portakal

Gönderen Konu: 20 inc casper marka lcd bilgisayar ekranında sorun  (Okunma sayısı 3137 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ATEŞTUĞLALI MURAT

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
slm benim masa üstü bilgisayarın 20 inc ekranında hafifden ufak ufak karıncalar görünüyor ama görüntü acılınca karıncalar fazla belli olmuyor genellikle karanlık olan sayfalarda bellı oluyor acaba sorun neden olabilir saygılarımla
« Son Düzenleme: 22 Mart 2009, 11:40:10 Gönderen: Kadir Bölükbaşı »

Çevrimdışı SateRax

• Çaylak
  • Toplam: 105
Ynt: 20 inc casper marka lcd bilgisayar ekranında sorun
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2009, 11:30:16 »
2 Kere Aynı Konuyu Açmışsınız ve Yanıt İçin Acele Ediyorsunuz, Ayrıca Konu Başlıklarınıda Daha Anlaşılır Biçimde Yazarsanız Memnun Oluruz.. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login

« Son Düzenleme: 22 Mart 2009, 11:40:35 Gönderen: Kadir Bölükbaşı »

Çevrimdışı hayalety

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
Ynt:20 inc casper marka lcd bilgisayar ekranında sorun
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2009, 11:36:40 »
Evet konu başlıklarına özen gösteriniz ayrıca monitörünüz LCD sanırım eğer yeni aldıysanız geri iade etmelisin çünkü monitör zarar görmüş bunu nasıl anlarsınız onu söliyim ; hemen bir paint açın ve buraya simsiyah bir ekran çizin bunu masaüstünde bir yere kaydedin sonra resmi açın ve masaüstü arkaplanı olarak ayarlayın  yaptığınızda arka plan simsiyah olacaktır ve görüceksinizki  çizik veya hasarlı yerler gün gibi ortada olucaktır dediğim gibi yeni aldıysanız iade edin
« Son Düzenleme: 22 Mart 2009, 11:40:46 Gönderen: Kadir Bölükbaşı »

Çevrimdışı S£rkan

• Çömez
  • **
  • Toplam: 2
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2010, 00:19:37 »
Sevgili arkadaşım, aradan da baya zaman geçmiş belkide sorununa çözüm bulmuştursun ama ben yinede fikrimi söylüyüm.Sanırım senin bahsettiğin durum ekranında ölü pikseller oluşması eğer monitörü veya bütün olarak sistemi yeni aldıysan ürünü geri iade edebilirsin veya ürün yeni değil fakat garantisi devam ediyosa garanti kapsamında yine monitörünü değiştirebilirsin diye düşünüyorum.Anladığım kadarıyla durum ekranda ölü piksel oluşmasıysa bunun tamiri mümkün değildir, yerine yenisi ile değiştirme söz konusu olur ve senin bahsettiğine görede senin durumun aydınlık olarak adlandırılan aydınlık ölü piksel türü oluyor.İnternette ölü piksel konusu ile ilgili bir çok bilgi vardır istersen biraz araştırma yapabilirsin.

Çevrimdışı Faik Özkara

• "Hedef Bilgi Toplumu" - TRT Bilişim Rüzgarı
  • Genel Yönetici
  • Usta
  • Toplam: 208
  • Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknikeri
    • http://flavors.me/FaikOzkara
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2010, 11:21:59 »
21 Mart 2009 tarihinden bu yana konu güncel olmadığı için,ayrıca konuyu açan arkadaşımız aradığı yanıtı bulmuştur düşüncesi ile konuyu tarafımdan kilitliyorum.
You are not allowed to view links. Register or Login

Bilişim Forum

« Yanıtla #4 : 30 Mart 2010, 11:21:59 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor