Gönderen Konu: Bilşim Rüzgarı Programı 2009 Yeni Canlı Yayın Saati ve Tekrar Yayını  (Okunma sayısı 12630 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakan aybar

• Yapım Ekibi
  • İlk Adım
  • Toplam: 26
Sevgili Arkadaşlar, Bilişim Rüzgarı Programının Yayın saati konusunda bir çok izleyicimizden
şikayetler alıyoruz biz de Genel Müdürümüze bu konudaki hassasiyetinizi ilettik.
Sayın Genel Müdürümüzün bana önerdiği yeni yayın saatimiz Cumartesi günleri Saat:16.15
Tekrar Yayınımız ise bir hafta geriden takiple aynı gün Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece saat 02.00'da olacak.
Bu konudaki görüşlerinizi öğrenmek istiyorum, ne dersiniz? Bu yayın saati sizce de programımız
Sitemiz ve Forumumuz için daha mı iyi olur?
Görüşlerinizi bekliyorum, sevgiyle kalın..
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2009, 18:24:43 Gönderen: hakan aybar »

Çevrimdışı <MEHMET>

• By DeHsEt
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 87
  • Bilişim Rüzgarı
Ynt: Bilşim Rüzgarı Programı Yayın Saati
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2009, 11:13:50 »
   Yayın günü ve saati birçok izleyici için iyi sayılabilir ancak bana sorarsanız pazar günü 16:15'te olmasını tercih ederim. Bu sayede cumartesi çalışan ve işi olanlarda izleme imkanı bulacaktır.
İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir...
Yunus EMRE

Çevrimdışı bayprado

• Çırak
  • Toplam: 37
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2009, 11:45:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
   Yayın günü ve saati birçok izleyici için iyi sayılabilir ancak bana sorarsanız pazar günü 16:15'te olmasını tercih ederim. Bu sayede cumartesi çalışan ve işi olanlarda izleme imkanı bulacaktır.

sizin gibi bende öyle düşünüyorum

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2009, 12:33:42 »
Ben izlemek için bir sıkıntı yaşamıyorum.Gerek öğlen olsun gerekse gece.Diğer izleyiciler için bu nasıl karşılanır bilmiyorum ama Mehmet arkadaşımızında dediği gibi en uygun zaman Pazar günü.Saat 16:15 uygun bence.

Çevrimdışı Ayşe Merve

• Çaylak
  • Toplam: 78
  • ** Has Osmanlı Kızı **
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2009, 15:24:33 »
Bencede daha uygun olur cumartesi olması..mesela ben şu anda izlemiyorum..c.tesi 16.15 daha uygun.. ;)
Sen miydin bana kafa tutan çocuk? :)

Çevrimdışı julyde

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 2
  • ODTU-CEIT
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2009, 15:28:54 »
Cumartesi gününe alınmasına çok sevindim.Eskiden izleyemiyordum artık her hafta izleme şansım olacak :)
Şimdi Resimler falan,şarkılar yalan dolan;<br />Geldi gitmiyor bu ruhkıran...

Çevrimdışı İbrahim

• Çaylak
  • Toplam: 12
  • uludağ üniversitesi makine tek.tasarım
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2009, 22:50:02 »

bende arkadaşlara katılıyorum pazar olması daha uygundur pazar ve cumartesi arasında baya izlenme oranı olacağını sanıyorum.
2009 dgs ODTÜ,uludağ üni.

Çevrimdışı rapinbn

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Cumartesi ye aldığınız çok iyi oldu.Pazartesi 00:00 da bakıp sabah kalkıp okula gitmek bizi çok zorluyordu.Teşekkür ederim Cumartesi ye aldığınız için.

Çevrimdışı Alguhan

• Çömez
  • **
  • Toplam: 2
  • photoshop-corelDraw
cumartesi 16:30 daha önceden alışık oldumuz saat.bence gayet iyi olur   ;)
DAL RÜZGARI AFFEDER AMA KIRILMIŞTIR BİR KERE

Çevrimdışı Bölükbaşı

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 160
Bilişim Rüzgarı Programının Yarın (her Cumartesi) saat 16:15 TRT 2'de eski saatinde yayınlanacak olması sevindirici.

Çevrimdışı ip_man

• İlk Adım
  • *
  • Ücretsiz ve Sınırsız En Yüksek Bağlantı İstiyorum!
Herkese Merhabalar;

Yeni yanın saati için teşekkür ediyorum,
Harika bir program takipcinizim ve destek olmaya hazırım (nacizane alt yapımla, her türlü program ve program tanıtım/kullanım vb)
Ne Mutlu TÜRKÜM DİYENE

Çevrimdışı palio76

• İlk Adım
  • *
Sevgili Arkadaşlar, Bilişim Rüzgarı Programının Yayın saati konusunda bir çok izleyicimizden
şikayetler alıyoruz biz de Genel Müdürümüze bu konudaki hassasiyetinizi ilettik.
Sayın Genel Müdürümüzün bana önerdiği yeni yayın saatimiz Cumartesi günleri Saat:16.15
Tekrar Yayınımız ise bir hafta geriden takiple aynı gün Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece saat 02.00'da olacak.
Bu konudaki görüşlerinizi öğrenmek istiyorum, ne dersiniz? Bu yayın saati sizce de programımız
Sitemiz ve Forumumuz için daha mı iyi olur?
Görüşlerinizi bekliyorum, sevgiyle kalın..

Böyle güzel bir program tekrar yayınının p.tesi iş başı yapacak insanları düşünmeden bukadar geç saate alınması bence pek doğru değil, Sayın genel müd. sormak lazım saat gece 02 ye kadar çok mu önemli yayın akışı var? Böylesine önemli ve toplum bilgilendirmesine yönelik bir programın haftada bir kez tekrar yayınlanmasıda bende çok saçma. Ülkemizde hertürlü saçma yayın mevcut ve tekrar tekrar gösteriliyor ama iş insan eğitimine gelince maalesef sınıfta kalıyoruz. Ayrıca resmi sitede de sorunlar var, yayın akışları güncel değil mesela 20 hazirandaki programda tanıtılan bir resim düzenleme programı vardı , yayın sırasında programla ilgili tüm bilgilere siteden ulaşabilirsiniz deniliyordu onca araştırmama ve aramama rağmen ben hala o programın adını bulamadım.Siz yapım ekibindesiniz belki bana bir faydanız dokunabilir :)

Çevrimdışı gfb_tayfun_38

• İlk Adım
  • *
Yayın Cumartesi günleri TRT-2'de 16:15'de mi olacak yani ?

Çevrimdışı coşkun02

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 16
Bence cumartesi olması daha iyi

Çevrimdışı M. Hakan IŞIK

• Cyber-Security
  • Çırak
  • Toplam: 178
benim gibi cumartesi çalışanlar düşünülerek 16.15 yerine 19.00 gibi bir saat belirlense daha iyi olurdu... İş-ev arası mesafe ve çıkış saatim dikkate alınırsa pek izleme olanağım olmuyor çünkü... Ama olanaklar bu karada müsaitse diyecek birşey de yok sanırım. Bir hafta geriden izleriz olayları

Çevrimdışı ibrammm

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
bence en uygun saat 19.00 ile 23.00 arasi, bu saatlerde herkes isinden donmus, ertesi gun isine (okuluna) gitmek zorunda olan zamanin da uyumus olur diye dusunuyorum! gunude pek onemli deyil!! :)

Çevrimdışı halilozcakir

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
    • http://www.kizilcaköyü.com/
cumartesi haberlerden önce olsa yetişir izleriz gece de çok geç be abi  trt nin birsürü kanalı var onlardan birinde versin
 22: 00-23:00 gibi
vatan ... bölünemez

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
Konu tarafımca kitlenmiştir.

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor