Gönderen Konu: telefonumda sorun var acil cevap yazarsanız mennun olurum...  (Okunma sayısı 2741 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı samet1197

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
telefonumun modeli nokia n70 ...sorun şu :.telefonda bir virüs proramı vardı..bu virüs proğramını kullanıyodum...hep update yapın diye uyarı veriyodu...ben bu virüs proğramını silmeden başka bir virüs proğramı yükledim....sonra telefon kendi kendine reset attı...açıldığında karşıma eski virüs proğramı geliyor ama yazıları gözükmüyor...hemde telefon donuyor...ölece donup kalıyor...lütfen biliyosanız cevap yazın..saygılarımla...

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
Ynt: telefonumda sorun var acil cevap yazarsanız mennun olurum...
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2008, 01:00:08 »
Telefonunuza format atmaktan başka bir çareniz yok gibi gözüküyor.Telefon rehberinizin yedeği varsa telefonunuz açıkkken soft format atın.
Soft Format : Telefon normal konumdayken *#7370# kodunu tuşluyoruz.
Eğer bu bir çare olmadı ise hard format atmanız tüm sorunlarınızı halledecektir.
Hard Format: Telefon KAPALI iken sırasıyla * 3 Yes ve Açma Kapama tuşuna 5 saniye süre ile basılı tutarak nokia yazısının gelmesi ile format işlemine başlayabilirsiniz.Nokia yazısından sonra biraz beklemenız gerekmekte ve telefonunuz ilk günkü konumuna geri dönecektir.

Bilişim Forum

Ynt: telefonumda sorun var acil cevap yazarsanız mennun olurum...
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2008, 01:00:08 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor