portakal

Gönderen Konu: en ekonomik ve en kullanışlı yazıcı arıyorum !!!  (Okunma sayısı 12306 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TOKATLI_60

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
pc me bir yazıcı almak istiyorum pek de pahalı olmayan ama kullanışlı bişey arıyorum 50 -200 ytl arası olsun.yardımcı olursanız sevinirim.(PRİNCE OF THE BLACK SEA)

Çevrimdışı WhiteScars

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 143
  • (,^^)
Ynt: en ekonomik ve en kullanışlı yazıcı arıyorum !!!
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2008, 11:27:15 »
bak ben bi kaç bişi anlatayım sana

Öncelikle verdiğin fiyat aralığında çok fonksiyonlu yazıcılardan alabilirsin. HP mesela tarayıcı, yazıcı, fotokopi çekmek gibi. Fakat ben iki tane aldım bunlardan ikiside bozuldu. Kartuşları kuruyodu, orjinal kartuş takılması gerekiyor ama ben 200 sayfa bastıktan sonra gidip 45-50 milyon daha verip orjinal kartuş alamazdım o yüzden kartuşları kendim doldurup kullanıyodum. Tabi bu olayıda pek sevmiyo yazıcılar o yüzden ikiside bozuldu. Kartuşları görmüyolardı en son. Bende kaldırdım rafa.

Öncelikle mürekkep püskürtmeli yazıcılar bence pek iyi bir çözüm değil. Alıyosun 2 hafta bişi çıkarmadınmı kartuşların uçları kuruyo çıkarıp açıyosun sonra kartuş yuvaları falan bozuluyo. Ne bileyim ben pek tavsite etmem. Söylediğin fiyata lazerli yazıcı alınabilir sanırsam siyah-beyaz. Bunlar kartuş değil toner kullanırlar. Kartuştan daha pahalıdır toner ama çok fazla sayfa çıkartır. 2000 kadar falan. Fakat lazerli yazıcınında işte böyle çok fonksiyonlusunu alamazsın o paraya.
İnsanoğluna bırakabileceğiniz en güzel miras tecrübelerinizdir...

Çevrimdışı TOKATLI_60

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2008, 08:51:49 »
bilgilendirdiğin için saol.

Çevrimdışı pınar87

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2008, 11:29:26 »
arkadasım www.ayazshop.com adresini tıklarsan 24 eurodan baslayan fıyatlar bulabilrsin yazıcı alıcaksanda hp değilde canon al derim kartuş ve toner fiyatları okadar pahalıkı nerdeyse yazıcı fıyatına denk gelıyo o yuzden verdiğim adresteki yazıcıların toner ve kartuşlarının dolumuda yapılabiliyor muadilleride satılabiliyor.ben canon lbp2900 laser yazıcı aldım 59 euroya cokta memnunum benden sana tavsiye ....

Çevrimdışı Suursuz

• Çırak
  • Toplam: 21
  • Teşekkürler...
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2008, 14:58:17 »
Samsung ML-1610 İnternet özelliklerine bak ben kullanıyorum çok güzel bence lazer yazıcıdır.

max cavalera

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2008, 19:02:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
bak ben bi kaç bişi anlatayım sana

Öncelikle verdiğin fiyat aralığında çok fonksiyonlu yazıcılardan alabilirsin. HP mesela tarayıcı, yazıcı, fotokopi çekmek gibi. Fakat ben iki tane aldım bunlardan ikiside bozuldu. Kartuşları kuruyodu, orjinal kartuş takılması gerekiyor ama ben 200 sayfa bastıktan sonra gidip 45-50 milyon daha verip orjinal kartuş alamazdım o yüzden kartuşları kendim doldurup kullanıyodum. Tabi bu olayıda pek sevmiyo yazıcılar o yüzden ikiside bozuldu. Kartuşları görmüyolardı en son. Bende kaldırdım rafa.

Öncelikle mürekkep püskürtmeli yazıcılar bence pek iyi bir çözüm değil. Alıyosun 2 hafta bişi çıkarmadınmı kartuşların uçları kuruyo çıkarıp açıyosun sonra kartuş yuvaları falan bozuluyo. Ne bileyim ben pek tavsite etmem. Söylediğin fiyata lazerli yazıcı alınabilir sanırsam siyah-beyaz. Bunlar kartuş değil toner kullanırlar. Kartuştan daha pahalıdır toner ama çok fazla sayfa çıkartır. 2000 kadar falan. Fakat lazerli yazıcınında işte böyle çok fonksiyonlusunu alamazsın o paraya.
Söylediklerine birebir katılıyorum, bendede HP 6100 çok fonksiyonlu yazıcı var, bir müddet yazım yapmamıştım ve günün yarım saati dolaylı yoldan güneş alıyordu alet, birgün oda ne !!?? Kartuşta mürekkep olmasına rağmen çizgi atıyor, sanki mürekkep yokmuş yada az kalmış gibi davranıyordu, ne yaptıysam olmadı, gittim doldurttum yine olmadı, tenizlettim nafile. En sonunda orjinal kartuş aldım ama bunlarında kartuşları zaten çok küçük (Oysa eski hp yazıcıların kartuşu bunun nereden baksan 3 katı)  40-50 sayfa bassan yarıya iniveriyor. Bu anlamda bende püskürtmeli yazıcı tavsiye etmiyorum, alıcaksan birazdaha verip adam gibi lazer yazıcı almalısın.

Çevrimdışı bosluk

• Çaylak
  • Toplam: 16
  • Sanitorium
    • innDir
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2008, 20:34:42 »
PRİNCE OF THE BLACK SEA nedir bu arada :P
Fragile...

Çevrimdışı black_knight

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2008, 09:45:19 »
fiyat konusun da bisey bilmiyorum hp 1440 gibi  ::) ::) :P :-[ :-\  :) ;) :D ;D :( >:( :o 8) ??? ::) :P :-X

Bilişim Forum

« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2008, 09:45:19 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor