Gönderen Konu: fasttracker programı  (Okunma sayısı 1489 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mesale0077

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
fasttracker programı
« : 23 Mart 2009, 14:52:46 »
fasttracker programı ,yada mp3 ,wav  dosyalarını xm uzantısna nasıl çevirebilirim

Çevrimdışı SateRax

• Çaylak
  • Toplam: 105
Uzantı Değiştirmenin Kolay Yolu ( Programsız..!!
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2009, 17:37:38 »
Bilgisayarım + Araçlar + Klasör Seçenekleri + Görünüm Sekmesi'ne Gelin ''Bilinen Dosya Uzantılarını Gizle'' Onayını Kaldırın TAmam Deyin ,Artık Tüm Dosya Uzantılarını Görebilir ve Çok Kolay Bir Şekilde Değiştirebilirsiniz..Uzantısını Değiştirmek İstediğiniz Dosyaya Sağ Tıklayın Ad Değiştirden Uzantısını İsteğiniz Gibi Yazabilirsiniz.. Ben Böyle YApıyorum Umarım İşine Yarar.. ÖRn :  music.mp3  sağ tıkla ad değiştir music.xm   Enter  ;)

Çevrimdışı bayprado

• Çırak
  • Toplam: 37
Ynt: Uzantı Değiştirmenin Kolay Yolu ( Programsız..!!
« Yanıtla #2 : 23 Mart 2009, 20:07:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bilgisayarım + Araçlar + Klasör Seçenekleri + Görünüm Sekmesi'ne Gelin ''Bilinen Dosya Uzantılarını Gizle'' Onayını Kaldırın TAmam Deyin ,Artık Tüm Dosya Uzantılarını Görebilir ve Çok Kolay Bir Şekilde Değiştirebilirsiniz..Uzantısını Değiştirmek İstediğiniz Dosyaya Sağ Tıklayın Ad Değiştirden Uzantısını İsteğiniz Gibi Yazabilirsiniz.. Ben Böyle YApıyorum Umarım İşine Yarar.. ÖRn :  music.mp3  sağ tıkla ad değiştir music.xm   Enter  ;)

bazen bu yöntemi bende kullanıyorum güzel yöntem

Çevrimdışı SateRax

• Çaylak
  • Toplam: 105
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2009, 22:06:35 »

bazen bu yöntemi bende kullanıyorum güzel yöntem
Öyledir.. :)

Bilişim Forum

« Yanıtla #3 : 23 Mart 2009, 22:06:35 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor