portakal

Gönderen Konu: Bilgisayarımda Ses Kayıt Yaptığımda Mikrofon Beni Duymuyor.(Vista)  (Okunma sayısı 3071 defa)  Share 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mevla

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Bilgisayarımda ses kayıt yaptığımda mikrofon beni duymuyor.(Vista) Yardımcı olursanız sevinirim.

Düzenleme:Lütfen konu başlığınızın ve konu içeriğinizin tamamını büyük harflerle yazmayınız.Mesajlarınızın tamamını büyük harflerle yazmak bağırmak anlamını taşıdığı için mesajlarınızı küçük harflerle yazmanız gerekmektedir.Konu başlığı ve içeriği tarafımdan düzenlenmiştir.
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2009, 18:06:23 Gönderen: Faik Özkara »

Çevrimdışı Gökşen

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 112
  • İran Prensi Resimdekiler Montajdır
denetim masası ses kısmında kayıt sekmesinde mikrofonu varsayılan aygıt olarak atıyormusun ve sesini açıyormusun
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2009, 17:59:51 Gönderen: Faik Özkara »
Gökşen PASLI

Çevrimdışı mevla

• İlk Adım
  • *
  • Toplam: 0
Bu dedıklerınız yapıldı ama sorun farklı konuşma tanımayı paşlat dedığımde (konuşma tanıma geçerli dilde desteklenmıyor)  yazısı çıkıyor bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2009, 18:00:03 Gönderen: Faik Özkara »

Çevrimdışı Gökşen

• Genel Yönetici
  • Çırak
  • Toplam: 112
  • İran Prensi Resimdekiler Montajdır
konuşma tanımayı başlat niye diyorsun onlan ilgisi yok bendeki vista biraz kırpılmış o özellik yok o sesli komutlar vermek içindir mesela sesle bilgisayarımı açmak için yapacağınız iş donatılarda ses kaydedicisini açıp kayıt yapmaktan ibaret

konuşma tanıma türkçeyi desteklemez
You are not allowed to view links. Register or Login
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2009, 18:00:17 Gönderen: Faik Özkara »
Gökşen PASLI

Bilişim Forum

İstediğiniz Sorudan Başlayabilirsiniz | Doktor a Sor