portakal

Gönderen Konu: Bilişim Rüzgarı arkadaslarımdan yardım istiyorum !  (Okunma sayısı 2453 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rayvan

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Evet arkadaslarım yazılım hakkında azda olsa bır bılgım war ama onemlı olan bunu gelıstırrıp kendımı meslek sahıbı olarak gormek belkı cok sey ıstıyo olabılırım bunun ıcn ıı bır egıtımı nerden alabılırım cdler kıtaplar da cozum olabılırmı yoksa kurslar mı daha yararlı?

Çevrimdışı <MEHMET>

• By DeHsEt
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 87
  • Bilişim Rüzgarı
Ynt: Bilişim Rüzgarı arkadaslarımdan yardım istiyorum !
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2008, 21:04:08 »
    Programcılık kolay bir meslek olmadığı gibi yapılmayacak kadar zor bir işte değil. Programcı olmak istiyorsanız önce sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Zira sabrınız yoksa program yazarken birçok kez klavye değiştirmek zorunda kalabilirsiniz ;D Eğer bu işte azimliyseniz kitaplarla bu işi yürütebilirsiniz. Ancak profesyonel anlamda bir eğitim almanız öğrenmeniz açısından çok daha yararlı olacak ve bu süreci hızlandıracaktır.
İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir...
Yunus EMRE

Çevrimdışı burki

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2008, 10:04:47 »
aslında programcı olabilmek için öncelikle matematiğinin iyi olması gerekir ve en önemlisi bunu öğrenmeyi içtenlikle istemen gerekir.Bunlar olduktan sonra sana yardımcı olması kolay olur.Bende zamanında Bilişim Eğitimde eğitimimi aldım.Ne kadar diceksin.Şu anda ne durumda bilmiyorum ama cebini yakmıyacağı kesin.İstersen git bi görüş.

Çevrimdışı scroll.lock

• İlk Adım
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2008, 10:57:03 »
dostum tabiki kitaplarla halledebilirsin ama nereye kadar ! profesyonel bir yardım mehmet arkadaşımızın dediği gibi süreci hızlandıracaktır ve işin püflerini de öğreneceksin.  senin gibi insanlarla aynı eğitimi alman bir deneyim ve bilgi paylaşımı ortamı yaratarak senin dahada gelişmeni sağlayacak  burki arkadaşımız bilişim eğitimde eğitim görmüş orrası için gerçekten olumlu şeyler okuyorum sürekli gelişen ve adını hızla duyuran bir yer ayrıca gidenlerden şikayeti olanıda hiç okumadım seçim senin fakat dediğim gibi bir kursa gitmen senin için daha yararlı oalcaktır tabi gittiğin kursta çok önemli.

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2008, 10:57:03 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor