIMMM EDİN nolurrr
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2008, 15:36:12 »
Bu işi için kurtarma programları var. Eğer silindiğine eminseniz böyle bir programlar sabit diskinizi taratıp o dosyaları kurtarabilirsiniz. Kesinlikle kurtulacak diye bişi yok ama bence deneyin. Bir kaç program ismi vereyim bunları bir deneyin.

Get Data Back for NTFS
Easy Data Recovery

bunların yanında google da "dosya kurtarma yazılımları" diye aratırsanız başka programlarda bulabilirsiniz. Bu programların çeşitliliği konusunda çok fikrim yok ama Get Data Back for NTFS ile epey dosya kurtarmıştım bi zamanlar.
İnsanoğluna bırakabileceğiniz en güzel miras tecrübelerinizdir...

Bilişim Forum

Ynt: YARDIMMM EDİN nolurrr
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2008, 15:36:12 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor