Gönderen Konu: Sürücü Yükleme Sorunu (Nvidia 8800Gtx)  (Okunma sayısı 2456 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B.M. Mançoloji

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Sürücü Yükleme Sorunu (Nvidia 8800Gtx)
« : 08 Ocak 2009, 23:31:40 »
Merhaba, Nvidia 8800 gtx ekran kartı var sürücüsünü kaldırıp güncel sürümü yüklemeye çalışıldığında (eski sürücülerdede donuyor yüklenmiyor) şu uyarıyı vermekte:
'The contents of this file cannot be unpacket The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain another copy of the file verify its integrity, and try again.'
C:/ deki NVİDİA klasörünü ekran kartı sürücüsünü kaldırdıktan sonra silmiştim sorun bundan kaynaklanıyor tahminimce, farklı sürüm sürücüleri denedim yükleme tamamen son bulmasa bile sürücü yüklenmiş gözüküyor, oyunlarda sürekli takılmalar ortaya çıkıyor, ekran kartının güç, çalışma frekanslarında vs. etkileyen bir sorunla karşı karşıyayım galiba, yardım ederseniz sevinirim.

Çevrimdışı ÖMER KIZIL

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Ynt: Sürücü Yükleme Sorunu (Nvidia 8800Gtx)
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2010, 15:20:55 »
SLM , SANA ÖNERİM XP YLE TEKRAR FORMAT AT TEKRAR DRİVERLARINI KUR

Çevrimdışı S£rkan

• Çömez
  • **
  • Toplam: 2
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2010, 16:30:17 »
Ekran kartınızın mevcut yüklü olan sürücüsünde güncelleme yapmadan önce olan sürücünüzde herhangi bir sorun yaşıyor muydunuz ? Eğer daha önce yüklü olan mevcut sürücünüzde ekran kartınız stabil olarak çalışıyorduysa
size önerim
yüklü olan sürücüyü tamamen kaldırmanız ve daha sonra Ccleaner tarzı bir programla kayıt defterinizi temizleyin ve daha sonra o stabil şekilde çalışan sürücünüzü yükleyip bu şekilde devam edin derim.
Sürücü güncelleme konularında böyle durumlarla karşılabilirsiniz.
Ben de mevcut yüklü olan ekran kartımın sürücüsünü güncellediğimde oyunlarda daha fazla takılma,donma yaşamıştım bir önceki sürücüye tekrar döndüm ve böyle daha iyi bir performans alıyorum ekran kartımdan.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2010, 16:32:19 Gönderen: S£rkan »

Bilişim Forum

« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2010, 16:30:17 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor