portakal

Gönderen Konu: programların internet bağlantısını kesecek program firewell ile değil  (Okunma sayısı 2707 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mesale0077

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
program arıyorum  programlar internet olduğunda internete bağlanıyor ve internet bağlantımı yavaşlıyor bu programların seçerek internet bağlantısını engellleme programı varmı acaba  şimdiden hayırlı çalışmalar

Çevrimdışı ahmetyildirim_tr

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
öyle bi program vardı bi ara kullanmıştım ama tam adını hatırlayamadım bi araştırayım bulursam haber veririm ...

Çevrimdışı WhiteScars

• Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 143
  • (,^^)
NetLimiter var bi araştır istersen
İnsanoğluna bırakabileceğiniz en güzel miras tecrübelerinizdir...

Çevrimdışı mesale0077

• İlk Adım
  • *
netlimiteri anlayamadım tamamen engelleyebilecek mi yoksa nasıl olacak arkadaşın söylediği program var ama bende adını hatırlayamadım teşekküler cevaplarınız ve ilginiz için sağolun  arkadaşlar bulursanız beklerim hayırlı çalışmalar

Çevrimdışı Necati GÜNER

• ""NeCaTi53""
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 238
Bence fazla söze gerek yok, hem antivirus hemde internet securty.Bu iş için Kaspersky İnternet Securty sorununuza çözüm olacaktır.

Çevrimdışı mesale0077

• İlk Adım
  • *
haklısınız  bu programlarla olurda bende daha az kasan basit virüs programı var ona böyle yardımcı olacak program lazım, virüs programları bazen birbirlerini siliyor ve pc çalışma düzeni bozuyor ben denedim pc virüs temizleme programları tarfından çöktü ve birini kullanıyorum artık ben sadece basit bir program arıyordum ilginiz için sağolun
hayırlı çalışmalar

aslında bu konuda program varmış ama adını bilmediğim için deneme şansım olmadı
« Son Düzenleme: 01 Mart 2009, 00:33:55 Gönderen: Necati GÜNER »

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor