Gönderen Konu: Yazıcı Önerisi !!  (Okunma sayısı 4375 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coco

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
Yazıcı Önerisi !!
« : 30 Mart 2009, 16:24:41 »
Arkadaşlar  ben  yazıcı alacağım ama  hangi marka yazıcı alacağıma karar veremedim bunuda daha önce hiç yazıcı kullanmama bağlıyorum... bu konuda tecrübeli arkadaşlar varsa önerilerini bekliyorum ..şimdiden TEŞEKKÜRLER
Akıl en iyi savunma silahıdır
  Mermisi sözcüklerdir!

Çevrimdışı ferman_66

• Çömez
  • **
  • Toplam: 5
Ynt: Yazıcı Önerisi !!
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2009, 16:50:40 »
Yazıcıların hızları dk da sayfa basımına göre belirlenir. En çok tercih edilen lazer yazıcılardır.

HP
CANON
LEXMARK
BİLGİSAYARINMI VAR DERDİN VAR...

HERYERDE TÜRKÇE KARAKTER...

Çevrimdışı necdetakbas

• Çaylak
  • Toplam: 11
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2009, 12:57:17 »
HP C4280 yi 150 TL ye aldım, tarayıcı, yazıcı, fotokopi (renkli/siyah beyaz) var, baskı kalitesi çok çok iyi ben memnunum. profesyonel amaçlı kullanmayacak , kişisel ihtiyaçlar için kullancaksanız tavsiye ederim. büyük boy orjinal kartuş 70 TL civarı, doldurma 7 TL. Profesyonel kullanımlar için ise biraz pahalı olmasına rağmen tonerli Lazer yazıcılar tercih edilmeli bence. yine HP, Samsung yada yukarıda belirtilen diğer markalar olabilir.
ATA'm izindeyiz

Çevrimdışı hayalety

• Çömez
  • **
  • Toplam: 1
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2009, 14:04:10 »
Merhaba ;

Yazıcıyı ne kadar sıklıkla kulanıcağına göre değişir sürekli kullancaksan lazer yazıcı almanı öneririm  kişisel ihtiyaçlar için l,kullanıcaksan çok fonksiyonlu alabilirsin

CANON ,LEXMARK, HP, XEROX vb...

Çevrimdışı era9750

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2009, 00:06:45 »
evet ne kadar sıklıkta baskı alınır bu önemli.. eğer renkli baskı laınmayaıp sadece S/B baskı alınacaksa lazer uygundur.. ama fazla baskı alınmayacaksa arada renkli, fotoğraf filan basılacaksa da mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu yazıcı ihtiyacı karşılayacaktır.. Bunları değerlendirip, ona göre bir seçim yapmak daha iyi olur.. ayrıca fotoğraf baskısı ağırlıklı olacak ise de ona özel yazıcılar yine mevcut..

Çevrimdışı merve-58

• Çaylak
  • Toplam: 23
  • вιя кєşкє ∂αнα єкℓє∂ιм нαуαтıмα....
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2009, 01:34:03 »
Hp benim tercihim şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.Yaşadıysam da yazıcıdan kaynaklanmayan sorunlar oldu.:)Lexmark yazıcım da vardı fakat alalı 1 yıl olmadan bozuldu.Tamir için gönderdim fakat sonuç alamadım.Hp en iyisi bence.
hAyAt HeR zAmAn YaŞaMaYa DeĞeRdİ OySa....

Bilişim Forum

« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2009, 01:34:03 »

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor