Gönderen Konu: bir sorum olacak....!!!!  (Okunma sayısı 2009 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bitlipire

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
bir sorum olacak....!!!!
« : 27 Ağustos 2008, 16:55:10 »
bilgisayarımda dağınık haldeki film dosyalarını toplamak yerine bir arayüz yapmak istiyorum. yani dvd filmlere tıklayınca o listeyi çıkaracak ordan filme tıklayınca o filmin bulunduğu klasörü açacak. excell word frontpage vb ile yapabilirim ama hızlı olmasını ve bunu bir program gibi bir yere koyunca kimsenin bozmamasını sadece tıklayabilmelerini istiyorum.. aslında böyle hazır cd arşiv programları var diye biliyorum. ama kendim yapmak istedim. birazda civcivli yapmak istiyorum da ;) ne yapabilirim ne ile yapabilirim? bilen duyan gören yardımsever arkadaşlarım bi yardım ederseniz çok sevinirim. 5 terabyte lık arşivdeki tüm yolları ezberledim tembellikten :D

Çevrimdışı Firewall

• Çırak
  • Toplam: 8
Ynt: bir sorum olacak....!!!!
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2008, 18:25:27 »
HTML ile hazırlayabilirsin.
Intel Q6600 2,4GHz İşlemci
2GB Ram
Nvidia GeForce 8500GT 512Mb

Çevrimdışı Gökşen

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 112
  • İran Prensi Resimdekiler Montajdır
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2008, 18:47:12 »
yani exe gibi birşey olmalı autoplay media studio la yapılabilir ama biraz programı kullanman gerekli
Gökşen PASLI

Çevrimdışı bitlipire

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2008, 16:20:50 »
ilgilinize çok teşekkür ederim. autorun flash vb bakıyordum bende. a4desk programındaki flash templeteler gibi.. cd için autorun flash yapmak gibi.. bazı eğitim cd lerindeki flash menüler gibi yapmayı düşündüm. tıklayınca güzel pencere animasyonlarla açılacak menüler gelecek. o menülerden birine tıklayınca film listesi gelecek. filme tıklayınca filmin oldugu klasör açılacak. hepsi bu. açılış animasyonunda müzik de olsa tam süper olur. ben dediğiniz programlara bi bakayım hemen. teşekkürler tekrar.

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2008, 16:20:50 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor