Gönderen Konu: video ve resim sitesi kuracagım yardım????  (Okunma sayısı 2146 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugur20

• Çaylak
  • Toplam: 2
  • duanla yaşamadımki bedduanla öleyim
    • www.uguryuca.uni.cc
video ve resim sitesi kuracagım yardım????
« : 11 Ekim 2008, 16:02:44 »
evet arkadaşlar herkez html diyecek ama benim sorunum şu html ile çok ugraşılıyor onun yerine daha kolay bişey yokmu bide yeni resimleri ekleyecegim yeni videoları hepsinde gözükecek yardım derdimi anlatamadım ama neyse

önereceginiz site yada programlar nler???
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2008, 16:06:16 Gönderen: ugur20 »

Çevrimdışı Suursuz

• Çırak
  • Toplam: 21
  • Teşekkürler...
Ynt: video ve resim sitesi kuracagım yardım????
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2008, 10:47:58 »
htlm asp olmadan nasıl bir site yapmayı düşünüyorsunuz ki? Htlm aspden daha basittir fakat şu vardır.Bir dreamweaver programı ile bu dediklerinizi halledebilirsiniz.Tabi biraz htlm bilginiz olmak zorunda fakat böyle yaparak daha hızlı ve basit olabilir.

Çevrimdışı WhiteScars

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 143
  • (,^^)
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2008, 19:23:14 »
Hazır scriptler arayabilirsin. Kendi başına yazman zor
İnsanoğluna bırakabileceğiniz en güzel miras tecrübelerinizdir...

Çevrimdışı Orhan Naldemirci

• Çömez
  • **
  • Toplam: 32
  • TTNET'le Geçen Dolu Dolu 4. Yıl
    • Manyas Türk Telekom
« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2008, 01:53:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hazır scriptler arayabilirsin. Kendi başına yazman zor
mod arkadaşıma katılıyorum..
Genelde mkp revaçta  yani You are not allowed to view links. Register or Login demo olarak verecek olursam incelemeler kısmı videolar olarak değiştirildi. Resim Galerisi zaten mevcut. ancak pek uğraşamadığımdan bunu bile yarıda bırakmak zorunda kaldım Ayrıca You are not allowed to view links. Register or Login  tek eksi yanı Forumunun şart olması bu da smf ile 10 dakika içerisinde hazır tabi arzu edersen. Birde You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login Kadar iyi çalışmıyor. Yani ivan_ gibi yönetimde sağlam kişilerin olmadığını düşünüyorum ama site içerisinde basit sorularına yanıt bulabilirsin. (Onun yerine buradan sor daha iyidir.) Bunun dışında on arcade oyun scripti ( Sanırım PHP ) ile video bölümü yapılabilir.  bunun dışında tavsiye edebileceğim birde program var. buda You are not allowed to view links. Register or Login Ki bu adamların sitesinde göreceğin gibi web tasarım işi artık front pageyi aştı diye düşünüyorum ki zaten php dili varken yada asp varken kimse kolay kolay kendi oturupta sıfırdan yapmıyor. Yani 99 yılındaki gibi oturup front page ile çalışanlar minimuma indi.  Benim tavsiye edebileceklerim bunlar. Yine aklına takılan soruyu konu altından yazarsan bir şekilde yardımcı olurum.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2008, 01:58:30 Gönderen: Orhan Naldemirci »

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2008, 01:53:49 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor