portakal

Gönderen Konu: Saldırıya uğruyorum yardıma ihtiyacım var!  (Okunma sayısı 2243 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iyi_biri

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 1
Saldırıya uğruyorum yardıma ihtiyacım var!
« : 21 Şubat 2009, 18:57:37 »
Ben sitede yeni sayılırım daha önce üye olmuştum ama isim ve parolamı unuttum neyse.
Asıl sorunum: indirme programı emule ve kaspersky 2009 internet security kullanıyorum. İnternetdede araştırma yaptım ama nereye bildirmem gerektiğini bulamadım ben buraya yazmaya kara verdim.
Kaspersky beni zaman zaman saldırganın ip adresini vererek anlayabildiğim kadarı ile engellediğini bana küçük bir ekranda belirtmekde aynen yazıyorum; Network attack intrusion.
Generic. TCP.Flags.Bad.Combine. attack: TCP from 151.62.37.38 to local port ****. Blocked. Attacking Computer has been blocked.

Yıldız koyduğum yer emulede kullandığım bilgisayarımın bir portu ve anladığım kadarı ile diğer numara ise saldırganın numarası.
BAŞARI BİR MİLLETİN BAŞARISIDIR

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Çevrimdışı Tr-worm

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Ynt: Saldırıya uğruyorum yardıma ihtiyacım var!
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2009, 21:04:50 »
anladıgım kadarıyla localhosttan saldırı alıyorsun agındaki kişilerle görüşmeni öneririm

Çevrimdışı SateRax

• Çaylak
  • Toplam: 105
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2009, 14:28:31 »
Bilgisayarınızda Çalıştır Deyin cmd Yazın Ve Çıkan Siyah Pencereye net user YAzın  eger kullanıcı ad(lar)ınız dısında bir ad cıkarsa casus var demektır ornek

net user;

XPSP3
Admin
SUPPORT_388945a0
port***1564

Siz Dİyelim Admin ve XPSP3'ü Kullanıyorsunuz Ama Digerleri Casus Bu Yüzden Casusları Silmek için ;

Şu Komutu Verin

Örnek;

net user SUPPORT_388945a0 /delete

Bilişim Forum

« Yanıtla #2 : 15 Mart 2009, 14:28:31 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor